Windows 11 гірша за продуктивністю, ніж Windows 10

Microsoft представить наступне покоління своєї операційної системи 24 червня. Проте, ми вже знаємо багато про майбутню Windows 11 через те, що просочився ISO-образ його тестової збірки.

Зараз рецензенти від HotHardware порівняли синтетичні тести для ідентичних систем, що працюють на новій Windows 11 та поточній версії Windows 10.

Приладами для тестування стали ноутбуки Dell XPS 13 9300 з процесором Intel Core i7-1065G7 та Lenovo IdeaPad Slim 7 на базі AMD Ryzen 7 4800U.

Процес встановлення для Windows 11 майже такий же, як і для Windows 10. Під час першого запуску рецензенти помітили новий звук привітання та перероблену панель завдань, піктограми на якій розташовані в центрі.

Попри те, що це рання тестова збірка, HotHardware вирішила провести кілька тестів, щоб порівняти новітню ОС з її попередницею. На Geekbench Windows 11 та Windows 10 показали порівнянні результати, які відрізняються в межах похибки.

Але в PCMark 10 різниця вже помітна, і вона явно не на користь Windows 11. Розрив виявився хоч і не найбільшим, але цілком помітним. Windows 10 мав чіткий передовий результат у тесті Essentials.

Але в тесті створення цифрового вмісту розклад сил змінився — тут Windows 11 вже взяла верх, але лише в системі на базі AMD.

У тесті браузера Speedometer 2.0 Windows 11 має значно вищі показники, ніж Windows 10. Однак рецензенти зазначають, що різниця може бути пов’язана з використанням різних збірок браузера Chrome.

Відзначається, що в цьому тесті власний браузер Microsoft Edge показує результати, порівнянні з Chrome. У Cinebench R23 результати однопотокових тестів мало відрізнялись між версіями ОС, але при обробці декількох потоків даних Windows 11 продемонструвала зниження продуктивності приблизно на 10 відсотків у порівнянні з попередником.

У 3DMark Night Raid комп’ютер на базі AMD Ryzen працював однаково в обох операційних системах, тоді як ноутбук на базі Intel продемонстрував 4-відсоткове зниження продуктивності в Windows 11.

Тут важливо нагадати, що Microsoft все ще оптимізує операційну систему, і на початку тестування проводиться тестування. У корпорації Microsoft ще є кілька місяців, щоб підготувати Windows 11 до масового розповсюдження; що відбудеться цієї осені.

Незалежно від того, треба сказати, ми обережно оптимістично оцінюємо поточний стан справ із Windows 11 і будемо відстежувати підвищення його продуктивності в наступних версіях, коли ми вже наблизимося до її запуску для споживачів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: