ТОП-10 нових функцій системи iOS 15

Близько тижня тому Apple анонсувала iOS 15 для подальшого вдосконалення роботи iPhone.

Система iOS 15 робить відеодзвінки FaceTime більш зручними та запускає досвід спільного використання SharePlay. Ця нова система має безліч інших функцій, які роблять її привабливою.

Сьогодні ми розглянемо 10 найкращих функцій, які пропонує ця система.

Відеодзвінки FaceTime та обмін досвідом через SharePlay

Відеодзвінки FaceTime допомагають користувачам легко зв’язуватися з найважливішими людьми. З iOS 15 розмови з друзями та родиною будуть більш зручними. З просторовим звуком голос при відеодзвінку FaceTime звучить так, ніби він походить від співрозмовника на екрані.

Новий режим мікрофона може відокремити голос користувача від фонового шуму. Натхненні приголомшливими портретними фотографіями, зробленими iPhone, відеодзвінки FaceTime тепер підтримують режим «портрет», спеціально розроблений для відеодзвінків. Користувачі можуть зосередити фокус на собі, розмиваючи фон.

Приголомшливий портретний режим у програмі Camera тепер оптимізований для відеодзвінків FaceTime.

Тепер, коли користувачі здійснюють відеодзвінки FaceTime з друзями, вони можуть ділитися своїм досвідом за допомогою SharePlay.

Ця функція також підтримує прослуховування пісень з Apple Music, одночасний перегляд фільмів та телевізійних програм або спільний доступ до екранів для перегляду вмісту додатків. SharePlay можна використовувати на iPhone, iPad і Mac. Поділившись контролем відтворення, кожен, хто бере участь у сесії SharePlay, може запускати, призупиняти або переходити до іншого.

Під час здійснення відеодзвінків FaceTime SharePlay дозволяє користувачам легко слухати пісні на Apple Music разом.

Відеодзвінки FaceTime також можна поширити на інші пристрої, крім Apple. Вам лише потрібно створити посилання через iPhone, iPad або Mac і ділитися ним через повідомлення, календар, пошту чи сторонні програми.

Таким чином, кожен може використовувати вебсторінки пристроїв Android та Windows для доступу до них. Відеодзвінки FaceTime в Інтернеті підтримують наскрізне шифрування, тому конфіденційність користувачів залишається захищеною.

За допомогою SharePlay користувачі можуть ділитися досвідом під час здійснення відеодзвінків FaceTime з друзями. Вони також можуть переглядати телевізійні шоу або фільми на Apple TV або переглядати додатки разом. Це можливо за допомогою спільного використання екрана.

Інструменти для зосередження уваги

iOS 15 випустила потужні інструменти, які допомагають користувачам залишатись зосередженими та зменшувати відволікання.

Режим фокусування — це нова функція, яка може фільтрувати сповіщення та програми на основі потреб користувачів у фокусі. Щоб зосередитись, користувачі можуть налаштувати пристрій, створивши власний режим фокусування або вибравши запропонований режим фокусування.

Останній використовуватиме інтелектуальну технологію на пристрої, щоб пропонувати людей та програми, які можуть надсилати сповіщення користувачеві. Рекомендації щодо режиму фокусування базуються на оточенні користувача, наприклад таких, як робочий час або час сну.

Встановіть режим фокусування на пристрої Apple, і він автоматично застосовуватиметься до інших пристроїв користувача.

Користувачі можуть використовувати програми та віджети для створення спеціальної сторінки головного екрана, коли їм потрібно зосередитися, і показувати лише пов’язані програми, щоб зменшити відволікання.

Коли користувач перебуває в режимі фокусування і надходить сповіщення, його статус буде автоматично представлений в інформаційній програмі, що вказує на те, що в цей момент з користувачем неможливо зв’язатися.

Використовуючи спеціальний або запропонований “фокус” (наприклад, “робота” чи “сон”), ви можете допомогти користувачам фільтрувати сповіщення та зменшувати відволікання.

Новий дизайн сповіщення

Новий дизайн сповіщень додає контактні фотографії та більший значок програми, щоб полегшити користувачам ідентифікацію. Щоб зменшити відволікання, новий підсумок сповіщень збирає нетермінові сповіщення, які користувач отримає у відповідний час.

Ця функція упорядковує сповіщення відповідно до пріоритету. Звичайно, це залежить від взаємодії користувача з додатком.

Термінова інформація буде доставлена ​​негайно, тому важливі бесіди не будуть частиною повідомлень. Крім того, користувачі можуть легко вимкнути діалогове вікно програми або інформації на наступну годину чи день.

Піктограма програми в новому сповіщенні буде більшою для зручності ідентифікації, а також буде нове зведення сповіщень.

Живий текст та пошук у фокусі

Функція живого тексту розпізнає тексти на фотографії за допомогою інтелектуальної технології на пристрої. Наприклад, користувачі можуть шукати та знаходити фотографії рукописних сімейних рецептів.

Вони також можуть фіксувати деталі магазинів на фотографіях та вибирати, чи слід контактувати. За допомогою механізму нейронної мережі Apple додаток камери також може швидко ідентифікувати та копіювати поточний текст, наприклад, пароль Wi-Fi у кав’ярні.

За допомогою графічних запитів користувачі можуть дізнатись більше про популярні твори мистецтва та визначні пам’ятки у всьому світі тощо.

Фокусний пошук дозволяє користувачам шукати фотографії за місцем розташування, людиною, сценою чи предметом за допомогою інтелектуальних технологій. За допомогою живого тексту фокус-пошук дозволяє знайти текст та рукописний вміст на фотографіях.

Зараз Focus Search забезпечує масовий пошук вебзображень та відповідну інформацію про текст.

Живий текст використовує інтелектуальну технологію на пристрої для розпізнавання тексту та покращення досвіду роботи з фотографіями. Фокусний пошук тепер може шукати фотографії за місцем розташування, людиною, сценою та об’єктом.

Браузер Safari iOS 15

Перероблений браузер Safari полегшує управління однією рукою та виділяє вміст, який ви переглядаєте. Нова панель сторінки вкладок компактна, плаває внизу екрана, що полегшує користувачам перемикання між сторінками вкладок.

Групи вкладок дозволяють користувачам зберігати вкладки та легко отримувати до них доступ у будь-який час на iPhone, iPad та Mac.
Нові функції, такі як настроювана початкова сторінка та веброзширення на iOS, роблять браузер Safari більш персоналізованим та потужним.

Додаток «Карти» iOS 15

Нові методи навігації та дослідження iOS 15 підіймають «Карти» на новий рівень. Карта має глобальний вигляд та більш детальний 3D-вид будь-якого міста.

Крім того, вона забезпечує більш точну дорожню інформацію та може допомогти водієві отримати більше інформації про дорожній рух та стан дороги. Додаток «Карти» має більш кольорові деталі.

При використанні автомобільної навігації iPhone або CarPlay нові деталі дороги в додатку «Карта» можуть допомогти користувачам краще спостерігати та розуміти важливі деталі.

На карті чітко висвітлено кермові смуги, центральні роздільні смуги, велодоріжки та пішохідні переходи в 3D. Пасажири автобусів можуть легше виявляти зупинки поблизу та позначати загальні маршрути. Додаток «Карта» автоматично слідує за обраним маршрутом руху, повідомляючи користувача, коли він збирається прибути до пункту призначення. Крім того, пасажири можуть також використовувати Apple Watch для відстеження руху.

У iOS 15 користувачам потрібно лише підняти iPhone, а додаток «Карта» може генерувати високоточні місця. Він також покаже детальний пішохідний навігаційний маршрут із використанням AR.

Додаток Wallet для iOS 15

Додаток Wallet додає підтримку для більшості типів ключів, завдяки чому можна щодня входити в зпхищені приміщення лише одним дотиком. Минулого літа Apple представила цифровий автомобільний ключ, і BMW стала першою автомобільною компанією, яка підтримала цифровий автомобільний ключ Apple.

Ця функція дозволяє користувачам розблокувати машину одним натисканням. Цього року за підтримки надширокосмугової технології цифровий ключ від автомобіля стає більш функціональним. Тепер користувачі можуть безпечно розблокувати та завести конкретні машини, не виймаючи мобільних телефонів з кишень або сумки.

Крім того, користувачі можуть також використовувати iPhone для розблокування будинку, офісу та навіть готельних номерів за допомогою ключа, що зберігається в додатку гаманця.

Документи, що посвідчують особу, у додатку Wallet зашифровані та зберігаються у захищеному блоці. Саме ця апаратна технологія робить Apple Pay приватним та безпечним. Ключі від дому та готелю та посвідчення особи тепер можна помістити в додаток Wallet, а щоденні адреси можна розблокувати одним натисканням.

Нові функції конфіденційності

iOS 15 представила більше можливостей контролю конфіденційності для захисту інформації користувачів. Захист конфіденційності електронної пошти заважає відправнику знати, коли одержувач відкриває електронне повідомлення. Він також приховує IP-адресу, тому відправник не може підтвердити місцеперебування користувача або використовувати його для створення профілю користувача. У Звіті про конфіденційність програми описано, як Додаток використовує дозволи на доступ до місцеперебування, фотографії, камери, мікрофона та контактів, надані за останні сім днів. Він також показує, з якими доменами він спілкується.

 

Захист конфіденційності програми надає докладнішу інформацію про те, як програма використовує надані права доступу.

Програми «Погода» та «Пам’ятка»

Програма погоди також відкрила новий дизайн, додавши карту в додатку з високою роздільною здатністю. Вона також поставляється з новою анімацією фону, яка змінюється залежно від погоди.

«Погода» містити більше графічного показу даних про погоду, повноекранні карти та динамічні макети. Ці макети змінюватимуться залежно від конкретних умов.

Красиво оформлений анімований фон більш точно зображає положення сонця та опадів. Користувачі отримуватимуть сповіщення, коли дощ починається і припиняється.

 

Додаток “Memo” додає створені користувачем теги, щоб користувачі могли швидко класифікувати пам’ятки, функція “@ment me” дозволяє учасникам, які діляться нагадуваннями, сповіщати один одного про важливі оновлення. Новий режим активності дозволяє користувачам переглядати недавню історію у спільних нагадуваннях.

Інші функції:

  • Siri додала нові функції, такі як сповіщення про трансляцію, до AirPods. Передаючи сповіщення, користувачі можуть слухати сповіщення, що з’являються на екрані, просто видаючи голосові команди.
  • iCloud+ не тільки інтегрує функції iCloud, які подобаються користувачам, але також представляє нові високоякісні функції, включаючи приховані адреси електронної пошти, службу безпечного розширення відео HomeKit та інноваційну послугу конфіденційності в Інтернеті iCloud Private Relay. Все це доступно без додаткових витрат. Поточні передплатники iCloud будуть автоматично оновлені до iCloud+ цієї осені. Усіма планами iCloud+ можна ділитися з членами сімейної групи. Кожен учасник може насолоджуватися новими функціями та планами зберігання.
  • Додаток Health додав нову вкладку спільного доступу. Користувачі можуть ділитися своїми даними про стан здоров’я з членами сім’ї, особами, що виховують, або бригадами, що займаються доглядом. За допомогою аналізу тенденцій користувачі можуть звертати увагу на суттєві зміни показників особистого здоров’я, і „стабільність ходьби” є новою. Показники допомагають людям активно управляти ризиком падіння.
  • Додаток для перекладу додає функцію перекладу в режимі реального часу, що робить переклад між різними мовами простим та зручним. Функція перекладу на системному рівні дозволяє користувачам перекладати текст в будь-якому місці на iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: