OnePlus та OPPO будуть об’єднані, і почнуть робити автомобілі

Вчора засновник OnePlus Лю Цуоху випустив внутрішній електронний лист із заявою:

«За одностайною рекомендацією основних команд управління OnePlus та OPPO ми вирішили об’єднати команду OnePlus та команду OPPO. OnePlus стане незалежною торговою маркою під OPPO».

В обох однакові корені

Зв’язані сторони OPPO та OnePlus підтвердили злиття. На основі інформації, наданої багатьма людьми, знайомими з цією справою, за злиттям OPPO та OnePlus стоять дві основні причини.

Одна з них — відкрити внутрішню структуру для більш ефективної участі на ринку мобільних телефонів, особливо конкуренції на ринку високого класу, друга — внести корективи в організацію і персонал та підготуватися до виготовлення автомобілів. Раніше засновник OPPO Чень Міньонг вже з’ясував і дослідив ресурси промислового ланцюга та можливості нових електромобілів.

І OPPO, і OnePlus є компаніями, контрольованими BBK Electronics, що базується в Гуандуні. Але, крім ланцюга постачання та розподілу виробництва, торгові марки завжди працювали незалежно. Позиціювання їх на ринку також різне.

Однак за останні два роки ситуація змінилася. У травні 2020 року Лю Цуоху повернувся до OPPO як директор з питань продуктів, відповідальний за виробничі лінії OPPO та OnePlus. У березні 2021 року новий смартфон OnePlus серії 9 OnePlus відмовився від оригінальної ОС Hydrogen і прийняв ту саму операційну систему ColorOS, що і телефони OPPO.

Нові можливості

До того, як ви помітили, другою причиною цього союзу є ширші можливості на ринку електромобілів. Як відомо, багато нетрадиційних автовиробників вже почали виходити на цей ринок.

Найкращий випадок – Xiaomi. Вона вже оголосила про інвестування понад 10 млрд доларів у найближчі роки. Перший електромобіль Xiaomi з’явиться на ринку протягом найближчих двох-трьох років. Крім того, водночас Apple повинна також принести свій електричний автомобіль.

Насправді на ринку смартфонів занадто багато брендів. Ось чому традиційні виробники смартфонів шукали інші ніші для створення продуктів. Як результат, вони вже пропонують бездротові гарнітури, ноутбуки, розумні побутові прилади тощо. У цьому сенсі OnePlus та OPPO прийняли цілком логічне рішення. Об’єднавши команди та їх потужність, вони зможуть розробляти та виробляти автомобілі, які зможуть конкурувати з чинними брендами.

Крім того, вони працюють в одній компанії. Таким чином, власники смартфонів OnePlus та OPPO не мають підстав турбуватися про підтримку системи.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: