ⓘ Сервіс Huawei Video розпочав роботу в Україні й запускає спеціальну кампанію з MEGOGO

Поліпшений стримінговий сервіс пропонує фільми, серіали, документальні програми й новини власникам мобільних пристроїв Huawei в Україні та країнах СНД

Сервіс потокового відео за запитом Huawei Video став доступним українським користувачам. Наразі Huawei Video пропонує понад 10 тисяч годин фільмів і більш ніж 10 мільйонів коротких відеокліпів. Платформа розпочала роботу в квітні 2020 року та наразі вже має щомісячну аудиторію у понад 5,3 мільйона унікальних користувачів. Вона задовольняє попит на доступ до відеоконтенту з мобільних пристроїв, дозволяючи насолоджуватися улюбленими відео будь-де та будь-коли.

Поліпшений інтерфейс Huawei Video пропонує легкий і зручний доступ до тисяч годин контенту, що охоплює найрізноманітніші жанри — від фільмів і телешоу до новин, спортивних програм і документальних стрічок. Власники пристроїв Huawei отримають якнайкраще враження від перегляду, що забезпечується передовою інтелектуальною технологією підтримки високої якості зображення і звуку, безперебійного постачання контенту та стабільним сервісом. Щотижня додаватимуться нові відео, відтак користувачі завжди матимуть широкий вибір для перегляду.

Huawei Video також пропонує чимало можливостей персоналізації, наприклад, створення спеціального розділу з улюблених відео, встановлення батьківського контролю чи можливість завантажувати контент і переглядати його в автономному режимі.

Huawei Video має безкоштовний розділ, що включає добірку новин, документальних і розважальних програм. До того ж у щомісячних передплатних пакетах користувачам пропонуватиметься преміальний контент від таких партнерів, як MEGOGO. Україна є однією з чотирьох країн, де вже доступні передплатні пакети. Huawei планує розширити цю опцію на інші країни СНД у майбутньому.

«Ми раді, що Huawei Video набуває успіху. Україна стала однією з перших країн, де ми запустили сервіс, і це надихає й надалі працювати для українських користувачів. Ми продовжуватимемо розвивати платформу, роблячи все для того, щоб задовольнити потреби людей і зробити їхній досвід користування продуктами Huawei якомога кращим»,коментує Анастасія Литвин, керівник напряму мобільних сервісів Huawei Україна.

Відзначаючи партнерство з MEGOGO, з 15 червня до 15 липня Huawei реалізує спеціальну кампанію. У її межах усі користувачі Huawei Video в Україні отримають можливість оформити передплату на пакети MEGOGO і переглядати відповідний контент безкоштовно протягом подовженого двомісячного випробувального періоду. Кампанія має на меті познайомити користувачів із сервісом Huawei Video та представити розширене партнерство з MEGOGO.

«MEGOGO — це завжди про якісний та актуальний контент, який відтепер доступний ще й користувачам Huawei Video. Глядачі зможуть оцінити широкий вибір фільмів, серіалів і мультфільмів. Що важливо, значна кількість контенту MEGOGO має тифлокоментарі та переклад жестовою мовою, завдяки чому перегляд найкращого світового контенту можливий для всіх охочих», — ділиться Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: