Android насильно зашифрує ваше листування

Google зробив наскрізні зашифровані повідомлення доступними в одному з найпопулярніших додатків Android. Тепер лише учасники чату зможуть бачити зашифрований вміст у «Повідомленнях» без спеціальних ключів.

Як відомо, раніше пріоритетом додатка Messaging був обмін SMS та MMS, але тепер його можливості значно розширилися — зв’язок доступний у режимі текстового месенджера з можливістю приєднання зображень та інших мультимедійних файлів, а також інші функції.

Використання протоколу RCS забезпечує безпечний обмін інформацією.

Бета-тестери почали оцінювати нову функціональність з листопада минулого року, і тепер вона доступна всім власникам смартфонів. Важливо зауважити, що для її використання потрібно ввімкнути функцію чату в налаштуваннях програми та забезпечити з’єднання з Інтернетом за допомогою Wi-Fi або мобільної мережі.

Примітно, що обмін повідомленнями з наскрізним шифруванням буде недоступний за відсутності з’єднання з Інтернетом, під час обміну «класичними» SMS та MMS-повідомленнями, а також під час участі в групових чатах.

Зашифровані повідомлення будуть позначені замком і темно-синім кольором у стрічці.

Додаток Google Messages зможе закріпити розмови та позначити окремі повідомлення

За останні кілька місяців додаток Google Messages, який є основним засобом надсилання повідомлень на смартфонах Android, отримав ряд корисних функцій.

За даними Інтернет-джерел, розробники не мають наміру зупиняти розробку цього продукту і незабаром додаток отримає ще кілька нових функцій, включаючи можливість закріпити розмови у верхній частині списку та позначити окремі повідомлення.

Ентузіасти вивчили код Google Messages 8.1.050 і виявили в ньому вказівку на швидку появу раніше згаданих функцій. Перше нововведення передбачає можливість закріплення окремих бесід у верхній частині списку. Це полегшить користувачам взаємодію з улюбленими розмовами, оскільки вони завжди залишатимуться на виду.

На цей момент код повідомлень згадує про можливість закріплення до трьох розмов у верхній частині списку, але до того часу, коли ця функція стане офіційно доступною, це значення може бути змінено.

Поряд із функцією закріплення розмов, ентузіасти виявили в коді згадки про ще один корисний інструмент. Ми говоримо про здатність позначати окремі повідомлення, наприклад деякі важливі повідомлення, які можуть бути корисними в майбутньому. Коли користувач забажає, він може легко знайти такі повідомлення за допомогою пошуку. Можна припустити, що всі повідомлення, про які йде мова, матимуть зірочку.

Слід зазначити, що зараз зазначені функції недоступні для користувачів стабільних версій Google Messages. Коли саме розробники планують їх запустити, досі невідомо.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: