Зустрічайте Beta-версію 2.3.0 MIUI+

MIUI+ — важлива функція, запущена Xiaomi в оновленні системи MIUI 12.5. Вона може проєктувати екран смартфона на комп’ютер. Також вона підтримує такі функції, як перегляд мобільних повідомлень на стороні комп’ютера, двостороння синхронізація буфера обміну та перетягування файлів.

Відповідно до відгуків користувачів, MIUI+ від Xiaomi тепер оновлюється у Beta-версії 2.3.0.951. Це оновлення підтримує підключення Redmi Air Dots 3 Pro та ноутбуків.

Крім того, нова Beta-версія MIUI+ також має ряд оптимізацій, включаючи оптимізацію часу завантаження дзеркала, виправлення помилок для модулів входу та підключення та оптимізацію адаптацій екрану 2k та 3k для спливаючих вікон взаємної передачі.

Вміст оновлення MIUI+ Beta-версії 2.3.0:

  • Підтримує підключення Redmi Air Dots 3 Pro та ноутбука
  • Оптимізує час завантаження зображення
  • Виправлено помилку модуля входу та підключення
  • 2k та 3k оптимізація екрану адаптації спливного вікна взаємної передачі

MIUI страждає від помилок

Хоча MIUI час від часу випускає оновлення, компанія демонструє деякі упередження. Більшість оновлень MIUI, про які ви читали, є ексклюзивними для Китаю. Багато нових функцій спочатку надходять на китайський ПЗУ або є ексклюзивними для Китаю.

Це неприйнятно в глобальній версії MIUI. Однак це перелік проблем глобальних користувачів MIUI. У глобальній версії MIUI існує довгий список помилок.

Крім того, щоб заспокоїти нерви користувачів, Xiaomi опублікувала опитування, де попросила користувачів висловити свої скарги. Очевидно, що компанія ще не зрозуміла належним чином потреб своїх глобальних користувачів. Однак це опитування вже не активне, оскільки воно було відкрите лише два дні (2 червня – 4 червня).

У глобальній системі MIUI є такі помилки, як раптові збої, послідовний перезапуск під час інтенсивних ігор тощо. Проблеми з дисплеєм також дуже поширені. Коли користувачі розблоковують свій пристрій, з’являється чорний екран, який вимагає деякого часу для очищення. Крім того, ми чули про дивні звуки розблокування та випадкове зависання телефонів Xiaomi.

Розблокування відбитків пальців MIUI має декілька проблем

З усіх проблем із MIUI помилка розблокування відбитків пальців є, мабуть, найпоширенішою. У багатьох випадках смартфон не вдається виявити відбитки пальців. Крім того, після розблокування пристроїв за допомогою відбитка пальця система автоматично переходить на екран блокування з чорним екраном.

Крім того, деякі користувачі помічають, що після розблокування пристрою екран залишається чорним. Крім того, іноді трапляється невідповідність вібрації та дотику відбитків пальців.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua