Великобританія обмежить Інтернет-ЗМІ

За наявними даними, Великобританія планує обмежити використання онлайн-ЗМІ платформ для захисту громадських мовників.

Британська влада сподівається забезпечити значне становище таких ЗМІ, як BBC та ITV, на радіо- і телеканалах. За словами представників уряду, відповідні відомства визначать законодавчий час вже в наступному році. Уряд всебічно перегляне правила радіо і телебачення, щоб забезпечити важливий статус громадських ЗМІ. Ці заходи будуть ґрунтуватися на рекомендаціях, оголошених регулятором ЗМІ.

Крім того, нові правила будуть строго контролювати інтернет-трансляцію телевізійного контенту. Це нове правило значно посилить ефективність комерційних переговорів між мовними компаніями, виробниками обладнання та платформами потокового мультимедіа в Інтернеті.

Британське управління з комунікацій вперше у 2019 році рекомендувало реформи для забезпечення статусу державних мовних компаній. Однак конкретні деталі того, як реформувати, поки не визначені. Спеціальний комітет по цифровій культурі, ЗМІ та спорту в Палаті громад розкритикував уряд за надто повільні дії з цього питання.

Facebook і Google платять за новини в Австралії

Мережеві ЗМІ роблять локальний офлайн технічно марним. Раніше в цьому році парламент Австралії ухвалив новий закон, який зобов’язує таких цифрових гігантів, як Facebook і Google, платити місцевим видавцям за новинний контент.

Це перша країна, яка офіційно прийняла такий закон. За заявою уряду Австралії, новий закон гарантує, що «контент, вироблений новинними ЗМІ, може бути справедливо винагороджений». Цей крок Австралії може викликати серію негативних наслідків в глобальному масштабі.

Це, ймовірно, спонукає більшу кількість урядів прийняти аналогічні заходи регулювання. Це, своєю чергою, обмежить можливості великих цифрових компаній. Схоже, що британський уряд збирається зробити те ж саме або щось подібне. Через невдоволення в Австралії в якийсь момент Facebook довелося заборонити австралійським користувачам переглядати або публікувати новини на Facebook.

Google дійсно розглядав питання про закриття своїх пошукових служб в Австралії. З того часу Google уклав незалежну угоду про виплату зборів за новини ряду австралійських видавців. В ході первинних переговорів з найбільшими видавцями Австралії Google уклала угоду на суму понад 47 мільйонів доларів на рік.

Однак після додаткових оглядів вартість офіційного підписання комерційних контрактів становить близько 23 мільйонів доларів на рік. Новинні агентства в Австралії, такі як Nine Entertainment, Seven West та інші, укладуть індивідуальні угоди.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: