Twitter дозволить користувачам видалити згадки про себе

Команда Twitter розглядає нову функцію, щоб уникнути «небажаної уваги» до користувачів, що часто закінчується переслідуванням в Інтернеті. Компанія розробляє інструменти, які дозволяють стирати згадки про себе з соціальної мережі.

За словами Домініка Камоцці, фахівця з конфіденційності компанії, «preconception» дає користувачам можливість блокувати згадування про себе в Інтернеті й навіть контролювати, хто може позначати їх ім’я.

Функція приблизно подібна до тієї, що вже реалізована у Facebook. Це дозволить вам відв’язати посилання на ім’я власника профілю та запобігти подібним позначкам у майбутніх публікаціях.

Крім того, можна буде заблокувати згадування від конкретних користувачів, не надсилаючи їхні облікові записи до чорного списку. Також можливо, щоб користувач зміг заборонити згадування про нього протягом певної кількості днів.

Концепція чимось нагадує механізм, який дозволяє обмежити кількість відповідей на дописи. Як і ця функція, можливість вимкнення згадок допоможе частково впоратися з деякими проявами „токсичної” поведінки; часто призводить до тотальних знущань у соціальній мережі.

Twitter дозволить користувачам примусово видалити згадки про себе

«Іноді ти хочеш поговорити, а іноді просто … ні. Ознайомтеся з цими ранніми концепціями, які можуть допомогти контролювати небажану увагу у Twitter. Відгуки, особливо на цьому початковому етапі, запрошуються (і бажаються)!»

Наприклад, один із розглянутих варіантів передбачає надсилання сповіщень користувачеві, якщо вони занадто часто згадуються в інших публікаціях. Отримавши сповіщення, користувач може вибрати в налаштуваннях, хто може залишати посилання на свій профіль або «призупиняти» ситуацію, коли конфлікт раптово загострюється.

«Скасувати згадку про себе. Я хочу полегшити зняття тегів із твіту чи розмови, в якій ви не хочете брати участь. Просто виберіть „Вилучити себе з розмови” у додатковому меню, і посилання на ваш профіль буде видалено.»

 

Такі функції можуть надати користувачам додаткові інструменти, коли вірусні твіти призводять до прямого знущання. Це не захистить від окремих «особистих» конфліктів, але у випадку хвилі негативних коментарів це позбавить вас від необхідності блокувати сотні користувачів вручну.

«Якщо йти далі, коли хтось, кого ви не стежите, згадує вас, ви отримаєте спеціальне сповіщення. Якщо ви видалите себе звідти, автор твіту не зможе згадувати вас знову.»

 

Камоцці не повідомив, коли нові функції будуть впроваджені або чи вони взагалі будуть впроваджені. Натомість менеджер привітав відгуки користувачів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: