Які програми шпигують більше всіх?

Нещодавно ми говорили про програми, які відстежують більшість даних користувачів. Facebook і WhatsApp були вгорі. Подібний звіт нещодавно був представлений компанією Clario, що займається розробкою програм для цифрової конфіденційності.

Погодьтеся, що ми встановлюємо на свої смартфони безліч програм, якими ми користуємось не часто. Але ці програми мають конкретну мету збирати різні дані про нашу діяльність.

Розробники доводять, що ці дані потрібні їм для надання кращої послуги або показу більш релевантних оголошень. Але ви впевнені, що ці дані не використовуватимуться для інших цілей?

Apple вже внесла деякі серйозні зміни у свої операційні системи. А починаючи з iOS 14.5 користувачі дозволять тому чи іншому додатку збирати, чи ні, свої дані. Звичайно, більшість користувачів відмовляються від цього, і ці зміни змусили багатьох розробників заплакати.

Facebook була найбільш постраждалою компанією. Ми повторюємо ім’я Facebook знову і знову. Але чи є ця платформа програмою, яка найбільше потребує даних?

Facebook збирає більшість даних користувачів

Як бачимо, попередні припущення, що Facebook не має рівних з точки зору відстеження та збору даних користувачів, є істинними. Мало того, TikTok, Instagram та Facebook вважаються найгіршими програмами для збору та відстеження ваших даних, включаючи ваше обличчя та голосові дані.

Це досить цікаво, оскільки вчора ми говорили про стратегію, яку Apple збирається використовувати в iOS 15. Ми сказали, що Apple буде знищувати паролі на користь Face ID, Touch ID та ключів безпеки. Таким чином, виявляється, витоки даних не зникнуть, але їх потрібно буде змінити. Замість паролів хакери продаватимуть біометричні дані користувачів.

У цьому сенсі Facebook знаходиться на вершині, оскільки відстежує нашу особисту зовнішність, розпізнавання голосу, розпізнавання навколишнього середовища та наші контакти.

Усі ці дані допомагають компанії ідентифікувати людей та їх ключові атрибути, щоб допомогти їм увійти на пристрої. Це справедливо і для Instagram. Ці програми використовують розпізнавання обличчя, щоб повідомити вас, коли ви з’являєтеся на фотографіях чи відео, але не позначені.

Не дивно, що TikTok — серед тих додатків, які збирають найбільше даних.

Але, як уже було сказано, ці дані використовуються не лише для початкової мети. Facebook потребує багато даних для кращої реклами. Від останнього Facebook отримує 16,6 млрд доларів на рік.

Але нас здивувало те, що Amazon, яка є найбільшою компанією, що займається роздрібною торгівлею у світі, збирає лише 23,08% ваших даних. Таким чином, для ведення бізнесу та успіху даних потрібно не так і багато.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: