Xiaomi запатентувала смартфон з величезною системою камер

Як і будь-яка інша компанія, Xiaomi, як правило, мовчить про хід розробок у галузі нових смартфонів. Але вона періодично патентує різні ідеї для розвитку, пов’язані з мобільними пристроями. Ось один з найновіших патентів, який демонструє політ фантазії інженерів та дизайнерів з точки зору того, як обіграти багатомодульну основну камеру.

Патентну документацію було знайдено в базі даних Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). Вона містить зображення смартфона у трьох версіях основної камери.

Один з ескізів показує нам платформу, схожу на Galaxy S21, на якій розміщено чотири датчики зображення, розташовані вертикально. Верхній — великий, а нижній — перископічний.

Дизайн передньої панелі характерний для сучасного смартфона — дисплей з тонкими рамками і круглим отвором для селфі-камери в центрі верхньої частини екрану.

Інша версія смартфона пропонує три датчики зображення в основній камері, де один великий, а два інших менші. Існує версія з чотирма модулями, але їх розташування відрізняється від початкової версії.

Варто сказати, що це лише патент, і він більше демонструє дизайн основної камери, без акценту на технічних характеристиках. Самі ідеї не належать до категорії фантастичних і важко реалізуються, тому є невелика ймовірність, що компанія випустить смартфони з такою продуктивністю камери.

Xiaomi натякнув на випуск найближчим часом смартфона без дротової зарядки

Нещодавно Xiaomi не лише розкрила подробиці про потужні дротові та бездротові технології зарядки HyperCharge (200 та 120 Вт відповідно), але також розповіла про те, як смартфони будуть заряджатись у майбутньому. Зокрема, інженери говорили про смартфони, повністю позбавлені будь-яких зовнішніх портів.

На їх думку, дуже скоро у продажу з’явиться смартфон Xiaomi не лише за допомогою швидкої зарядки, але й взагалі без USB-порту. Він також не матиме інших зовнішніх роз’ємів проводів.

Користувачі можуть заряджати цей пристрій лише бездротово. Насправді такі смартфони вже існують на ринку. Наприклад, Vivo Apex 2020 підтримує лише 60 Вт бездротового живлення. Однак це більше концепт-смартфон, ніж масовий продукт.

Інженери Xiaomi додали, що єдина причина того, що дротова зарядка настільки популярна сьогодні полягає в тому, що відповідний бездротовий інтерфейс все ще не ідеальний, а необхідна інфраструктура в громадських місцях майже відсутня.

Навпаки, технологія дротової зарядки розробляється десятиліттями і є дуже поширеною — USB-роз’єм для зарядки можна знайти майже в будь-якому громадському місці.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: