Рендери Realme 9 з’являються в мережі: Бічний датчик відбитків пальців зберігся

Realme готується випустити Realme GT 5G у всьому світі 15 червня. Однак компанія ще працює над іншою серією. За останніми повідомленнями, китайський виробник також розробляє серію Realme 9.

Серія Realme 9 стане наступницею серії Realme 8, яка прибула на початку цього року.

 

Після рендерів серії Realme 9 ми тепер маємо уяву про цей смартфон. Однак ми не можемо поручитися за вірогідність цих зображень, це може бути просто чиїсь припущення. Дехто вважає, що серія Realme 9 може бути представлена ​​в Індії пізніше цього року і буде підтримувати 5G.

 

Realme 9 постачається з камерою в верхньому лівому отворі, та з вузькими рамками. На задній панелі телефону є прямокутний модуль для розміщення чотирьох камер. Основним датчиком є ​​64-мегапіксельна камера, що цілком пристойно.

Збоку ми бачимо, що є датчик відбитків пальців. Датчик відбитків пальців також є кнопкою живлення. На лівій стороні знаходиться кнопка гучності, поруч із лотком для SIM-картки. Знизу є 3,5-мм аудіороз’єм, порт USB Type-C та решітка динаміка.

У верхній частині є допоміжний мікрофон для зменшення шуму. Realme 9 має унікальний новий варіант зеленого кольору.

На додаток до серії Realme 9, ця компанія також працює над Realme Pad і Realme Book. Зі звітів на сьогодні, компанія випустить свій перший у світі ноутбук та планшет 15 червня. Також є повідомлення, що ці пристрої вперше надійдуть до Індії.

Ноутбук Realme матиме дисплей зі співвідношенням сторін 3 : 2, алюмінієву конструкцію, срібний варіант та попередньо встановлену операційну систему Windows 10. Що стосується Realme Pad, він може надійти як з подвійними камерами, так і з металевою конструкцією. Ми повинні знати більше деталей, коли випустять новий продукт наступного тижня.

Однак не дивно, що Realme вступає у бізнес ноутбуків та планшетів. З моменту появи пандемії коронавірусу спостерігається різкий попит на великі дисплейні пристрої. Виробники смартфонів починають відроджувати свій планшетний бізнес новими планшетами.

Чи вдасться Realme досягти успіху у бізнесі ноутбуків та планшетів, ще належить з’ясувати.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua