Бездротова зарядка буде не більше 50 Вт

Розвиток індустрії смартфонів в останні роки відбувався дуже швидко. У сегменті акумуляторів спостерігається значне зростання, і зараз у нас є батареї до 5000 мАг на смартфонах. Крім того, потужність зарядки смартфонів також стає вищою. Кілька років тому у нас не було зарядної потужності понад 18 Вт.

На сьогодні швидка зарядка 65 Вт є базовою для багатьох флагманів, тоді як швидка зарядка потужністю 120 Вт — це зараз пік. Подібно до того, як збільшується дротова швидка зарядка, збільшується і потужність бездротової швидкої зарядки.

Поточна потужність бездротової швидкої зарядки становить 50 Вт, проте деякі виробники показали потужність бездротової зарядки до 120 Вт. Ця зарядка може заповнити смартфон на 4000 мАг за 15 хвилин. Хоча це виглядає добре, але не все, що блищить, виявляється золотом. Попри те, що користувачів радує швидкий час зарядки, є великі занепокоєння через потенційний ризик.

Однак надії на швидку бездротову зарядку потужністю 120 Вт можуть не виправдатися. Згідно з доповіддю, міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю видало «Проміжні положення щодо радіоуправління обладнанням бездротової зарядки (передачі енергії) (проєкт для коментарів)».

У цьому попередньому документі перелічено деякі рекомендації щодо виробництва та передачі енергії бездротових зарядних пристроїв. У документі зазначено, що якщо бездротовий зарядний пристрій повинен продаватися в Китаї, його зарядна потужність не перевищуватиме 50 Вт. Очевидно, що 120 Вт значно перевищує вимоги «Проєкту для коментарів» і може бути призупинено у майбутньому.

Висока потужність бездротової зарядки може бути шкідливою

Причиною чітких вимог щодо робочого діапазону частот і верхньої межі потужності бездротового обладнання є регулювання упорядкованого використання ресурсів радіочастотного спектра обладнанням бездротової зарядки (передачі потужності). Крім того, намагаються уникнути шкідливих перешкод для різних законодавчо розроблених радіослужб та підтримують порядок ефіру.

Згідно з повідомленнями, якщо потужність бездротової зарядки занадто висока, це може спричинити небезпеку для деяких секторів. У документах перелічені авіація, судноплавство, астрономічні спостереження та інші сфери, на які може вплинути висока бездротова зарядка.

Попри те, що перевищення межі 50 Вт може бути неможливим, виробникам корисно регулювати потужність та здійснювати технологічний розвиток. Однак є повідомлення, що швидка зарядка потужністю 120 Вт не є стійкою.

Це означає, що під час зарядки пікова потужність може в якийсь момент досягти 120 Вт. Однак вона довго не зможе підтримувати зарядку на 120 Вт.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: