Смартфони без роз’ємів з’являться наступного року

Багато людей все ще заряджають свої смартфони по дроту, оскільки їх пристрої не підтримують бездротову зарядку.

Але власники пристроїв, які отримали бездротову зарядку, продовжують це робити за звичкою, не бажання йти в ногу з часом і витрачати гроші на придбання док-станції. Але може статися так, що незабаром виробники почнуть змушувати нас до інновацій.

Ми вже бачили кілька пристроїв, у яких відсутній роз’єм для зарядки та передачі даних. Але це були прототипи, і сумний досвід Meizu Zero говорить про те, що користувачі ще не готові до такого кроку.

Але це не змінює того факту, що виробники серйозно замислюються над випуском смартфонів без портів. А за словами Xiaomi наступного року з’являться комерційні версії смартфонів без зарядного порту.

Компанія вважає, що відсутність таких пристроїв на ринку аж ніяк не є наслідком відмови від такого кроку з боку користувачів. Причина в тому, що технологія бездротової зарядки ще не вдосконалена і є скарги на його швидкість, тому користувачі віддають перевагу традиційній зарядці проводом.

Також не слід скидати з рахунку той факт, що все ще дуже мало громадських місць, де можна бездротово заряджати смартфон.

Але в міру розвитку технології бездротової зарядки виробники будуть все наполегливіше пропонувати пристрої, які її підтримують, і Xiaomi попереджає нас, що гаджети, які можна заряджати лише бездротовим способом, стануть звичними.

 

Xiaomi сертифікований смартфон з підключенням UWB — компанія може випустити трекери, такі як Apple AirTag

Нещодавно відомий інсайдер Digital Chat Station розмістив інформацію про нові продукти Xiaomi у китайській соціальній мережі Weibo. Виявилося, що Міністерство промисловості та інформатизації КНР сертифікувало новий вдосконалений смартфон і планшет китайської компанії.

Згідно з опублікованими документами, смартфон пройшов RF-сертифікацію і буде оснащений модулем UWB. Відповідна технологія вперше була використана в iPhone 11 та Galaxy Note 20 і зараз використовується у флагманських пристроях. Технологія дозволяє передавати дані без перекриття сигналів, забезпечуючи високу швидкість передачі даних при низькому енергоспоживанні.

Крім того, UWB використовується в екосистемі IoT. Зокрема, він використовується пошуковими трекерами Apple та Samsung для більш точного позиціювання. Зараз у продажу є досить багато моделей смартфонів з UWB. Можливо, поряд з новим продуктом Xiaomi також представить власні трекери для пошуку речей.

Що стосується планшета Mi Pad 5, джерело зазначило, що він також пройшов радіосертифікацію, а модель з кодовою назвою M2105K81C стане одним з останніх поколінь планшетів Xiaomi з підтримкою мереж 5G.

Раніше повідомлялося, що базова модель буде побудована на платформі MediaTek Dimensity 1200, а Pro-версія отримає Qualcomm Snapdragon 870. З усім тим, поки немає достовірної інформації про моделі та виробників використовуваних чипсетів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: