Xiaomi Mi MIX 4 отримає найшвидшу зарядку в історії

До випуску Xiaomi Mi MIX Fold було кілька повідомлень щодо Xiaomi Mi MIX 4. Компанія, здавалося, відмовилася від серії MIX до прибуття MIX Fold. Навіть при цьому MIX Fold не є звичайним смартфоном серії MIX. Таким чином, користувачі мережі все ще очікують Xiaomi Mi MIX 4. Кілька днів тому популярне джерело Weibo @DCS повідомило, що цей новий флагман зараз отримує сертифікати в Китаї. Це говорить про те, що запуск цього смартфона близький.

Крім того, нещодавній звіт показує, що Xiaomi Mi MIX 4 нещодавно отримав сертифікат китайської мережі. У звіті стверджується, що швидка потужність зарядки цього смартфона “оновить історичні записи”. Це означає, що він буде оснащений найшвидшим зарядом в історії

У лютому «Проміжні положення щодо радіокерування обладнанням бездротової зарядки (передачі енергії) (проєкт для коментарів)», видані Міністерством промисловості та інформаційних технологій, вимагають, щоб номінальна потужність передачі мобільного та портативного бездротового зарядного обладнання не перевищувала 50 Вт.

Висока потужність зарядки майже гарантована для MIX 4

Таким чином, Xiaomi Mi MIX 4 може поставлятися з технологією бездротової зарядки не більше 50 Вт. Однак для дротової зарядки цей смартфон використовуватиме значно більшу місткість зарядки. Згідно з повідомленнями, Xiaomi Mi MIX 4 може поставлятися з технологією швидкої зарядки 200 Вт. Однак існують твердження, що цей пристрій може не використовувати потужність до 200 Вт. Деякі кажуть, що MIX 4 буде використовувати принаймні 120 Вт дротової швидкої зарядки + 70 Вт безпровідної швидкої зарядки. Навіть з цією технологією зарядки, вона встановить новий рекорд.

Що стосується зарядки великої потужності, безпека зарядки завжди викликала велике занепокоєння у звичайних споживачів. За словами інженерів Xiaomi, швидка зарядка потужністю 200 Вт має захист чотирма способами. Вони включають температуру зарядки, напругу зарядки, струм зарядки та протокол зарядки. Загалом існує 40 різноманітних заходів захисту.

Минуло багато років з того часу, як ми побачили останній смартфон серії MIX. Не забуваємо, що серія MIX фокусується на повноекранних дисплеях. Це означає, що Xiaomi Mi MIX 4 все одно повинен стимулювати трансформацію в сегменті дисплеїв. Цей смартфон може оснащуватися технологією камер під екраном. Рішення Xiaomi буде більш складним, ніж рішення ZTE, яке вже є на ринку.

Xiaomi MI MIX 4 також допоможе Xiaomi додатково стабілізувати свій флагман високого класу. Це має велике значення для Xiaomi та на нього варто з нетерпінням чекати.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua