Samsung Galaxy S21 FE с Snapdragon 888 та 6 ГБ / 8 ГБ ОЗУ з’явився на GeekBench

Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition) вийде цього року. Цей продукт поставляється з тим самим процесором, що і серія Galaxy S21. Це означає, що він буде використовувати Qualcomm Snapdragon 888 SoC. Однак смартфон буде відрізнятися зовні. Нещодавно Samsung Galaxy S21 FE з’явився в базі даних GeekBench. Як видно зі знімків екрану, цей телефон має кодову назву SM-G990B та оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті, системою Android 11 і процесором Qualcomm Snapdragon 888. Цей SoC використовує ядро ​​1 + 3 + 4 і максимальна частота ядра може досягати 2,84 ГГц.

 

Окрім версії 8 ГБ оперативної пам’яті, Samsung Galaxy S21 FE також матиме версію з 6 ГБ. Що стосується вбудованої пам’яті, вона матиме варіанти від 128 ГБ до 256 ГБ. Згідно з попередніми звітами, цей пристрій буде використовувати 6,41-дюймовий екран Super AMOLED із частотою оновлення 120 Гц та акумулятором 4500 мАг. Повідомляється, що цей пристрій підтримуватиме 25 Вт швидкої зарядки. Задня частина телефону схожа на серію S21 і має три камери.

Спекуляції на Samsung Galaxy S21 FE

Протягом останніх кількох тижнів ходили чутки та припущення щодо майбутнього Samsung Galaxy S21 FE (фан-версія). Це фанатське видання буде флагманським пристроєм. Крім того, воно виглядає як серія Note спереду, але модуль камери схожий на серію S21. За даними Korean Herald, ціна цього пристрою становитиме від 700 000 вон (629 доларів США) до 800 000 вон (719 доларів США) без урахування податку. Якщо це правда, то Galaxy S21 FE набагато дешевший за Galaxy S20 з ціною 899 800 виграних (809 доларів).

Як ми всі знаємо, позиціонування від Samsung “Fan Edition” схоже на “напівфлагман”. Він має функціональний дизайн флагманського телефону, одночасно значно знижуючи ціну. Минулого року Samsung вперше випустив версію серії Galaxy S20 FE. Galaxy S20 FE досить популярний у Північній Америці та Південно-Східній Азії. Світовий обсяг продажів сягнув 2 мільйонів одиниць за один місяць після розміщення, і це стало величезним сюрпризом навіть для Samsung.

Дивлячись на попередні рендери цього пристрою, ми бачимо, що він має дизайн подібний до Galaxy S21. Рамка смартфона трохи виступає, а між бічною рамою є різкий край. Крім того, Galaxy S21 застосовує дизайн “Contour Cut” таким чином, що існує ідеальний зв’язок між бічною рамкою та об’єктивом.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua