Як скинути телефон Huawei до заводських налаштувань: Три способи

У певний момент у кожного користувача смартфона може виникнути бажання «почати життя з чистого аркуша».
Причин для цього може бути безліч, від нестабільної роботи певних програм до нестабільності системи в цілому. Це коли користувачеві ставати важко зрозуміти, що саме змушує його смартфон працювати як йому заманеться.

До того ж з особистого досвіду та великої кількості прочитаних форумів і статей я знаю, що дуже часто виробник сам рекомендує після оновлення прошивки «по повітрю» (OTA) зробити скидання до заводських налаштувань.

Я неодноразово зустрічав пости користувачів, які знехтували цією порадою через побоювання втратити якісь, дуже важливі для них дані. Але потім, через якийсь час, зробивши це саме «скидання до заводських» захоплено писали, що «отримали зовсім інший телефон», тому, що змінилася не тільки робота самого пристрою, але й з’явилися якісь нові додатки, яких чомусь не було після простого «накочування оновлення зверху» на повністю налаштовану стару систему з усіма її додатками та настройками.

Отже, розберемо, як скинути до заводських налаштувань смартфон Huawei. Хочу зауважити, що ці поради підходять також і для пристроїв Honor, принаймні для Old Honor, як заведено їх зараз називати. Способів є три: перший — простий і наочний, другий — дуже простий, але не такий цікавий і з меншим вибором варіантів, і нарешті третій — трохи складніший, але більш дієвий, через те, що тільки він зможе вам допомогти, якщо з якоїсь причини ваш смартфон навідріз відмовляється завантажуватися.

Скидання через меню налаштувань

Заходимо «Налаштування» > «Система й оновлення» > «Скидання». І тут нас очікує сюрприз. Нам несподівано пропонують цілих три види скидання. Так би мовити, від самого м’якого до самого жорсткого. Кожен вид скидання містить докладний опис, щоб Ви могли точно усвідомити, що саме Ви отримаєте в результаті даної операції.

Так що вибір — це завжди дуже добре, і я б особисто запропонував почати з самого м’якого. Хоча, звичайно може краще рубонути по-максимуму, і, так би мовити,

За допомогою номеронабирача

Набираємо в номеронабирачі (краще в стоковому, тому що в кастомному деякі коди не спрацьовують) комбінацію * # * # 2846579 # * # *

І моментально потрапляємо в цікаве меню. Далі ваш вибір «Restore Factory». Хоча інші пункти не менш цікаві.

За допомогою двох клавіш

Цей метод спрацьовує тільки при включенні смартфона. Тому спочатку вимкніть його за допомогою утримання фізичної кнопки живлення з подальшим підтвердженням дії на екрані.

Натисніть і утримуйте кнопку збільшення (або зменшення гучності) одночасно з кнопкою живлення. Натискайте, поки пристрій не запуститься. Після виберіть команду «Wipe data / facrory reset» (або «Clear data») в меню на екрані.

 

Вывод

Каждый из предложенных способов хорош по-своему, и в каждом есть свои плюсы и минусы. Точнее свои дополнительные возможности, присущие только ему.

А последний способ сможет вам помочь тогда, когда больше уже ничего не поможет.

Возможно Вы знаете ещё какие-то свои, уникальные способы? В таком случае поделитесь ими в комментариях ниже.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
10
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: