Apple iPhone 13: докладна інформація по всіх версіях

Цього тижня на WWDC 2021 Apple офіційно оголосила про нове покоління операційних систем iOS та iPadOS. Серед них iOS 15 привернув багато уваги любителів технологій. Однак із виходом системи iOS 15 користувачі перемикнули свою увагу на серію iPhone 13, яка вийде у вересні.

Цього тижня деякі інсайдери засвітили зображення останніх смартфонів серії iPhone 13.

Можна бачити, що згідно з більшістю попередніх чуток, серія iPhone 13 все ще буде містити 4 моделі. Але зовнішній вигляд серії iPhone 13 зазнав деяких змін. Усі моделі оснащені меншими вирізами, а співвідношення екрану до корпусу було ефективно покращено, як того очікує незліченна кількість споживачів.

 

Джерела опублікували подробиці про ціни на всі серії iPhone 13, а також обсяг оперативної та флешпам’яті. За словами інсайдерів, iPhone 13 mini та iPhone 13 матимуть по 4 ГБ оперативної пам’яті, тоді як iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max матимуть по 6 ГБ. IPhone 13 mini та iPhone 13 будуть пропонуватися користувачам із 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ пам’яті, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max будуть доступні зі 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ пам’яті.

Розміри цих чотирьох моделей досі становлять 5,4, 6,1 та 6,7 дюйма, але дві моделі версії Pro нарешті отримали велике оновлення — панелі LTPO, які можуть підтримувати адаптивне регулювання частоти оновлення від 1 до 120 Гц, щоб заощадити більше енергії.

Що стосується ціни, то найдешевшою моделлю iPhone 13 все ще залишається iPhone 13 mini. Ціна 64 ГБ версії становить лише 700 доларів США.

iPhone 13 буде помітно товще, ніж iPhone 12, завдяки новим камерам

Численні витоки свідчать про те, що дизайн майбутнього сімейства смартфонів Apple iPhone 13 зазнає низки змін. На додаток до зменшеного вирізу на екрані, розміри деяких інших елементів пристроїв також будуть змінюватися. Зокрема, через зміну розмірів блоку камери загальна товщина смартфонів серії iPhone 13 збільшиться.

Повідомляється, що основний блок камери переміститься на 1 мм ближче до кута корпусу. Крім того, товщина буде збільшена для зменшення виступу окремих лінз. Потреба в цьому виникла через те, що камери базового iPhone 13 будуть виступати з корпусу на 2,51 мм.

Основний блок камер iPhone 13 Pro і Pro Max підніметься над поверхнею панелі на виняткові 3,65 мм, що становить приблизно половину товщини корпусу смартфона. Наприклад, iPhone 12 і 12 mini мають 1,5-мм виступ камери, тоді як більш просунуті iPhone 12 Pro та Pro Max виступають на 1,7 мм.

Зміниться і площа основного блоку камери. У випадку з iPhone 13 це буде квадрат із довжиною сторони 29 мм, тоді як iPhone 12 і 12 Pro мають розміри 28 × 30 мм. Як повідомляється, iPhone 13 Pro отримає той самий модуль, що й iPhone 13 Pro Max. Його розміри становитимуть 36 × 37 мм.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: