Як довго падатиме біткойн? Думки аналітиків

9 червня біткойн опустився до двотижневого мінімуму. Згідно з повідомленнями, Сполучені Штати стягнули викуп, який компанія Colonial Pipeline заплатила хакерам, в результаті чого біткойн впав. У цьому контексті багато відомих інституціональних аналітиків висловлюють свою думку щодо майбутніх тенденцій та перспектив біткойнів.

Антоні Тренчев, керуючий партнер і співзасновник лондонського криптовалютного банку Nexo, зазначив: «Впадання біткойнів відбувається через громіздкі та тривалі регуляторні проблеми, які пригнічують ціну біткойна. По суті, розумний нагляд корисний для розвитку галузі, але для короткострокових інвесторів найкраще шукати деінде».

Стратег Bloomberg Майк МакГлоун показав, що падіння біткойнів у вівторок може бути «пов’язане зі стурбованістю громадськості тим, що федеральний уряд вирве біткойн».

З діаграми торгових індексів видно, що під час останнього розпродажу валюта впала до рівня 30 000 доларів. Дані показують, що валюта, схоже, підтримує рівень 30000 доларів. Якщо ціна біткойна опуститься нижче 30000 доларів, це може спричинити нову хвилю продажу.

Падіння цін на біткойни не є чимось новим

Майкл Первес, генеральний директор Tallbacken Capital Advisors LLC, проаналізував спад біткойнів. Якщо біткойн продовжуватиме падати, він може бути викинутий на рівні від 30 000 до 31 000 доларів. Якщо він впаде занадто низько, він відскочить через борт, а потім знову опуститься до рівня 30000 доларів. У своїй доповіді він зазначив: «Для активів (або акцій) такий тип” явища в обидва кінці “не рідкість, і токени зазнавали подібних ситуацій після відскоку 2017 року».

Ipek OzkarDeskaya, старший аналітик Credit Suisse Bank, стверджує, що основна ціна становить близько 30 000 доларів. На думку аналітика, падіння нижче цієї ціни може призвести до стагнації торгівлі криптовалютами в короткостроковій перспективі. Ми, швидше за все, побачимо ситуацію швидкого розпродажу.

Інсайдери галузі говорять, що падіння нижче 30 000 доларів може призвести до «чергового падіння». Інші аналітики прогнозують, що 29 000 доларів стануть критичною точкою для торгівлі біткойнами. Деякі професіонали стверджують, що його зниження ціни після зростання не є дивним. В останніх транзакціях ви можете помітити значне падіння.

На початку цього року біткойн виріс приблизно на 12%. Однак з середини квітня криптовалюта почала стрімко падати з піку майже 65 000 доларів. Швидке падіння біткойнів спричинило інтенсивні розпродажі, що не допомагає ситуації.

Нагадування: Інвестиції в криптовалюту ризиковані, і ви повинні бути обережними, виходячи на ринок. Інвестиції в цифрову валюту мають більші ризики та непередбачуваність. Ця стаття не являє собою жодної форми заохочення інвестицій та / або поради.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: