Дані на HarmonyOS залишаться недоторканими, а додатки Android працюватимуть нормально

Кілька днів тому Huawei офіційно представила Harmony OS 2, а також безліч продуктів, які вже використовують цю систему. Цікавою частиною HarmonyOS 2 є те, що вона готова для смартфонів та планшетів. Відтоді компанія Huawei анонсувала перші 100 пристроїв Huawei та перші 35 пристроїв Honor, які використовуватимуть цю систему. Перший набір смартфонів Huawei, який отримав HarmonyOS 2, включає серії Mate 40, Mate 30, P40, Mate X2, nova 8, MatePad Pro та інші пристрої. Нещодавно Huawei відповіла на найпоширеніші запитання щодо оновлення HarmonyOS 2.

Що таке базова версія системи мобільного телефона, та як мені перейти на офіційну базову версію?

Офіційна служба обслуговування клієнтів Huawei заявила, що перед початком оновлення користувачі матимуть базову версію. Базова версія – це комерційна стабільна версія HarmonyOS 2. Після успішної публічної бета-реєстрації пакет оновлення версії HarmonyOS надійде у фоновому режимі партіями. Користувачі повинні бути терплячими, щоб надійшов весь пакет.

Офіційна служба обслуговування клієнтів Huawei також заявила, що публічна бета-версія — це тестова версія. Ця версія буде доступна для широкої громадськості. Крім того, кількість пристроїв, які можуть брати участь у бета-версії, необмежена. Однак внутрішня бета-версія призначена для невеликої кількості користувачів. Для внутрішньої бета-версії Huawei доведеться наймати бета-тестери, які відповідають умовам. Цим користувачам також доведеться дотримуватися внутрішнього бета-кодексу поведінки.

Чи будуть втрачені ігрові дані після оновлення мобільного телефону Huawei до HarmonyOS?

Офіційна служба обслуговування клієнтів Huawei заявила, що після оновлення мобільного телефону з EMUI до HarmonyOS, використовуйте той самий обліковий запис, такий як ідентифікатор Huawei, номер мобільного телефону, ідентифікатор WeChat, QQ, щоб увійти в гру. Не буде втрачено даних, і ви зможете продовжувати використовувати їх, як це було з EMUI.

Після оновлення до HarmonyOS 2 чи працюватимуть оригінальні програми Android нормально?

Офіційна служба обслуговування клієнтів Huawei заявила, що після оновлення HarmonyOS нема потреби завантажувати програму знову. Оригінальні програми для Android працюватимуть нормально. Будь ласка, звертайте увагу на ринок мобільних додатків для подальших оновлень!

Смартфони Honor все одно отримають HarmonyOS

За словами Huawei, вона все ще відповідає за смартфони Honor, які були випущені до продажу її суббренду. Китайський виробник показав, що не залишить ці телефони без підтримки. Смартфони Old Honor все одно отримають цю систему.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: