Перші подробиці Xiaomi Mi MIX Fold2 з’явилися в мережі

Як ми всі очікуємо, цього року буде переважання складних смартфонів. У першій половині року ми вже вітали Xiaomi Mi MIX Fold та Huawei Mate X2. І очікуємо більше складних смартфонів в другій половині року. Ми очікуємо, що Xiaomi випустять Xiaomi Mi MIX Fold2.

Згідно з повідомленнями з Китаю, інформація про ланцюг постачання показує, що Samsung, Google, Oppo, Xiaomi та Vivo випустять власні складні смартфони.

Новий Galaxy Fold3 від Samsung Electronics, мабуть, стане першим у світі складним смартфоном з камерою під екраном. Буде використано нове рішення — підекранна камера від Samsung.

 

Перші подробиці Xiaomi Mi MIX Fold2 з’явилися в мережі

Новий складний смартфон від Google використовуватиме 7,6-дюймовий екран Samsung і може надійти десь близько жовтня.

Перша спроба Xiaomi створити складний смартфон була зовсім не поганою. MIX Fold був випущений ще у квітні, і пристрій працює добре. Беручи до уваги продуктивність MIX Fold, очевидно, що компанія не зупиниться на MIX Fold.

Xiaomi Mi MIX Fold2 надійде в 4 кварталі 2021 року

Майбутній складний смартфон Xiaomi (або Xiaomi Mi MIX Fold2) може надійти в четвертому кварталі цього року. Цей складний смартфон використовуватиме дисплей Visionox для зовнішнього екрана. На внутрішньому екрані буде використовуватися рішення Samsung.

Він має можливість вперше використати екран з високою частотою оновлення 120 Гц. Попередні звіти стверджують, що China Star Optoelectronics вироблятиме вторинний дисплей Xiaomi MI MIX Fold2.

Найближчі складні смартфони Vivo, Oppo та Huawei

Новий складний смартфон Vivo також повинен надійти в четвертому кварталі цього року. У нього зовнішній екран від BOE, а внутрішній — від Samsung. Він використовуватиме 8-дюймовий гнучкий екран Samsung.

Для Oppo його складний смартфон буде поставлятися з екраном Samsung, BOE або Visionox. Він може використовувати комбінацію дисплеїв будь-якої з цих компаній. Складний телефон Oppo фокусується на портативності та практичності. Після відкриття смартфона розмір пристрою становить лише 7,1 дюйма. Згідно з повідомленнями, цей пристрій надійде у 2022 році, тому нам ще потрібно трохи почекати.

У Huawei Mate X3 не так багато варіантів. Він не може використовувати дисплей Samsung через заборону США, і йому доведеться погодитися на дисплей BOE. Цей складний смартфон все ще використовуватиме Kirin 9000 SoC і повинен дебютувати у 2022 році.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: