Перші подробиці Xiaomi Mi MIX Fold2 з’явилися в мережі

Як ми всі очікуємо, цього року буде переважання складних смартфонів. У першій половині року ми вже вітали Xiaomi Mi MIX Fold та Huawei Mate X2. І очікуємо більше складних смартфонів в другій половині року. Ми очікуємо, що Xiaomi випустять Xiaomi Mi MIX Fold2.

Згідно з повідомленнями з Китаю, інформація про ланцюг постачання показує, що Samsung, Google, Oppo, Xiaomi та Vivo випустять власні складні смартфони.

Новий Galaxy Fold3 від Samsung Electronics, мабуть, стане першим у світі складним смартфоном з камерою під екраном. Буде використано нове рішення — підекранна камера від Samsung.

 

Новий складний смартфон від Google використовуватиме 7,6-дюймовий екран Samsung і може надійти десь близько жовтня.

Перша спроба Xiaomi створити складний смартфон була зовсім не поганою. MIX Fold був випущений ще у квітні, і пристрій працює добре. Беручи до уваги продуктивність MIX Fold, очевидно, що компанія не зупиниться на MIX Fold.

Xiaomi Mi MIX Fold2 надійде в 4 кварталі 2021 року

Майбутній складний смартфон Xiaomi (або Xiaomi Mi MIX Fold2) може надійти в четвертому кварталі цього року. Цей складний смартфон використовуватиме дисплей Visionox для зовнішнього екрана. На внутрішньому екрані буде використовуватися рішення Samsung.

Він має можливість вперше використати екран з високою частотою оновлення 120 Гц. Попередні звіти стверджують, що China Star Optoelectronics вироблятиме вторинний дисплей Xiaomi MI MIX Fold2.

Найближчі складні смартфони Vivo, Oppo та Huawei

Новий складний смартфон Vivo також повинен надійти в четвертому кварталі цього року. У нього зовнішній екран від BOE, а внутрішній — від Samsung. Він використовуватиме 8-дюймовий гнучкий екран Samsung.

Для Oppo його складний смартфон буде поставлятися з екраном Samsung, BOE або Visionox. Він може використовувати комбінацію дисплеїв будь-якої з цих компаній. Складний телефон Oppo фокусується на портативності та практичності. Після відкриття смартфона розмір пристрою становить лише 7,1 дюйма. Згідно з повідомленнями, цей пристрій надійде у 2022 році, тому нам ще потрібно трохи почекати.

У Huawei Mate X3 не так багато варіантів. Він не може використовувати дисплей Samsung через заборону США, і йому доведеться погодитися на дисплей BOE. Цей складний смартфон все ще використовуватиме Kirin 9000 SoC і повинен дебютувати у 2022 році.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua