Oppo подає заявку на торгову марку «OCAR»

Кілька виробників смартфонів дуже зацікавлені у бізнесі смартавтомобілів. Такі інтереси мають Xiaomi, Oppo, Apple та інші. Нещодавно Xiaomi оголосила, що хоче будувати власні фірмові електромобілі. А Huawei, хоч і не буде будувати машини, — буде виготовляти компоненти для автомобілів. Крім того, компанія продає деякі моделі, які вона спільно будує.

Oppo подає заявку на торгову марку «OCAR»

Згідно з нещодавніми повідомленнями, Oppo Guangdong Mobile Communications Co. Ltd. нещодавно подала заявку на реєстрацію «торгової марки OCAR». Класифікація торгової марки  «науковий інструмент». Поточний статус торгової марки «очікує на суттєву експертизу».

Oppo Group вже готується до автомобілебудування. Засновник Чень Міньюн очолив групу для розслідування, і вже з’ясував та дослідив ресурси та перспективи галузі.

Oppo подає заявку на торгову марку «OCAR»

Згідно з повідомленнями, «Oppo справді досліджує, розуміє та проводить деякі попередні дослідження, але поки що офіційно не створив проєкт». Представники Oppo також відповіли, що компанія завжди мала плани стосовно автомобілів, включаючи розширення екології швидкої зарядки на автомобільну сферу.

На сьогодні інформації про майбутній електромобіль Oppo мало. Однак, завдяки цій заявці на торговельну марку, компанія серйозно ставиться до вступу в бізнес електромобілів.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: