Oppo подає заявку на торгову марку «OCAR»

Кілька виробників смартфонів дуже зацікавлені у бізнесі смартавтомобілів. Такі інтереси мають Xiaomi, Oppo, Apple та інші. Нещодавно Xiaomi оголосила, що хоче будувати власні фірмові електромобілі. А Huawei, хоч і не буде будувати машини, — буде виготовляти компоненти для автомобілів. Крім того, компанія продає деякі моделі, які вона спільно будує.

Згідно з нещодавніми повідомленнями, Oppo Guangdong Mobile Communications Co. Ltd. нещодавно подала заявку на реєстрацію «торгової марки OCAR». Класифікація торгової марки  «науковий інструмент». Поточний статус торгової марки «очікує на суттєву експертизу».

Oppo Group вже готується до автомобілебудування. Засновник Чень Міньюн очолив групу для розслідування, і вже з’ясував та дослідив ресурси та перспективи галузі.

Згідно з повідомленнями, «Oppo справді досліджує, розуміє та проводить деякі попередні дослідження, але поки що офіційно не створив проєкт». Представники Oppo також відповіли, що компанія завжди мала плани стосовно автомобілів, включаючи розширення екології швидкої зарядки на автомобільну сферу.

На сьогодні інформації про майбутній електромобіль Oppo мало. Однак, завдяки цій заявці на торговельну марку, компанія серйозно ставиться до вступу в бізнес електромобілів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: