iOS 14 на iPhone: Зниження продуктивності та автономності

До Apple було подано позов про те, що нещодавні оновлення iOS пошкодили деякі iPhone моделі, зменшивши їх продуктивність та час автономної роботи. У позові йдеться, що багато користувачів Apple смартфонів після оновлення до iOS 14.5, iOS 14.5.1 та iOS 14.6 стикалися з обмеженнями продуктивності та швидшим розрядом акумулятора.

Позивач намагався встановити зв’язок між зменшеним часом автономної роботи та помилками в програмному забезпеченні, а також довести заплановане застаріння iPhone. Відзначається, що зниження продуктивності пристроїв напередодні випуску нових продуктів дозволяє Apple збільшити попит на нові iPhone з кращою продуктивністю та часом автономної роботи. Тут варто зазначити, що випуск iOS 14.5 та 14.6 не передував випуску нових моделей iPhone — вони повинні з’явитися лише восени.

Планується, що позов стане класним. На цей час позивач вимагає заборони дій Apple щодо гальмування старих iPhone, і він також хоче отримати компенсацію за передбачувану шкоду.

У скарзі також зазначається, що Apple не дозволяє користувачам встановлювати виправлення безпеки iOS без оновлення до нової версії операційної системи. Однак буквально позавчора каліфорнійська компанія оголосила, що незабаром змінить цю політику.

Apple розширить можливості просування додатків в App Store

Apple оголосила про ряд змін в App Store, які покликані розширити можливості розробників додатків. Компанія запустить A / B тестування в сервісі та додасть розділ «Події» для реклами нововведень у додатках. Пише про це TechCrunch.

A / B тестування – це тип маркетингових досліджень, що дозволяє розробникам продуктів вибрати найкращі зміни для своєї аудиторії, пропонуючи кілька варіантів виконання для порівняння. За допомогою нового інструменту розробники зможуть створювати різні сторінки своїх послуг, які будуть відрізнятися за змістом: скриншоти, відео та навіть значки. З їх допомогою автори зможуть вибрати найбільш бажаний варіант дизайну.

Компанія також запустить систему просування оновлення в програмі. Для цього Apple створить розділ Spotlight, де буде описано найновіші розробки сервісів, якими користується власник пристрою. До цього користувач міг дізнатись про них, лише якщо підписався на сповіщення розробника. Крім того, віджет App Store почне показувати майбутні події на головному екрані пристрою.

Apple також поділилася своєю статистикою App Store. Компанія заявила, що щотижня її послугами користуються понад 600 мільйонів людей. Презентація також зазначила, що розробники отримали понад 230 мільярдів доларів за весь час роботи App Store. Таким чином, ІТ-гігант вказав на величезні можливості творців додатків, і, мабуть, це був публічний відгук на позов Epic Games, яка виступає проти 30-відсоткової комісії в App Store.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: