Холодильник Midea з HarmonyOS продається за $1094

Midea — перший у світ холодильник з HarmonyOS холодильник тепер доступний в Huawei Mall. Початкова ціна цього холодильника становила 7999 юанів ($ 1251), але зараз ціна знижена на 1000 юанів (156 доларів). Це означає, що протягом обмеженого часу цей холодильник буде доступний за 6999 юанів ($ 1094).

Найбільша родзинка нового холодильника Midea полягає в тому, що він перший використовує HarmonyOS. За допомогою цієї системи холодильник підтримує розподільчу мережу другого рівня без додатків. Ця функція допомагає користувачам дізнатись про у будь-який час одним свіжість інгредієнтів за допомогою одного дотику.

Крім того, користувачі також можуть отримати велику кількість рецептів. Також користувачі можуть отримати інформацію про страви для приготування на основі інгредієнтів у холодильнику. Крім того, ви можете отримати якісний оригінальний сервісний досвід лише одним дотиком, а післяпродажне обслуговування позбавить вас від частих і недійсних повідомлень.

Перший у світі холодильник з HarmonyOS

В іншому цей холодильник Midea має спеціальний простір нульового градуса для підтримання смаку та харчової цінності готового до вживання м’яса. Таким чином, м’ясо залишається ніжним і його легко нарізати без трудомісткого процесу розморожування.

У пристрої є спеціальний простір для контролю вологості, і два режими високої та низької вологості можна регулювати відповідно до їжі. Високий рівень вологості надає фруктам та овочам довготривалої свіжості. А при низькій вологості зберігаються сухофрукти та чайне листя.

За даними компанії, цей холодильник має загальний обсяг 603 літри. Об’єм холодильного відділення становить 382 літри, а морозильного відділення 194 літри. Він також відповідає новому китайському стандарту енергоефективності 1 рівня. Завдяки інверторним компресорам енергоефективність становить лише 0,88 кіловат-години на день. Рівень шуму також дуже низький – до 38 децибелів.

Зараз у торговому центрі Huawei є графа “HarmonyOS”. Перша партія продуктів “HarmonyOS” включає 24 продукти. Крім того, на сторінці чітко представлено 9 продуктів із системою HarmonyOS. До торгових марок належать Joyoung, Midea, Fangtai та Supor.

На пресконференції 2 червня Ван Ченглу, президент департаменту програмного забезпечення споживчого бізнесу Huawei, заявив, що багато популярних виробників приєднаються до екосистеми HarmonyOS. Він перерахував такі компанії, як China Mobile, Skyworth, 360 та Boss Appliances. Нині екологічна мережа HarmonyOS налічує 300+ партнерів із програм та сервісів, 1000+ партнерів з обладнання та 500 000+ розробників.

Ці партнери, обладнання та розробники працюватимуть над безліччю продуктів, які використовуватимуть цю систему. Ці товари включатимуть меблі для дому, подорожі, освіту, офіс, спорт та охорону здоров’я, уряд та підприємства, аудіовізуальні розваги тощо.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: