Exynos 2200 перевершить Apple A14 Bionic

Минулого літа Samsung і AMD оголосили про стратегічне партнерство щодо мобільних графічних чіпів, зокрема використання архітектури RDNA в чіпах Exynos. На початку 2021 року Samsung повідомляв нам, що робота прогресує та успішна. AMD нещодавно нагадала про спільний розвиток двох компаній і оголосила, що флагманський чип наступного покоління з графікою RDNA 2 буде анонсований пізніше цього року.

Ми очікуємо, що новий відеоприскорювач стане частиною чипа Exynos 2200, який ляже в основу флагманів серії Galaxy S22. За чутками, вони вироблятимуть новий продукт із використанням 4-нанометрової технології LPE, а за своєю графічною продуктивністю обійдуть чип Snapdragon SM8450 з графікою Adreno 730, який стане наступником Snapdagon 888 з графікою Adreno 660.

Правда це чи ні, ми з’ясуємо пізніше, але перші висновки вже можна зробити. Доступні результати Exynos 2200 у тесті GFXBench, які виглядають дуже оптимістично. За попередніми даними, новий процесор Samsung з графікою AMD обходить графічну продуктивність Apple A14 Bionic. І якщо мікросхема пропонує таку ж потужність тоді можна сказати, що Samsung нарешті зумів створити чипсет з гідною графічною підсистемою, яка конкурує зі своїми конкурентами.

 

Exynos 2200 перевершить Apple A14 Bionic

Intel зміцнює контрактний персонал із працівниками Samsung

Новий генеральний директор Intel Патрік Гелсінгер вирішив перетворити корпорацію на серйозного контрактного виробника напівпровідникових компонентів. Для досягнення цієї мети сама компанія зараз переживає реструктуризацію, а фахівці, що мають досвід роботи в Samsung та Micron, поведуть цей напрямок.

Деяким ресурсам вдалося отримати доступ до внутрішнього бюлетеня Intel, що описує масштабну трансформацію організаційної структури корпорації. Не вдаючись у подробиці, підрозділи, відповідальні за постачання компонентів та їх виробництво, були піддані об’єднанню, хоча раніше вони діяли дещо незалежно. Ця трансформація лише підкреслює, наскільки важлива компанія Intel вважає боротьбу з дефіцитом компонентів, яка паралізувала певні галузі економіки.

Цілком природно, що бізнес Intel Foundry Services був предметом реорганізації як частина нової стратегії IDM 2.0. IFS очолить Рандхір Тхакур, який раніше відповідав за координацію ланцюга постачання. Він обіймає посаду президента Intel Foundry Services, а Кейвана Есфаржані, який керує операційними процесами Intel, прийме оперативне керівництво.

Ще однією новою структурою в рамках Intel з’явиться група корпоративного планування, вона буде займатися плануванням виробництва та постачання, а також заготовленням сировини та необхідних компонентів. На додаток ветеран Intel із 33-річним досвідом роботи, Стюарт Панн стане керівником, який покинув свою домашню компанію у 2014 році, працюючи в Bossa Nova та головним менеджером з закупівель HP Inc.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: