Вийшла iOS 15: Повне перероблення системи Apple

На сьогоднішній конференції розробників WWDC21, Apple випустила оновлення системи IOS 15.
IOS 15 додатково покращує продуктивність iPhone. iOS 15 робить відеодзвінки FaceTime більш природними, запускає функцію обміну SharePlay та керує сповіщеннями по-новому.

Окрім того, додаток Map перероблено, щоб досліджувати світ по-новому. Перероблений додаток Weather показує дані в повноекранному режимі та містить більше зображень. Додаток Wallet має підтримку сімейних ключів та документів, що посвідчують особу, браузер Safari отримує новий дизайн панелі вкладок сторінок.

iOS 15 також включає нові параметри контролю конфіденційності для Siri, пошти та інших аспектів системи для подальшого захисту інформації користувачів.

На цій пресконференції iCloud було офіційно оновлено до бренду iCloud. Причиною оновлення є покращення захисту конфіденційності користувачів.

iCloud+ не лише інтегрує функції iCloud, які подобаються користувачам, але також представляє нові високоякісні функції, включаючи приховані адреси електронної пошти, службу безпечного розширення відео HomeKit та інноваційну послугу конфіденційності в Інтернеті (iCloud Private Relay), і все це без додаткових витрат.

Поточні передплатники iCloud будуть автоматично оновлені до iCloud+ цієї осені. Усі плани iCloud+ можуть бути передані членам сімейної групи для спільного доступу, і кожен учасник може насолоджуватися новими функціями, планами зберігання та можливістю оновлення. Головною особливістю iCloud+ є те, що користувачі можуть отримувати паролі за допомогою перевірки контактної допомоги. Крім того, iCloud також дозволяє користувачам передавати свої цифрові активи родичам або іншим довіреним особам.

 

FaceTime

Нова версія FaceTime додасть технологію просторового звуку до відеодзвінків у реальному часі. За допомогою декількох мікрофонів та внутрішніх алгоритмів обробки звуку це робить відеодзвінки з більш реалістичним ефектом звукового простору.

Крім того, FaceTime також має “Режим покращення голосу”, який маскує фоновий шум за допомогою алгоритмів і ви можете отримувати чіткі голоси навіть в умовах галасу.

Нова версія FaceTime підтримуватиме автоматичне покращення відео, також хороші результати можна отримати в багатокористувацьких відео, точно так само, як за допомогою камери для фотографування.

У новій версії FaceTime користувачі можуть створювати ексклюзивні посилання на відеодзвінки та підтримувати спільний доступ до чату, календаря та електронної пошти. Мало того, це посилання також підтримує відкриття через комп’ютерний браузер на пристроях Android та Windows.

Функція спільного використання SharePlay дозволяє користувачам ділитися відео, музикою та екранами, що відтворюються. Apple співпрацює з Disney, Hulu, HBO Max та NBA для підтримки перегляду онлайн-ресурсів цих платформ та обміну ними з друзями під час відеороликів FaceTime.

Функція сповіщення

iOS 15 покращив функцію сповіщення та представив абсолютно новий інтерфейс сповіщень. Аватари контактів та піктограми програм стали більшими, що полегшує користувачам їх ідентифікацію.

Apple також представила режим дайджесту сповіщень для iOS 15. Дайджест сповіщень може бути доступний для користувачів групами відповідно до часу, який встановив користувач. Повідомлення від людей не є частиною дайджесту, тому користувачі отримують їх негайно.

Крім того, iOS 15 додає режим фокусування та підтримує налаштування різних станів. Кожен може зображати різні стилі сповіщень і підтримує синхронізацію з іншими пристроями.

Фото

Apple додала функцію живого тексту до програми фото. Ця функція може автоматично виконувати OCR у програмі камери. Коли користувач спрямовує камеру на текст, він автоматично з’являється, підтримуючи вільний вибір, копіювання та вставлення. Користувачі також можуть виконувати ці операції на наявних фотографіях.

Ця функція використовує “глибоку нейронну мережу” для сканування фотографій “цілої системи” та підтримує сім мов. Водночас ця функція може також розпізнавати предмети та сцени, такі як собаки чи квіти.

Siri

Цифрова помічниця Apple Siri тепер обробляє звук на пристрої за замовчуванням. Це означає, що ви можете використовувати цю функцію без підключення до Інтернету. Apple заявляє, що це оновлення також зробить Siri більш чуйною.

На думку Apple, обробка аудіо на пристрої також зробить використання Siri більш приватним. Це випливає із встановлених уподобань компанії щодо реалізації функцій машинного навчання на пристрої замість надсилання даних у хмару. “Це розв’язує найбільшу проблему конфіденційності, яку ми чуємо про голосових помічників, а саме небажані записи”, – заявив представник Apple під час WWDC21.

Гаманець

iOS 15 пропонує ключі від гаманця, підтримання лого компаній, ключів від готельного номера та ключів від домашнього смартзамка.

Погода

Програма погоди також отримала новий дизайн, додавши карту з високою роздільною здатністю. Вона поставляється також з новою анімацією фону, яка змінюється залежно від погоди.

Карта

Карта має глобальний та більш детальний 3D-вигляд будь-якого міста. Крім того, вона забезпечує більш точну дорожню інформацію та може допомогти водієві отримати більше інформації про дорожній рух та стан дороги

Крім того, карта автоматично відстежує маршрут подорожі користувача та нагадує користувачам, коли слід виходити з машини.

Інші функції

iOS 15 також підтримує голосовий пошук Safari, перетягування додатків та нову функцію Memoji.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua