Nintendo Switch Pro: готовий до запуску

Останні кілька тижнів були досить бурхливими для всіх шанувальників Nintendo у всьому світі. Згідно з чутками та витоками інформації, японська фірма готується до випуску остаточної, оновленої версії своєї консолі Switch — Nintendo Switch Pro. Кажуть, що новий пристрій має деякі незначні оновлення технічних характеристик, щоб забезпечити кращий ігровий досвід. Він також матиме більший дисплей AMOLED, трохи кращі характеристики, щоб запропонувати роздільну здатність до 4K у закріпленому режимі. Витоки передбачають запуск до E3, який може бути будь-яким часом у найближчі кілька днів. Пристрій уже з’явився у багатьох роздрібних торговців з різних країн, що додало більшої надійності факту його існуванню та близькому запуску. Але тепер питання полягає в тому, що Nintendo Switch Pro має для своїх шанувальників? Без зайвих сумнівів, занурмося у все, що ми знаємо про нову консоль до цього моменту.

Nintendo Switch Pro – все, що ми знаємо на сьогодні

Більший дисплей AMOLED

Першою і найпомітнішою зміною, яка відбудеться з Nintendo Switch Pro, безумовно, є новий дисплей. Згідно з повідомленнями, нова гібридна консоль матиме більший дисплей від Samsung. Перші чутки про цю нову панель з’явилися минулого року, коли Samsung почала масово виготовляти дисплей із підозрілими характеристиками. З того часу тіпстери припускають, що замовлення робив Nintendo, який вже готував свій новий варіант консолі.

Новий дисплей буде більшим, ніж у поточної моделі. Згідно з повідомленням Bloomberg, новий пристрій матиме 7-дюймовий дисплей. Це більше, ніж стандартна 6,2-дюймова панель Switch і 5,5-дюймовий дисплей Switch Lite. Окрім розміру, новий дисплей також буде набагато кращим в плані кольору та контрасту. Нова панель використовує технологію OLED замість РК-дисплея, який присутній у всіх варіантах консолі. В цей час OLED використовується в деяких найкращих телевізорах та найкращих смартфонах на ринку. Це забезпечує справжні кольори та споживає менше енергії залежно від того, що відбивається на дисплеї. Панель також набагато яскравіша та пропонує чудові рівні контрастності. Досвід роботи в портативному режимі значно покращиться завдяки цій панелі від Samsung.

Роздільна здатність 4K

У звітах також зазначається, що новий Switch Pro зможе запропонувати роздільну здатність 4K. Це те, чого не пропонує жоден з поточних варіантів. Фактично це дозволить Nintendo тримати свою консоль поруч із конкурентами. Поки Sony і Microsoft вже ввели “наступне покоління”, що складається з роздільної здатності 4K, трасування Ray і 60 кадрів в секунду, Nintendo буде йти в ногу з Switch на пару років вперед. Нова Роздільна здатність зробить деякі ігри більш привабливими, але є деякі моменти, про які нам слід знати.

Мабуть, сам новий екран не буде 4K. Це не великий сюрприз, оскільки це може легко розрядити акумулятор консолі за пару годин, а то і менше. Судячи з усього, новий дисплей все ще буде мати роздільну здатність 720p HD. Однак, як тільки ви під’єднаєте консоль до телевізора 4K, ви будете грати в ігри з роздільною здатністю Ultra HD.

Підтримка HDR

Нова консоль, ймовірно, також поставляється з HDR. Цей термін означає високий динамічний діапазон і значно покращує світлі та темні частини зображення. Впровадження цієї технології в іграх представляє зображення, які є більш реалістичними та яскравими, ніж будь-коли. Сьогодні більшість OLED-дисплеїв пропонують HDR, навіть РК-дисплеї мають цю технологію. Отже, ми не можемо бачити причини, через яку нова консоль не буде поставляється з цією технологією, оскільки вона вже пропонує оновлений OLED-екран. Ігри виглядали б набагато краще при використанні HDR.

Просто уявіть собі Маріо Odyssey з підтримкою HDR …

Цікаво, що HDR був недоступний на початку покоління PS4 / Xbox One, але надійшов пізніше. Розробники ігор працювали над тим, щоб додати це рішення до своїх ігор, і в наш час у більшості ігор вже реалізовано HDR. Ми не впевнені, що попередні ігри Nintendo Switch будуть пропонувати це рішення, але це може відкрити шлях для майбутніх ігор. Поки що, хоча чутки про HDR мають сенс, нам потрібно переварити це з щіпкою солі.

Новий чип NVIDIA з DLSS

Варто зазначити, що ігри, представлені з новою версією Nintendo Switch Pro, не пропонують власну роздільну здатність 4K. Попри те, що нова консоль очікує невеликих поліпшень з точки зору продуктивності, цього не може бути достатньо для власної візуалізації 4K. Очевидно, Nintendo піде ефективним шляхом і буде робити ігри в HD, а потім підвищить їх до телевізора 4K.

У новій консолі буде використовуватися новий чип NVIDIA, що пропонує апскейлинг да 4K. Це дозволить Nintendo використовувати добре відому технологію NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Це найсучасніший спосіб покращування графіки, щоб мати вигляд краще, ніж є. Насправді DLSS присутній на ПК із найновішою графічною картою RTX. Це забезпечує високу роздільну здатність у деяких іграх із технологією Ray Tracing без шкоди для продуктивності. Звичайно, ми не думаємо, що Pro запропонує відстеження променів, але DLSS для досягнення роздільної здатності 4K здається дуже здійсненним.

За допомогою технологій ігри будуть виглядати практично у форматі 4K на екрані телевізора, не жертвуючи продуктивністю та не роблячи ігри ще більшими за розміром. Ця технологія також може збільшити частоту кадрів і запропонувати більш плавний ігровий досвід. Оскільки нинішні моделі консолей вже використовують серію чіпів NVIDIA Tegra, у нас є достатньо підстав вірити у ці чутки.

Підтримка аудіо Dolby Digital 5.1

Подейкують також, що Nintendo забезпечить підтримку Dolby Digital 5.1 для нової консолі Nintendo. Це, безумовно, покращить якість звуку та збільшить сумісність із певними звуковими панелями на ринку. На жаль, цього разу ми не побачимо більш просунутих аудіотехнологій.

Як консоль протистоїть PS5 або Xbox Series S / X?

Відповідь досить проста, консоль не буде розміщена в одній категорії. Насправді продажі доступних на цей час моделей Switch свідчать про те, що зараз компанія не має над чим турбуватися. Навіть з точки зору доступності, моделі Switch набагато доступніші, ніж важкі блоки PS5 або Xbox Series X. Nintendo вже заявив, що не турбується щодо консолей наступного покоління.

Хоча консоль може запропонувати кращу потужність, вона не буде вражати тим, що деякі вважають «наступним поколінням». Але все ж ігровий портфель Nintendo Switch набагато відрізняється. А деякі будуть також продовжувати купувати його завдяки наявності ексклюзивів від Nintendo. Усі раді “Breath of the Wild 2”, і воно, як завжди, надходить лише на консоль Nintendo.

Nintendo Switch Pro – чи справді це нова назва консолі?

Ми звикли називати нове оновлення консолі Nintendo Nintendo Switch Pro. Однак це ім’я ще не підтверджене. Це має сенс, оскільки це ім’я сьогодні досить популярне завдяки своїй присутності на ринку смартфонів. Apple використовує це, Sony використовує його, усі користуються ним, і Nintendo, швидше за все, дотримуватиметься цього.

Ми не можемо побачити причини, за якою Nintendo назве його Nintendo Switch 2. Зараз це ім’я буде дуже заплутаним. Нова консоль – це більше варіант чинного покоління Switch, ніж новий крок вперед. З цієї причини Nintendo Switch Pro має набагато більший сенс, особливо коли є варіант, що містить ім’я “Lite”. Компанія може також використовувати Nintendo Switch XL або Switch Plus, але поки що дотримуйтесь Switch Pro.

Дата випуску та можлива доступність

Подейкують, що Nintendo Switch Pro стане офіційним у червні. Однак у наш час все виглядає трохи схематично. У травні багато чуток наводило на думку про великий виступ консолі 3 червня. Однак ця дата минула, і консоль не з’явилася. Звичайно, багато платформ електронної комерції прогнозували гру на перший тиждень червня, що говорить про те, що вона дійсно з’явиться цього місяця.

Найсильніші чутки припускають випуск Pre-E3, що означає, що консоль буде анонсована до 12 червня. Оскільки Nintendo має нову подію, заплановану на 15 червня, це дозволить видавцям демонструвати деякі ігри, які скористаються перевагами, які пропонує нова консоль. Ми також очікуємо, що японська фірма нарешті розкаже більше про The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 і використає її для просування Switch Pro вперед.

За чутками, нову консоль буде анонсовано в червні, але вона буде доступна лише до жовтня. Як і більшість виробників консолей, Nintendo націлений на “святковий сезон”. Саме тоді компанія розраховує продати більше одиниць нової консолі. Попереднє замовлення, ймовірно, розпочнеться на кілька місяців до цієї дати. Найбільш оптимістичні чутки говорять про наявність у період з вересня по жовтень цього року.

Скільки коштуватиме Nintendo Switch Pro?

Пристрій було внесено до списку французького роздрібного продавця з цінником в 399 євро. Це підтвердило деякі чутки, які припускають, що новий Pro буде трохи дорожчим за стандартну консоль, яка коштує приблизно 299 євро. Беручи до уваги оновлення та «дорожчий» характер OLED-панелей, у нас є достатньо підстав вважати, що новіша модель буде дорожчою. Деякі чутки стверджують, що Pro замінить поточну модель Switch на ринку. Nintendo припинить стандартний варіант і продовжить продавати лише опції Pro та Lite. Звичайно, це ще не підтверджено. Відповідно до звіту NikkeiAsia, нещодавно Nintendo наростила виробництво варіанта Switch, що не має сенсу, якщо компанія планує припинити цю модель. Все ще існує ймовірність того, що компанія буде продовжувати продавати всі три варіанти одночасно на деякий час, а потім поступово припинить дію цієї моделі.

Ви в захваті від Nintendo Switch Pro?

Враховуючи всі чутки про технічні характеристики та функції, що поставляються з новою консоллю, велике питання полягає в тому, чи справді шанувальники Nintendo раді новій моделі? Чи це виправдовує оновлення для тих, хто має базову модель? Це питання, які пояснить лише власне запуск. Які, поки що, ваші очікування та враження щодо можливої ​​консолі? Які вдосконалення ви хочете побачити? Більше пам’яті, більшої роздільна здатність, більшої потужності? Залиште коментар нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua