Ілон Маск став мішенню відомої хакерської групи

Ілон Маск своїми висловлюваннями в Twitter впливає на курс біткойнів у світі, і саме він причетний до того, що деякі гравці ринку криптовалют збанкрутували, повіривши в нього. Настав час відповісти йому за це. Тож визначна хакерська група Anonymous вирішила, оголосивши війну голові Тесли.

Крім того, через відео, що вони розмістили в мережі, хакери повідомили, що вони збираються воювати проти Ілона Маска. Вони заявили, що ігри Ілона Маска та його вплив на криптовалютний ринок зайшли занадто далеко. Він поводиться зарозуміло і забагато грає. Хакери вважають, що Ілон Маск має комплекс переваги та на підтвердження своїх слів вони нагадали, що колись він називав себе «Імператором Марса».

Крім того, вони впевнені, що глава Tesla своїми заявами завдає шкоди ринку криптовалют, і звичайним користувачам, які, повіривши йому, інвестували в цифрову валюту. Його зарозумілість не має меж, і він взагалі не дбає про інтереси простих людей. Їх вирок однозначний — Ілон Маск не є другом для звичайної людини, включаючи самих хакерів.

Водночас хакери не говорили про те, які дії слідуватимуть після цієї заяви та як вони мають намір покарати Ілона Маска. На цьому етапі вони обмежились лише заявою про негативний вплив засновника Tesla на криптовалютний ринок. Давайте подивимося, як вони мають намір зупинити “самовпевненого” підприємця та винахідника.

Ілон Маск і американські майнери біткойнів хочуть зробити криптовалюту стабільною

Крім того, нещодавно генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор розповів про зустріч з керівником Tesla Ілоном Маском та найбільшими біткойн-майнерами Північної Америки. В рамках цієї зустрічі сторони обговорили перспективи використання екологічно чистих джерел енергії для видобутку криптовалют. Рішення, які вони прийняли під час зустрічі, Маск називає “потенційно перспективними”.

Також Майкл Сейлор зазначив, що одним із результатів зустрічі стала згода шахтарів «сформувати Гірничу раду для забезпечення більш прозорого споживання енергії та пришвидшення впровадження ініціатив сталого розвитку у світі». Також, за наявними даними, на зустрічі були присутні керівники великих північноамериканських гірничих компаній, включаючи Argo Blockchain, Blockcap, Core Scientific, Galaxy Digital та інші. Представники деяких компаній, які беруть участь у зустрічі, підтвердили намір рухатись до забезпечення стійкості біткойні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua