Huawei випустить блок швидкої зарядки 135 Вт для смартфонів та ноутбуків

Перегони зарядних пристроїв триває. Нещодавно Xiaomi продемонструвала свою нову технологію, яка може досягти вхідної зарядної потужності 200 Вт. Найближчим часом це стане доступним для масових товарів. Сьогодні ми дізналися, що інший виробник смартфонів першого рівня в Китаї випустить новий продукт, який випереджає поточну швидку зарядку Xiaomi на 120 Вт на серії Mi 11 Pro. Huawei продемонструвала 135 Вт блок для швидкої зарядки, який сумісний як з ноутбуками, так і зі смартфонами.

Блогер Weibo доводить, що Huawei випустить потужний зарядний пристрій потужністю 135 Вт, який використовує основний інтерфейс USB-C та підтримує надшвидку зарядку ноутбуків та смартфонів Huawei.

 

Huawei випустить блок швидкої зарядки 135 Вт для смартфонів та ноутбуків

З паспортної таблички ми бачимо, що ця модель зарядного пристрою — HW-200A00P00, підтримує швидку зарядку до 20 В / 6,75 А і спеціально розроблена для ноутбуків. Вона сумісна з багатьма протоколами, такими як PD, DCP, QC2.0, QC4, FCP, SCP та інші, і сумісна з більшістю цифрових продуктів на ринку.

Швидкозаряджючий блок Huawei потужністю 135 Вт має повністю білий дизайн, структуру з контактами роз’єма, а вбудований провід не підключається. Ми також бачимо, що на боці надруковано також надпис “HUAWEI SuperCharge”. Як вже було сказано, він призначений в основному для ноутбуків, але він також сумісний зі смартфонами. Тож значки ноутбуків та смартфонів також позначені.

Що ж, хоча цей продукт може виглядати привабливо для багатьох шанувальників, які не належать Huawei, раніше слід сказати, що Huawei Matebook 16 в комплекті постачається з адаптером живлення USB-C потужністю 135 Вт. Таким чином, це звична практика для Huawei. Але його зовнішній вигляд відрізнявся від цієї моделі.

Рішення швидкої зарядки Huawei

В цей час смартфони Huawei підтримують швидку зарядку до 66 Вт (11 В / 6 А). Таким чином, якщо використовувати цей зарядний пристрій, власники смартфонів Huawei використовуватимуть лише половину його потужності. Але коли зарядний пристрій сумісний з багатьма продуктами, мова йде не лише про потужність зарядки. Маємо на увазі, що подорожуючи, вам потрібно взяти лише одне зарядне обладнання. І ця швидка зарядний блок Huawei 135 Вт ідеальний в цьому сенсі. Це забезпечить швидку зарядку не тільки для ноутбуків, але і для смартфонів.

Зарядний пристрій вже пройшов сертифікацію FCC. Тому є всі підстави вважати, що дата його запуску занадто близька. Але оскільки офіційної інформації щодо дати випуску немає, ми маємо лише припущення. У цьому сенсі найближчі моделі лінійки Huawei P50 є першими кандидатами на цей зарядний пристрій.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: