Huawei випустить блок швидкої зарядки 135 Вт для смартфонів та ноутбуків

Перегони зарядних пристроїв триває. Нещодавно Xiaomi продемонструвала свою нову технологію, яка може досягти вхідної зарядної потужності 200 Вт. Найближчим часом це стане доступним для масових товарів. Сьогодні ми дізналися, що інший виробник смартфонів першого рівня в Китаї випустить новий продукт, який випереджає поточну швидку зарядку Xiaomi на 120 Вт на серії Mi 11 Pro. Huawei продемонструвала 135 Вт блок для швидкої зарядки, який сумісний як з ноутбуками, так і зі смартфонами.

Блогер Weibo доводить, що Huawei випустить потужний зарядний пристрій потужністю 135 Вт, який використовує основний інтерфейс USB-C та підтримує надшвидку зарядку ноутбуків та смартфонів Huawei.

 

З паспортної таблички ми бачимо, що ця модель зарядного пристрою — HW-200A00P00, підтримує швидку зарядку до 20 В / 6,75 А і спеціально розроблена для ноутбуків. Вона сумісна з багатьма протоколами, такими як PD, DCP, QC2.0, QC4, FCP, SCP та інші, і сумісна з більшістю цифрових продуктів на ринку.

Швидкозаряджючий блок Huawei потужністю 135 Вт має повністю білий дизайн, структуру з контактами роз’єма, а вбудований провід не підключається. Ми також бачимо, що на боці надруковано також надпис “HUAWEI SuperCharge”. Як вже було сказано, він призначений в основному для ноутбуків, але він також сумісний зі смартфонами. Тож значки ноутбуків та смартфонів також позначені.

Що ж, хоча цей продукт може виглядати привабливо для багатьох шанувальників, які не належать Huawei, раніше слід сказати, що Huawei Matebook 16 в комплекті постачається з адаптером живлення USB-C потужністю 135 Вт. Таким чином, це звична практика для Huawei. Але його зовнішній вигляд відрізнявся від цієї моделі.

Рішення швидкої зарядки Huawei

В цей час смартфони Huawei підтримують швидку зарядку до 66 Вт (11 В / 6 А). Таким чином, якщо використовувати цей зарядний пристрій, власники смартфонів Huawei використовуватимуть лише половину його потужності. Але коли зарядний пристрій сумісний з багатьма продуктами, мова йде не лише про потужність зарядки. Маємо на увазі, що подорожуючи, вам потрібно взяти лише одне зарядне обладнання. І ця швидка зарядний блок Huawei 135 Вт ідеальний в цьому сенсі. Це забезпечить швидку зарядку не тільки для ноутбуків, але і для смартфонів.

Зарядний пристрій вже пройшов сертифікацію FCC. Тому є всі підстави вважати, що дата його запуску занадто близька. Але оскільки офіційної інформації щодо дати випуску немає, ми маємо лише припущення. У цьому сенсі найближчі моделі лінійки Huawei P50 є першими кандидатами на цей зарядний пристрій.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: