OnePlus відновлює Android 12 Developer Preview для OnePlus 9

OnePlus добре відома тим, що уважно стежить за Google з його кожною новою версією Android. Компанія витрачає більше часу на оновлення своїх смартфонів зараз, коли у неї є більший асортимент. Однак, що стосується найновіших флагманів, вони повинні продовжувати отримувати нові оновлення Android в першу чергу і швидко.

Невдовзі після запуску OnePlus 9 та 9 Pro пристрої стали частиною Android 12 Developer Preview. Компанія випустила першу попередню версію, але вона не працювала як планувалося. Після оновлення деякі пристрої були «замуровані», і компанія була змушена негайно зупинити оновлення.

Однак зараз вона розгортає Android 12 Developer Preview для серії OnePlus 9, сподіваючись на найкраще.

В офіційному дописі компанії з цього приводу зазначено:

«Ця нова версія — виправлення, яке усуває проблему, через яку оригінальна версія застрягла під час перевірки Factory Reset Protection (FRP)». Список відомих проблем, які OnePlus записав у допис, включає всі втрати даних під час прошивки Developer Preview, відсутність функції відеодзвінка після оновлення, розблокування за обличчям та відбитками пальців недоступні, кілька екранів інтерфейсу виглядають «менше, ніж бажано», збої з роботою додатків, проблеми зі стабільністю системи та ймовірність збою камери в режимі HDR».

Не запускайте інсталяцію цього оновлення, якщо ви не готові боротися з певними наслідками. OnePlus заявляє, що оновлення, можливо, все-таки «цеглить» деякі пристрої. Вона рекомендує не просунутим користувачам встановлювати його. Ніхто не хоче перетворити супердорогий флагман у вагу для паперу, чи не так?

Існують ризики навіть для досвідчених користувачів, тому будьте обережні. Поки компанія не вирішить представити OxygenOS 12, нове оновлення може бути не справді новаторським для бета-тестерів.

OnePlus 9 і 9 Pro є одними з перших смартфонів з ОС Android 12

Оновлення буде застосовним лише для OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro, дуету флагманів 2021 року. Китайська фірма є одним з перших постачальників з «активною» програмою для розробників Android 12. Однак питання «цегельних» пристроїв, безумовно, є величезною проблемою для компанії. Сподіваємось, цього разу користувачі матимуть кращий досвід.

Для більшості користувачів рекомендується дочекатися майбутніх оновлень або, принаймні, відгуків про цей Developer Preview. У найближчі місяці компанія продовжуватиме з випуском Developer Preview.

Повноцінна версія Android 12 дебютує у вересні цього року, і OnePlus має слідувати за офіційним анонсом OxygenOS 12.

Android 12 поставляється з декількома вдосконаленнями та новим Material You approach. Що стосується візуальних ефектів — OnePlus створює свої власні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua