Запущено ультрабуки Samsung Galaxy Book Go за ціною від 349 доларів

Сьогодні південнокорейський виробник офіційно випустив 14-дюймовий тонкий Galaxy Book Go, який постачається з платформою Qualcomm Snapdragon 7c Gen2 і працює під управлінням операційної системи Win10. На додаток до 5GHz Wi-Fi, цей продукт також має LTE 4G-версію. На додаток, мережева версія 5G з’явиться на ринку в майбутньому. Цей продукт є економічно вигідним, надійним, та підходить для мобільних офісних й освітніх цілей.

«ПК продовжують забезпечувати наше цифрове життя, допомагаючи нам зв’язуватися з друзями та родиною, працювати віддалено та знаходити місця для творчості та відпочинку», — сказав Вончеол Чай, SVP та керівник групи планування взаємодії в підрозділі мобільних комунікацій Samsung Electronics. «Серія Galaxy Book Go створена для сучасних мобільних користувачів, які очікують безперервного спілкування, стабільної продуктивності та захоплюючих розваг — все в одному пристрої. Завдяки новому доповненню Galaxy Book, Samsung пропонує нашим споживачам широкі можливості вибору пристрою, який найкраще відповідає їхнім потребам».

Параметри Samsung Galaxy Book Go

Ноутбук Galaxy Book Go має товщину 14,9 мм і вагу 1,38 кг. Він оснащений 14-дюймовим РК-екраном FHD, який можна розкрити на 180°. Ноутбук також матиме 4 Гб / 8 Гб пам’яті LPDDR4X, 64 Гб / 128 Гб флешпам’яті eUFS та вбудовану батарею на 42,3 Вт-год. Крім того, продукт також підтримує технологію Dolby Atmos і має вбудовані високоякісні динаміки.

Мобільна платформа Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 була офіційно випущена в травні цього року. Ця серія чіпів виготовляється за технологією 8 нм. Вони мають 8-ядерний процесор Kryo 468 з максимальною частотою 2,55 ГГц. Крім того, він також інтегрує графічний процесор Adreno та має обчислювальні можливості AI. Версія WiFi та LTE цього комп’ютера використовують процесор Snapdragon 7c Gen 2, тоді як версія 5G буде поставлятися з платформою 8cx Gen 2.

Samsung заявила, що цей ноутбук може бути легко підключений до Galaxy Tab S7 для подвійного екрану. За допомогою програмного забезпечення Quick Share комп’ютери можуть обмінюватися фотографіями, документами та передавати файли між пристроями Galaxy. Крім того, ноутбук також підтримує управління системою розумного будинку.

Версії Wi-Fi та LTE ноутбуків Samsung Galaxy Book Go будуть продаватися у червні цього року. Початкова ціна – 349 доларів. Версія Galaxy Book Go 5G з’явиться пізніше цього року. Всі товари доступні в одному кольорі. Крім того, Samsung надає гарантійні послуги Samsung Care+ на певних ринках, щоб запобігти несправності екрану та ризикам падіння.

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: