ⓘ Компанія Huawei представила нові продукти на базі операційної системи HarmonyOS 2

Компанія Huawei представила низку нових продуктів, які працюють на основі операційної системи HarmonyOS 2. Користувачі отримають інтелектуальний досвід взаємодії багатьох пристроїв за будь-яких сценаріїв.

«Пристрій як система, система як єдине ціле. Ми живемо у взаємопов’язаному світі. Більше ніхто не може залишатися осторонь, — сказав Річард Ю (Richard Yu), виконавчий та генеральний директор Huawei Consumer Business Group. — Запуск HarmonyOS та низки продуктів на основі цієї новаторської системи — ще один приклад наших невпинних зусиль щодо забезпечення найкращого користувацького досвіду з далекоглядним підходом».

Хоча сучасні розумні пристрої переповнюють ринок, часто досвід, який вони пропонують, не можна назвати інтелектуальним. Різні системи, як правило, ускладнюють взаємодію та операції між пристроями, що зрештою призводить до роздробленого користувацького досвіду.

HarmonyOS націлена на вирішення цієї проблеми. Як операційна система наступного покоління HarmonyOS забезпечує спільну мову для різних типів пристроїв і їхньої взаємодії та надає користувачам більш зручний, безперебійний і безпечний досвід. Система працює на розподіленій технології для гнучкого системного програмного забезпечення, а також для об’єднання незалежних пристроїв у єдиний цілісний «суперпристрій». HarmonyOS вільно використовує можливості своїх компонентів залежно від потреб користувача і забезпечує новий тип підключеного досвіду завдяки системній інтеграції пристроїв, а також віджетам сервісів.

На презентації Huawei представила нові продукти на базі HarmonyOS 2. Зокрема, серію смарт-годинників Huawei Watch 3 і планшет Huawei MatePad Pro.

Серія Huawei Watch 3 — незалежний розумний помічник, який відповідає потужності вашого смартфона

Флагманські смарт-годинники серії Huawei Watch 3 — це переосмислення моди на вашому зап’ясті. Стильний гаджет із зігнутим скляним екраном та корпусом із нержавійної сталі 316L. Оснащений новою заводною голівкою, яка здатна розуміти різні рівні натискання та забезпечувати тактильний зворотний зв’язок у відповідь на дії користувача. З Huawei Watch 3 ви можете дзвонити і слухати музику, використовуючи номер і тарифний план вашого смартфона.

Серія Huawei Watch 3 — перші смарт-годинники на основі HarmonyOS, які легко взаємодіють зі смартфонами Huawei та слугують багатофункціональним помічником у дорозі. Функціональність передається зі смартфона на ваше зап’ястя, завдяки чому вся інформація про поїздки та польоти завжди перед очима. Під час поїздки додому з аеропорту на громадському транспорті як на годиннику, так і на смартфоні з’явиться нагадування про наближення до кінцевого пункту призначення. Вам більше не доведеться турбуватися про ризик пропустити свою зупинку.

Huawei Watch 3 — це професійний асистент з фітнесу та здоров’я, який підтримує до 100 режимів тренувань. Оснащений новим високоточним датчиком температури, годинник вперше здатний визначати температуру тіла. Крім того, він підтримує функції контролю рівня глюкози в крові, розпізнавання падінь та має функцію екстреної допомоги, тобто ви можете користуватися смарт-годинником для керування станом свого здоров’я в режимі реального часу. Також існує функція нагадування про маленькі корисні звички, про які легко забути, наприклад, коли пити воду або приймати ліки.

Ще одна перевага — час автономної роботи: 5 днів у «розумному» режимі та 21 день у надтривалому режимі для Huawei Watch 3 Pro. Для Huawei Watch 3 час автономної роботи становить 3 дні в «розумному» та 14 днів у надтривалому режимі.

Huawei MatePad Pro: підвищена продуктивність, яка руйнує бар’єри для максимальної творчості

Новий Huawei MatePad Pro має 12,6-дюймовий OLED-дисплей FullView та співвідношення екрана до корпусу 90% — найвищий показник серед усіх планшетів, представлених на ринку. За підтримки розподілених можливостей управління даними та планування завдань HarmonyOS Huawei MatePad Pro безперебійно взаємодіє зі смартфонами та ПК, щоб подвоїти вашу продуктивність і творчий потенціал у різних сценаріях: чи то в офісі, чи то за кульманом.

Зокрема, Huawei MatePad Pro підтримує багатоекранну взаємодію між планшетом та ПК. У режимах дзеркала та розширення планшет може стати графічною дошкою або дисплеєм. Також доступна функція перетягування файлів між пристроями, яка забезпечує більш ефективний досвід їхньої взаємодії.

Новий інтерактивний досвід взаємодії гаджетів

Завдяки функції Multi-device interaction у HarmonyOS управління декількома пристроями стає ще простішим. Нова панель управління декількома пристроями забезпечує зручне та інтуїтивне підключення гаджетів завдяки перетягуванню й інтеграції. Вона дозволяє поєднувати роботу пристроїв на основі певних сценаріїв користування.

Наприклад, щоб переглянути фільм удома пізно ввечері, необхідно просто відкрити панель управління і перетягти значок розумного екрана на значок смартфона. Фільм «перестрибне» з телефону на телевізор. Якщо ви користуєтеся Huawei FreeBuds 4, перетягніть значок навушника на значок смартфона. Фільм і надалі відтворюватиметься на екрані, а звук — через FreeBuds.

Новий центр завдань для декількох пристроїв у HarmonyOS дозволяє переміщувати додатки між різними гаджетами без потреби їхнього встановлення на кожному окремому пристрої. Усі функції та сервіси доступні будь-де і будь-коли. Процеси виконання завдань інших гаджетів відтворюються на будь-якому пристрої, що входить до системи Super Device. Якщо вам потрібен більший дисплей для мобільного геймінгу, ви можете просто свайпнути вгору та навести на екран огляду, а потім перенести гру на Huawei MatePad Pro й продовжити розважатися.

Головний екран нової операційної системи HarmonyOS ще більш упорядкований. Ви можете свайпати вгору по додатках і створити віджети сервісів, де у режимі реального часу відтворюватиметься інформація про доступ або сервіс. Таким чином, немає необхідності відкривати сам додаток. Ви можете налаштувати розмір віджетів, торкнувшись додатків та свайпнувши по екрану, а також торкнутися будь-якого вільного місця на екрані, щоб сховати їх.

Інноваційний досвід взаємодії пристроїв поєднаний з естетичним дизайном. Спеціально розроблений шрифт Sans для HarmonyOS та гравітаційна анімація забезпечують комфортний досвід роботи на всіх пристроях з підтримкою HarmonyOS.

Щоб оснастити пристрої інших брендів інтелектуальними функціями, Huawei HiLink оновлено до HarmonyOS Connect. Пристрої розумного будинку можуть бути підключені до смартфона завдяки простому дотику. Необхідно просто торкнутися смартфоном духовки Midea на базі HarmonyOS та обрати рецепт для миттєвого приготування їжі. Завдяки холодильнику Haier зберігати їжу можна довше, автоматично налаштувавши температуру всередині на основі типу продуктів. А отримати ідеальне соєве молоко — завдяки соєвій машині Joyoung, що може запропонувати рецепти на основі ваших даних у додатку Health. У поєднанні ці пристрої можуть перетворитися на вашого персонального тренера зі здорового способу життя.

Посилення безпеки даних

Плавність роботи HarmonyOS значно покращена. Після 36 місяців використання смартфони на HarmonyOS можуть підтримувати швидкість зчитування/запису інформації, аналогічну швидкості нових телефонів, навіть при невеликому обсязі пам’яті для зберігання даних.

HarmonyOS підтримує передові технології безпеки інтерфейсу користувача EMUI. Мета компанії — забезпечити доступ до необхідних даних на одному пристрої лише для однієї особи, а також безпеку кожного процесу: зберігання, передачі та використання даних в усіх сценаріях. При активованій спільній автентифікації користувачі можуть розблоковувати смартфони завдяки функції розпізнавання обличчя.

Крім того, HarmonyOS розділяє дані користувачів за категоріями і захищає пристрої за рівнем, встановлюючи певні пороги безпеки для суперпристроїв. Лише пристрої, що відповідають усім вимогам безпеки, можуть отримати доступ до даних відповідно до їхнього рівня безпеки. Додатки HarmonyOS тестуються на всіх етапах — розробки, запуску, встановлення та використання. Це забезпечує високу надійність екосистеми.

Також на заході Huawei представила FreeBuds 4 — напіввідкриті бездротові Bluetooth-навушники нового покоління з активним шумозаглушенням (ANC), і два топові монітори — MateView і MateView GT.

HarmonyOS забезпечує користувачам зручне, плавне та надійне користування пристроями в усіх сценаріях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua