Представлено перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED

На поточній Міжнародній конференції дисплейних технологій 2021 (ICDT 2021) у Пекіні компанія BOE офіційно оголосила про повне масове виробництво нового покоління glass-based Mini LED. Крім того, компанія також продемонструвала серію найсучасніших технологій зображення, включаючи перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED.

BOE стверджує, що цей вироб має зовнішній радіус кривини лише 4 мм та витримує 200 000 циклів трансформації. Ковзаючи та виводячи, продукт можна вільно конвертувати між мобільним телефоном та планшетом. Оскільки це розсувний дисплей, на екрані немає абсолютно жодних складок.

Представлено перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED

BOE також продемонструвала на заході новий автомобільний мінідисплей. Згідно з повідомленнями, цей продукт на 3/4 менше, ніж звичайна система головного дисплея. Модуль дисплея використовує високоякісну Micro OLED технологію та оптичну технологію мікропроекції. Крім того, він має привабливу яскравість 10000 ніт. Його можна використовувати в різних складних сценаріях на відкритому повітрі, що робить його багатофункціональним продуктом. BOE стверджує, що цей пристрій має хороший ефект зображення в умовах сильного світла.

Представлено перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED

Крім того, BOE також показав професійний ігровий дисплей. Виріб має частоту оновлення 480 Гц і може досягти 1 мс надшвидкого часу відгуку у відтінках сірого.

Дохід та чистий прибуток BOE досяг рекордних показників у І кварталі 2021 року

Нещодавно компанія BOE опублікувала звіт за перший квартал 2021 року. Компанія отримала операційний дохід у розмірі 49,655 млрд юанів (7,8 млрд доларів), що на 107,87% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Чистий прибуток компанії також зріс до 5,182 млрд юанів (812 млн доларів), збільшившись у річному обчисленні на 814,46%.

Постійний попит на напівпровідникові дисплеї на зовнішньому ринку відіграє важливу роль у зростанні BOE. Крім того, BOE Mini LED, flexible, 8K, та інші інноваційні технології також продовжують робити нові досягнення. Glass-based Mini LED збільшили великий крок до передових у галузі 0,9 мм із 115-процентною кольоровою гамою NTSC. Вони мають дуже хорошу яскравість і контрастність HDR. За даними Sigmaintell, частка ринку гнучких екранів BOE посідає перше місце на китайському ринку та друге у світі. Компанія також інноваційно випустила складні екрани, розсувні екрани та гнучкі екрани. Це провідний у світі виробник гнучких дисплеїв має всі технології, включаючи технологію підекранних камер. Через то, що BOE є партнером Центрального радіо та телебачення Китаю технології 8K UHD, під час гала-фестивалю весни 2021 року та двох сесій люди відчують на собі нову технологію BOE 8K UHD.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: