Представлено перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED

На поточній Міжнародній конференції дисплейних технологій 2021 (ICDT 2021) у Пекіні компанія BOE офіційно оголосила про повне масове виробництво нового покоління glass-based Mini LED. Крім того, компанія також продемонструвала серію найсучасніших технологій зображення, включаючи перший у світі гнучкий розсувний екран AMOLED.

BOE стверджує, що цей вироб має зовнішній радіус кривини лише 4 мм та витримує 200 000 циклів трансформації. Ковзаючи та виводячи, продукт можна вільно конвертувати між мобільним телефоном та планшетом. Оскільки це розсувний дисплей, на екрані немає абсолютно жодних складок.

BOE також продемонструвала на заході новий автомобільний мінідисплей. Згідно з повідомленнями, цей продукт на 3/4 менше, ніж звичайна система головного дисплея. Модуль дисплея використовує високоякісну Micro OLED технологію та оптичну технологію мікропроекції. Крім того, він має привабливу яскравість 10000 ніт. Його можна використовувати в різних складних сценаріях на відкритому повітрі, що робить його багатофункціональним продуктом. BOE стверджує, що цей пристрій має хороший ефект зображення в умовах сильного світла.

Крім того, BOE також показав професійний ігровий дисплей. Виріб має частоту оновлення 480 Гц і може досягти 1 мс надшвидкого часу відгуку у відтінках сірого.

Дохід та чистий прибуток BOE досяг рекордних показників у І кварталі 2021 року

Нещодавно компанія BOE опублікувала звіт за перший квартал 2021 року. Компанія отримала операційний дохід у розмірі 49,655 млрд юанів (7,8 млрд доларів), що на 107,87% більше у порівнянні з попереднім кварталом. Чистий прибуток компанії також зріс до 5,182 млрд юанів (812 млн доларів), збільшившись у річному обчисленні на 814,46%.

Постійний попит на напівпровідникові дисплеї на зовнішньому ринку відіграє важливу роль у зростанні BOE. Крім того, BOE Mini LED, flexible, 8K, та інші інноваційні технології також продовжують робити нові досягнення. Glass-based Mini LED збільшили великий крок до передових у галузі 0,9 мм із 115-процентною кольоровою гамою NTSC. Вони мають дуже хорошу яскравість і контрастність HDR. За даними Sigmaintell, частка ринку гнучких екранів BOE посідає перше місце на китайському ринку та друге у світі. Компанія також інноваційно випустила складні екрани, розсувні екрани та гнучкі екрани. Це провідний у світі виробник гнучких дисплеїв має всі технології, включаючи технологію підекранних камер. Через то, що BOE є партнером Центрального радіо та телебачення Китаю технології 8K UHD, під час гала-фестивалю весни 2021 року та двох сесій люди відчують на собі нову технологію BOE 8K UHD.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: