Перший погляд на Samsung Galaxy Z Fold Tab: подвійний складний екран та багато іншого

Згідно з останніми звітами, розробляється новий складний смартфон / планшет від Samsung. На додаток до складних смартфонів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3, Samsung, здається, розробляє ще кілька захопливих нових складних пристроїв. У розробці смартфони Samsung Galaxy Z Roll та Z Slide. Однак останні звіти є саме на Samsung Galaxy Z Fold.

Останні рендери показують, що цей пристрій буде складаним смартфоном із двома шарнірами. Це означає, що пристрій має дві петлі, а його петлі ширші, ніж інші складні телефони. Крім того, дисплей може складатися з обох сторін в обидві сторони.

Samsung Galaxy Z Fold підтримує стилус S pen, а також має новий спосіб його зберігання. Коли екран складений, стилус затискається між двома дисплеями на задній панелі телефону. Таким чином, стилус не займає місця на телефоні. Коли користувачі розгортають цей пристрій, стилус S Pen можна прикріпити збоку до мобільного телефону.

Samsung може представити Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy S21 FE та інші пристрої на заході Galaxy Unpacked у серпні цього року. Можливо, Samsung розкриє більше про Galaxy Z Fold Tab на цій події. Деталі цього пристрою все ще є схематичними, але Samsung не запустить його до 2022 року.

Samsung Galaxy Z Fold Tab або Z Tab Fold – назва досі невизначена

До речі, в назві ще нічого не визначено. Samsung може вибрати назву моделі Galaxy Z Fold Tab або Z Tab Fold через великий дисплей у форматі планшета. Однак альтернативних варіантів, звичайно, більше. Наприклад, «Samsung Galaxy Z Flex» також може бути хорошим варіантом через гнучкий екран, який може складатися у двох напрямках. Крім того, назва «Flex» часто зустрічається в асортименті продуктів Samsung.

У будь-якому випадку, пристрій пропонує більше, ніж просто функціональність портативного планшета. Хоча при складанні пристрій буде трохи ширшим за звичайний телефон, він все ще досить компактний, щоб мати змогу здійснювати дзвінки. Такі додаткові функції можуть, звичайно, збільшити попит на пристрій такого типу.

Ви можете поставити собі питання, наскільки великий ринок складних планшетів. Багато людей в основному використовують планшет у приміщенні, що зменшує потребу в складній моделі. Крім того, у 2021 році продається набагато менше планшетів, ніж смартфонів. Додайте до цього високу ціну, і ви швидко зрозумієте, що ентузіазм щодо складного планшета не буде особливо великим.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua