Кращі з кращих: Екшенкамери Insta360 ONE R та Insta360 One X2

Екшен-камера – що це?

Майже всі чули про екшенкамери і, ймовірно, багато хто вже може здогадатися, що це таке.
Саме так називаються ці кумедні штуки, які кріплять на себе молоді та не дуже люди, бажаючи зняти який-небудь оригінальний, а головне, високоякісний відеоролик від першої особи. Звичайно, ви можете заперечити, що знімає завжди не техніка, а людина, і можна зняти (вже не раз знімали) справжні шедеври на просту “мильницю”.
Все це так, але не варто забувати, в якому столітті ми зараз живемо. Всі вже дуже давно, самі того не усвідомлюючи, розпещені високою чіткістю, рекордними fps, всякими там широкими кутами огляду і панорамами на 360 °. І ми вже так звикли до цього, що, самі того не помічаючи, чекаємо подібної якості від усього, що бачимо.

Зараз більш ніж достатньо різноманітних пристроїв, що знімають високоякісне відео, так навіщо ж треба було виділяти екшенкамери в окрему категорію і чим вони взагалі відрізняються від звичайних камер, крім самої приставки “екшен”?

Екшенкамери – це камери, спеціально призначені для роботи в умовах агресивного зовнішнього середовища та під час руху. Вони виділяються невеликими габаритами, міцним бризко-, а іноді й водонепроникним корпусом і, природно, всіма можливостями для високоякісного відеознімання.

Про виробника

Insta360 – це відносно молода компанія, яка існує з 2014 року. Зараз продукція бренду надана офіційно більш ніж в 100 країнах по всьому світу, в тому числі й в Україні. Все це – завдяки оригінальним, продуманим рішенням і якісному їх виконанню. Insta360 вчасно почала захоплювати ринок панорамних відеокамер і на сьогодні є лідером в цій галузі. Сучасні 360-камери дозволяють людям вільно знімати свої пригоди та ділитися з усім світом завдяки онлайнсервісам, які також розвиваються та адаптуються під потреби користувачів.

Як професійні, так і непрофесійні камери Insta360 здатні робити панорамні фото і знімати 360-градусні відео у високій роздільній здатності, швидко обробляти їх для швидкого викладання в мережу, а також транслювати свої враження в режимі онлайн в таких сервісах, як Facebook, Twitter, Instagram, Youtube та інших. А при перегляді контенту в окулярах віртуальної реальності, наприклад, Oculus Quest або аналогах, глядач поринає у світ, що реально існує, де він ніколи не був, але може максимізувати свої емоції та відчуття за допомогою сучасних технологій.

Модель Insta360 ONE X2

Insta 360 ONE X2 – це особлива камера невеликого розміру й ергономічного дизайну з видатними можливостями: вона дозволяє захопити найяскравіші моменти вашого життя і після неодноразово переживати їх так, ніби вони знову відбувалися насправді — в 360º просторі й з чудовою плавністю рухів.

Остання модель Insta360, бренду, який давно завоював визнання споживачів, зберігає переваги дизайну, закладеного в попередньої моделі. У камері є все, що високо цінується користувачами з точки зору керованості, хоча в ній представлені й деякі нові функції, які будуть описані нижче.

Можливості

Super Video 5.7K 360° з кодуванням H.265

Стабілізація FlowState, тепер з розширеним алгоритмом виявлення сцени

Водонепроникність до 10 м

Звук з ефектом присутності на 360° з 4 вбудованими мікрофонами та інтелектуальним алгоритмом зменшення вітру

Режим Stedadycam перетворює пристрій в камеру з одним об’єктивом

Функція гіперлапса TimeShift

«Невидима селфі-палиця» для знімання від третьої особи

Фірмовий додаток для смартфона Insta360

Управління знімками та перегляд їх за допомогою над’яскравого сенсорного екрана з кутом огляду 360 ° або мобільного пристрою.

Водонепроникність і інші особливості

Вона виділяється своєю сертифікацією IPX8, яка дозволяє занурювати пристрій на глибину до 10 метрів (45 метрів при використанні чохла для дайвінгу). Також вона оснащена акумулятором місткістю 1630 мАг, який збільшує термін її служби з 60 хвилин до приблизно 80 хвилин. Вона також має сенсорний екран для попереднього перегляду записуваного вмісту.

Слід зазначити систему з чотирма мікрофонами для запису звуку хорошої якості навіть в приміщеннях з сильним шумом або вітровими перешкодами.

Камера оснащена технологією захисту від струсу FlowState, яка має видатні характеристики. Вона може не тільки знімати панорамне відео високої чіткості 5,7K, але й знімати ширококутне плоске відео за допомогою тільки одностороннього об’єктива, щоб забезпечити всі необхідні ефекти в різних сценах.

Запис відео

Камера записує відео з роздільною здатністю 5,7K і знімає нерухомі зображення з роздільною здатністю 18 МП. Особливо слід відзначити наявність нових алгоритмів, які надають знімку більшу стабільність і дозволяють додавати творчі стилі зображення.

Серед ефектів, які дивують при аналізі роботи камери, — ефект «Матриця», який дозволяє спрощувати об’єкти або ефект «Місто-привид», який створює панораму без людей. При повсякденному використанні слід зазначити, що відео має ефективну систему стеження за персонажем, якого ми записуємо, і виконує цифрову стабілізацію й оцінку експозиції, щоб уникнути нестабільності при бігу або ходьбі.

Системні особливості

У камеру вбудований об’єктив з подвійною діафрагмою F2, який збільшує діапазон чутливості від ISO 100 до ISO 3200. Вона може записувати відео до 5,7K зі швидкістю 30 кадрів в секунду та у форматі 3K зі швидкістю до 100 кадрів в секунду. Також вона дозволяє записувати в кодеку H.264 або H.265, а знімки 360° 18 МП можуть бути зроблені в форматі JPG або RAW.

Камера об’єднує чотири способи запису: 360, SteadyCam, InstaPano і MultiView. Режим SteadyCam знімає як традиційна камера з одного з двох об’єктивів, при бажанні з широким кутом огляду і керуванням з сенсорного екрана. У IstaPano ви можете знімати пейзажі, не отримуючи розмиття. MultiView – це режим, призначений для відеоблогерів, яким важливо, щоб їх кадри мали більше кутів і динамізму.

Вага та розміри

Камера важить 149 грамів, а її розміри складають 46,2 мм в довжину, 113 мм у висоту і 28,9 мм в ширину.

Оцінка

Це відмінна камера з сенсорним екраном для користувачів, чий мобільний телефон не в змозі зняти їх пригоди.

Перед нами модель, яка на 360 градусів фіксує те, що відбувається навколо. Цю можливість створюють ширококутні об’єктиви, які можна налаштовувати для кожного кадру і записувати з якістю 5,7K. Вона цікава своїми невеликими розмірами, відмінним штативом і батареєю місткістю 1630 мАг, що дає автономність до 80 хвилин.

Також вона відрізняється своїм захистом IPX8, що дозволяє занурювати її на глибину до 10 метрів.

Важливо, щоб в центральній частині пристрою є мініекран, який виконує роль глядача. Це разом з кнопкою внизу дозволяє робити фотографії з повним контролем кожного кадру.

Модульна екшенкамера Instа360 One R

Insta360 ONE R – нове покоління action-камери, презентоване на всесвітній виставці CES 2020. Insta360 One R — це екшнкамера з модульною конструкцією, яка дозволяє використовувати різні об’єктиви в одній камері (ідея аналогічна принципам роботи дзеркальних камер). Отримана якість зображення може бути хорошою або ж дуже хорошою в залежності від використовуваного модуля об’єктива. Можна використовувати конфігурацію, яка вас найбільше цікавить в кожній ситуації, і це унікальне та відмінна перевага на ринку. Ще одна важлива деталь, яка впадає в очі при тестуванні пристрою — це якість стабілізації цифрового зображення.

Камера підходить для знімання контенту звичайного 4K-формату, панорамного 360-градусного відео, у форматі 3D для перегляду на VR-шоломі. Камера замінює основні види аналогів, об’єднуючи їх в єдиний універсальний пристрій.

Основний модуль об’єднує 1,3-дюймовий сенсорний екран з хорошим зображенням, фізичні кнопки, відсік для розміщення карти microSD і роз’єм USB-C для зарядки акумулятора. Пам’ятайте, що крім екрана можна налаштувати параметри камери за допомогою мобільного додатку.

Залежно від встановленого модуля камери можливий запис з різними параметрами. Звичайно, максимальний бітрейт завжди однаковий, близько 100 Мбіт / с.

Insta360 в порівнянні з іншими моделями бренду має захист IPX8 від води, тому її можна занурювати на глибину до 5 метрів без необхідності в додатковому корпусі. Водонепроникність продукту досягається внаслідок силіконового захисту, який має кожен модуль з боку роз’єму для забезпечення безпеки обладнання.

На створення action-камери у розробників пішло близько 2 років, що само по собі заслуговує на увагу і викликає повагу громадскості. Увага до деталей – запорука успішного продукту і конкурентоспроможності на сучасному ринку.

Insta360 ONE R Twin Edition

Action-камера з модулями 360 ° і 4K

Insta360 ONE R Twin Edition — одна з ключових конфігурацій модульної системи екшнкамери ONE R. Twin Edition містити основний модуль, 4K Wide Angle Mod, Dual-Lens 360 Mod і батарею, яка утримує все модулі разом. Основний модуль є мозком, і будь-які інші модулі за вашим вибором монтуються пліч-о-пліч на самій батареї. Різні модулі можна взаємозамінно замінювати разом з основним модулем.

База батареї має електронні контакти, які з’єднують два модулі, щоб вони працювали разом як одне ціле. Також в комплект входить монтажна рамка зі стандартним 3-контактним кронштейном для екшнкамери. Вся установка компактно поміщається в раму. Таким чином, вона може бути підключена до різних допоміжних аксесуарів, включаючи спеціальні, які були розроблені саме для цієї системи. Система ONE R розроблена так, щоб бути водонепроникною і без додаткового водонепроникного кейса, але для цього її необхідно встановити на монтажну раму. З основним модулем і будь-якими іншими включеними модулями, прикріпленими до основи батареї, а потім встановленими в монтажну раму, систему можна використовувати на глибині до 5 метрів під водою.

Основний модуль має елементи управління і сенсорний екран в реальному часі. При використанні з модулем 4K екран перегляду в реальному часі можна налаштувати як спрямований вперед або назад. Таким чином, ви можете записувати стандартні відео 4K, а також відео для селфі та відеоблогів. 4K Mod також має функцію стабілізації FlowState, тому ваші записи виходять більш плавними.

З настройками 360 Mod екран модуля можна прокручувати в реальному часі у всіх напрямках, щоб переглянути знімок з усіх боків і отримати повний попередній перегляд на 360 градусів. У той час, як багато інших камер 360 дозволяють такий попередній перегляд тільки в мобільному додатку, система ONE R надає його як в камері, так і в додатку.

Додаток ONE R можна безплатно завантажити для iOS і Android. Одна з його ключових особливостей – набір інтуїтивно зрозумілих функцій автоматичного редагування навіть для контенту 360 градусів.

Інші функції ONE R включають підтримку дистанційного керування по Bluetooth з Apple Watch або спеціального GPS Smart Remote Insta360, які продаються окремо. Інноваційна модульна система також пропонує підтримку зовнішнього мікрофона через додатковий адаптер Insta360 USB Type-C на 3,5 мм.

Примітка:

Різні модулі стають водонепроникними тільки після того, як будуть повністю зібрані на акумуляторній базі та встановлені в монтажну раму.

Пристрій підтримує дистанційне керування по Bluetooth з Apple Watch або спеціального смартпульта дистанційного керування Insta360 GPS, зовнішній мікрофон і кодування H.265

Ключові особливості

Автоматичне редагування

Одним натисканням кнопки «FlashCut» додаток ONE R для iOS / Android аналізує відзнятий матеріал за допомогою розпізнавання зображень AI, обрізає його й об’єднує в історію. Звідти ви можете змінити результат або відразу ж експортувати його.

Голосовий моніторинг і управління

Point to track дозволяє вам стежити за об’єктом на 360 градусів, не торкаючись камери й не редагуючи. Просто наведіть камеру на об’єкт і скажіть: «Перевірте це». ONE R вловлює ваш голос і відстежує вашу мету. Навіть якщо об’єкт зникає з поля зору за перешкодою, ONE R відновлює відстеження, коли об’єкт знову виявляється в кадрі. Крім того, голосове управління також дозволяє запускати / зупиняти запис і робити фотографії.

Starlapse

Зафіксуйте сліди зоряного світла по небу в режимі покадрового знімання.

Виявлення пози

ONE R може визначати вашу позу і використовувати її для редагування. Прикладом цього є функція Stop-Motion. Коли вибрати такий варіант, ваше тіло залишається нерухомим, а відео змінюється навколо вас.

Спеціальні режими

Такі функції, як нічний режим і HDR, дозволяють знімати відео і фотографії в умовах низької освітленості та темряви.

Характеристики Insta360 ONE R Twin Edition (CINAKGP/A)

ВиробникInsta360
ТипAction-камера 360°
Сумісність з ОСiOS
Android
Основні характеристики
Вбудована пам’ятьнемає
Тип накопителяКарта microSD формату exFAT (FAT64), об’ємом до 1 ТБ, класом швидкості UHS-I V30 (рекомендується)
Волого і пилозахистIPX8
стабілізація6-осьова
Рабочая температура-20 … + 40 ° C
Екран
Діагональ екрану1,4 “
Тип матриціOLED
іншесенсорний
Камера
Кількість об’єктивів1 (4K)
2 (360)
Максимальна діафрагмаƒ / 2,0 (360)
ƒ / 2,8 (4K)
інше35-мм еквівалентний фокусний об’єктив: 16.4 мм (4K), 7.2 мм (360)
Відеознімання
Роздільна здатність відео4K: 4000 x 3000 @30/25/24fps
4K: 3840 x 2160 @60/50/30/25/24fps
4K: 2720 x 1530 @100/60/30/25/24fps
4K: 1920 x 1080 @200/120/60/30/25/24fps
360: 5760 x 2880 @30/25/24fps
360: 3840 x 1920 @50/30fps
360: 3008 x 1504 @100fps
Кодування4K: H.264 / H.265
360: H.265
ФорматINSV
MP4
LOG
Max бітрейт, Мбіт / с100
ВідеорежимиСтандартний
Стандартне відео 360 °
Веб-камера
Реєстрація відео
Онлайн-трансляция 360° (с модулем 360)
HDR-відео
Bullet Time
Timelapse
Hyperlapse
Slow-mo
Starlapse
Протокол онлайн-трансляцииRTMP
Фотознімання
Роздільна здатність фото4K: 4000 x 3000 (4: 3)
4K: 4000 x 2250 (16: 9)
360: 6080 x 3040 (2: 1)
ФорматINSP (360)
JPG (4K)
RAW (DNG)
ФоторежимиОдиночне фото
Одиночне фото 360°
Серійна зйомка
Інтервальна зйомка
HDR-фото
Нічна зйомка
Фото- і відеохарактерістики
ISO-діапазон100~3200
Режими експозиціїАвто
Ручний (витримка 1/8000 … 120 с, ISO 100-3200)
Пріоритет витримки (1/8000 … 2 с)
Пріоритет ISO (100-3200)
Баланс білогоАвто
2700K
4000K
5000K
6500K
Аудио-характеристики
Кількість мікрофонів2
Бездротові комунікації
Wi-Fi5G
BluetoothBluetooth 4.0
GPSнемає
Передача сигналаДо 20 метров (Wi-Fi)
Роз’єми і порти
USB1 x Type-C
Акумулятор
Об’єм, мАг1190
Потужність, Вт · год4.58
Час зарядки65 хв
Час роботидо 70 хв на максимальній якості
Різне
Датчики і сенсори6-осьової гіроскоп
Розміри, мм4K: 72 x 48 x 32,4; 360: 72 х 48 х 43
Вага, г4K: 121; 360: 130,5
МатеріалПластик
Колірчорний
Дата релиза7 січня 2020

Комплектація

Insta360 ONE R Twin Edition має наступну стандартну комплектацію:

 • Модуль Dual-Lens 360
 • Модуль 4K Wide Angle
 • Процесорний блок з дісплеєм
 • Акумулятор
 • Монтажний кронштейн
 • Кабель USB-С / USB-A
 • Захист лінз (при транспортуванні)
 • Документація

Зверніть увагу! Для використання камери необхідна карта пам’яті microSD (рекомендовано: клас швидкості UHS-I V30, exFAT (FAT64) формат; максимальний обсяг 1 ТБ). Стандартним комплектом вона не передбачена.

Висновки

Insta360 ONE R Twin Edition – це практично універсальне рішення для найвимогливіших користувачів. Однак ви завжди можете докупити змінний об’єктив, якщо є необхідність розширити можливості знімання.

Insta360 ONE R 360 Edition

Action-камера з модулем 360 °

Модель  Insta360 ONE R 360 Edition — це Insta360 ONE R Twin Edition, але без модуля 4K Wide Angle

Характеристики Insta360 ONE R 360 Edition (CINAKGP/D)

ВиробникInsta360
ТипAction-камера 360°
Сумісність з ОСiOS
Android
Основні характеристики
Вбудована пам’ятьНемає
Тип накопичувачаКарта microSD формату exFAT (FAT64), об’ємом до 1 ТБ, класом швидкості UHS-I V30 (рекомендується)
Волого- та пилозахистIPX8
Стабілізація6-осьова
Рабочая температура-20 … + 40 ° C
Екран
Діагональ екрану1,4 “
Тип матриціOLED
іншесенсорний
Камера
Кількість об’єктивів2
Максимальна діафрагмаƒ / 2,0
Кут захоплення одного об’єктива, град.200
інше35-мм еквівалентний фокусний об’єктив: 7.2 мм
Відеознімання
Роздільна здатність відео5.7K@30fps (5760 x 2880)
5.7K@25fps (5760 x 2880)
5.7K@24fps (5760 x 2880)
4K@50fps (3840 x 1920)
4K@30fps (3840 x 1920)
3K@100fps (3008 x 1504)
КодуванняH.265
ФорматINSV
MP4
LOG
Max бітрейт, Мбіт / с100
ВідеорежимиСтандартне відео 360°
Веб-камера
Реєстрація відео
Онлайн-трансляция 360°
HDR-відео
Bullet Time
Timelapse
Hyperlapse
Slow-mo
Starlapse
Протокол онлайн-трансляцииRTMP
Фотознімання
Роздільна здатність фото6080 x 3040 (2: 1)
ФорматINSP
RAW
ФоторежимиОдиночне фото
Cерійна знімання
Інтервальна знімання
HDR-фото
Нічна зйомка
Фото- і відеохарактеристики
ISO-діапазон100~3200
Режими експозиціїАвто
Ручний (витримка 1/8000 … 120 с, ISO 100-3200)
Пріоритет витримки (1/8000 … 2 с)
Пріоритет ISO (100-3200)
Баланс білогоАвто
2700 тис
4000 тис
5000 тис
6500 тис
Аудио-характеристики
Кількість мікрофонів2
Бездротові комунікації
Wi-Fi5G
BluetoothBluetooth 4.0
GPSнемає
Передача сигналаДо 20 метров (Wi-Fi)
Роз’єми і порти
USB1 x Type-C
Акумулятор
Об’єм, мАг1190
Потужність, Вт · год4.58
час зарядки65 хв
Час роботидо 70 хв (5.7K@30fps)
Різне
Датчики і сенсори6-осьової гіроскоп
Розміри, мм72 х 48 х 43
Вага, г130.5
матеріалПластик
колірчорний
Дата релиза7 січня 2020

Комплектація

Insta360 ONE R 360 Edition має наступну стандартну комплектацію:

 • Модуль Dual-Lens 360
 • Процесорний блок з дисплеєм
 • Акумулятор
 • Монтажний кронштейн
 • Кабель USB-С / USB-A
 • Захист лінз (при транспортуванні)
 • Документація

Висновки

Insta360 ONE R 360 Edition – це базова версія екшнкамери, в комплекті якої передбачено один модуль об’єктива. Дана модифікація буде актуальна для користувачів, які вважають за краще знімати в 360 градусів 5.7K, щоб мати більше можливостей для своєї творчості. Більш того, для різноманітності доступний режим Bullet Time, а також алгоритм приховування селфі-палки в відеоролику.

Ви завжди можете докупити змінний об’єктив, якщо є необхідність знімання класичних форматів.

Insta360 ONE R 4K Edition

Action-камера 4K

Модель Insta360 ONE R 4K Edition — це Insta360 ONE R Twin Edition, але без модуля Dual-Lens 360

Характеристики Insta360 ONE R 4K Edition (CINAKGP/C)

ВиробникInsta360
ТипAction-камера
Сумісність з ОСiOS
Android
Основні характеристики
вбудована пам’ятьНемає
Тип накопичувачаКарта microSD формату exFAT (FAT64), об’ємом до 1 ТБ, класом швидкості UHS-I V30 (рекомендується)
Волого та пилрзахистIPX8
Стабілізація6-осьова
Рабочая температура-20 … + 40 ° C
Екран
Діагональ екрану1,4 “
Тип матриціOLED
іншесенсорний
Камера
Кількість об’єктивів1
Максимальна діафрагмаƒ / 2,8
Інше35-мм еквівалентний фокусний об’єктив: 16.4 мм
Відеознімання
Роздільна здатність відео4K@30fps (4000 x 3000)
4K@25fps (4000 x 3000)
4K@24fps (4000 x 3000)
4K@60fps (3840 x 2160)
4K@30fps (3840 x 2160)
4K@25fps (3840 x 2160)
4K@24fps (3840 x 2160)
2.7K@100fps (2720 x 1530)
2.7K@60fps (2720 x 1530)
2.7K@30fps (2720 x 1530)
2.7K@25fps (2720 x 1530)
2.7K@24fps (2720 x 1530)
1080p@200fps (1920 x 1080)
1080p@120fps (1920 x 1080)
1080p@60fps (1920 x 1080)
1080p@30fps (1920 x 1080)
1080p@25fps (1920 x 1080)
1080p@24fps (1920 x 1080)
КодуванняH.264
H.265
ФорматINSV
MP4
ЛОГОС
Max бітрейт, Мбіт / с100
ВідеорежимиСтандартний
Веб-камера
Реєстрація відео
HDR-відео
Timelapse
Hyperlapse
Slow-mo
TimeShift
Starlapse
Протокол онлайн-трансляцииRTMP
Фотознімання
Роздільна здатність4000 x 3000 (4: 3)
4000 x 2250 (16: 9)
ФорматJPEG
RAW
ФоторежимиОдиночне фото
Серійна зйомка
Інтервальна зйомка
HDR-фото
Нічна зйомка
Фото- та відеохарактеристики
ISO-діапазон100~3200
режими експозиціїАвто
Ручний (витримка 1/8000 … 120 с, ISO 100-3200)
Пріоритет витримки (1/8000 … 2 с)
Пріоритет ISO (100-3200)
Баланс білогоАвто
2700K
4000K
5000K
6500K
Аудио-характеристики
кількість мікрофонів2
Бездротові комунікації
Wi-Fi5G
BluetoothBluetooth 4.0
GPSнемає
Передача сигналаДо 20 метров (Wi-Fi)
Роз’єми і порти
USB1 x Type-C
Акумулятор
Об’єм, мАг1190
Потужність, Вт · год4.58
час зарядки65 хв
Час роботидо 70 хв (4K@60fps)
Різне
Датчики і сенсори6-осьової гіроскоп
Розміри, мм72 х 48 х 32,4
Вага, г121
матеріалПластик
колірчорний
Дата релиза7 січня 2020

Комплектація

Insta360 ONE R 4K Edition має наступну стандартну комплектацію:

 • Модуль 4K Wide Angle
 • Процесорний блок з дисплеєм
 • Акумулятор
 • Монтажний кронштейн
 • Кабель USB-С / USB-A
 • Захист лінз (при транспортуванні)
 • Документація

Висновки

Insta360 ONE R 4K Edition – це базова версія екшнкамери, в комплекті якої передбачено один модуль об’єктива. Дана модифікація буде актуальна для користувачів, яким потрібно UHD 4K при 60 кадрах в секунду і роздільна здатність 4000 x 3000 при 30 кадрах в секунду. Модель також знімає фотографії в форматах DNG, JPEG і RAW з роздільною здатністю 4000 x 3000 зі співвідношенням сторін 4 : 3 та 4000 x 2250 зі співвідношенням сторін 16 : 9. Коли мод 4K налаштований з основним модулем, сенсорний дисплей основного модуля в режимі реального часу можна використовувати як передній або задній екран, що дозволяє знімати стандартне відео 4K, а також відео для Селфі або відеоблог. Мод 4K також має стабілізацію FlowState, яка використовує алгоритм виявлення сцени для стабілізації знімків, тому вони виходять більш збалансованими й професійно виглядають.

Ви завжди можете докупити змінний об’єктив, якщо є необхідність знімання класичних форматів.

Insta360 ONE R 1-Inch Edition

Action-камера 5.3K

Модель Insta360 ONE R 1-Inch Edition особливо виділяється на тлі всіх інших, бо містить модуль камери з Leicaсенсоромкраще рішення серед екшнкамер на момент релізу на початку 2020 року. Цього разу Insta360 об’єднала зусилля з Leica, що дало споживачеві преміальний 1дюймовий датчик, легендарний оптичний дизайн і фантастичний динамічний діапазонвсе в міцному, компактному корпусі.

Характеристики Insta360 ONE R 1-Inch Edition (CINAKGP/B)

ВиробникInsta360
ТипAction-камера
Сумісність з ОСiOS
Android
Основні характеристики
Вбудована пам’ятьнемає
Тип накопичувачаКарта microSD формату exFAT (FAT64), об’ємом до 1 ТБ, класом швидкості UHS-I V30 (рекомендується)
Волого та пилозахистIPX8
Стабілізація6-осьова
Рабочая температура-20 … + 40 ° C
Екран
Діагональ екрану1,4 “
Тип матриціOLED
іншесенсорний
Камера
кількість об’єктивів1
Сенсор1 “(Leica)
Максимальна діафрагмаƒ / 3.2
інше35-мм еквівалентний фокусний об’єктив: 14.4 мм
Відеознімання
Роздільна здатність відео5.3K@30fps (5312 x 2988)
5.3K@25fps (5312 x 2988)
5.3K@24fps (5312 x 2988)
4K@60fps (3840 x 2160)
4K@30fps (3840 x 2160)
4K@25fps (3840 x 2160)
4K@24fps (3840 x 2160)
2.7K@60fps (2720 x 1530)
2.7K@30fps (2720 x 1530)
2.7K@25fps (2720 x 1530)
2.7K@24fps (2720 x 1530)
1080p@120fps (1920 x 1080)
1080p@60fps (1920 x 1080)
1080p@30fps (1920 x 1080)
1080p@25fps (1920 x 1080)
1080p@24fps (1920 x 1080)
КодуванняH.264
H.265
ФорматINSV
MP4
LOG
Max бітрейт, Мбіт / с100
ВідеорежимиСтандартний
Веб-камера
Відеореєстрація
Timelapse
Hyperlapse
Slow-mo
TimeShift
Starlapse
Протокол онлайн-трансляцииRTMP
Фотознімання
Роздільна здатність фото5312 x 3552 (3: 2)
5312 x 2988 (16: 9)
ФорматJPEG
RAW
ФоторежимыОдиночное фото
Серійна зйомка
Інтервальна зйомка
HDR-фото
Нічна зйомка
Фото- і відеохарактеристики
ISO-діапазон100~3200
Режими експозиціїАвто
Ручний (витримка 1/8000 … 120 с, ISO 100-3200)
Пріоритет витримки (1/8000 … 2 с)
Пріоритет ISO (100-3200)
Баланс білогоАвто
2700K
4000K
5000K
6500K
Аудио-характеристики
Кількість мікрофонів2
Бездротові комунікації
Wi-Fi5G
BluetoothBluetooth 4.0
GPSНемає
Передача сигналаДо 20 метров (Wi-Fi)
Роз’єми і порти
USB1 x Type-C
Акумулятор
Об’єм, мАг1190
Потужність, Вт · год4.58
час зарядки65 хв
Час роботидо 65 хв (5.3K@30fps)
Різне
Датчики і сенсори6-осьової гіроскоп
Розміри, мм78,7 х 53,8 х 47,2
Вага, г158,2
МатеріалПластик
Колірчорний
Дата релиза7 січня 2020

Комплектація

Insta360 ONE R 1-Inch Edition має наступну стандартну комплектацію:

 • Модуль 1-Inch Wide Angle (Leica)
 • Процесорний блок з дисплеєм
 • Акумулятор
 • Монтажний кронштейн
 • Кабель USB-С / USB-A
 • Захист лінз (при транспортуванні)
 • Документація

Зверніть увагу! Карта пам’яті стандартним комплектом не передбачена.

Висновки

Insta360 ONE R 1-Inch Edition має динамічний діапазон більше, ніж у будь-якій іншій екшнкамери. Це пов’язано з тим, що її 1-дюймовий сенсор приблизно в чотири рази перевищує світлосилу моделей з 1 / 2,3-дюймовими сенсорами. В результаті в обох режимах 5,3K // 25p і 4K / 60p версія One R 1-Inch створює чітке високоякісне відео.

Фото теж дуже вражають, і це вірно як для файлів JPEG, так і для файлів RAW, що дає можливість отримувати з тіней безліч деталей без зайвого шуму.

Але це не повна перемога за якістю зображення, бо Insta360 ONE R 1-Inch Edition також схильна до появи деякого мерехтіння і шуму в високодеталізованих областях.

Нагадуємо, що для моделей Insta360 ONE R ви завжди можете докупити змінний об’єктив, якщо є необхідність розширити можливості знімання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: