Firefox отримав власну функцію перекладу

Firefox, як всесвітньо відомий браузер, має власно розроблене ядро. Але раніше він не мав самостійно розробленої функції перекладу. Натомість користувачам потрібно встановити розширення, такі як Google Translate. Нещодавно Mozilla оголосила про запуск Firefox Translations, самостійно розробленого інструменту перекладу для Firefox. На відміну від звичайних інструментів перекладу, функція перекладу Firefox Translations виконується локально в системі для захисту конфіденційності користувачів.

Mozilla заявила, що Firefox Translations офіційно запущений у версії Firefox Nightly. Однак користувачам цього браузера потрібно буде його увімкнути вручну:

  • Введіть about: config в адресному рядку Firefox;
  • Пошук розширення translations.disabled;
  • Встановіть для параметра значення false;
  • Просто перезапустіть браузер.

Коли увімкнено Firefox Translations кнопка перекладу показується у верхній частині вебсторінки. Функція вже відносно повна, і ви можете відчути її зараз. Ця остання функція Mozilla надає користувачам більше можливостей перекладу. Звичайно, користувачі все ще можуть залишатися з плагіном Google Translate або мати обидва варіанти. Хоч би що там було, Mozilla обіцяє, що її функція перекладу забезпечує більший рівень безпеки.

Браузер Firefox для macOS: оптимізація темного режиму та підтримка повноекранного режиму

Згідно з щотижневим оновленням Firefox-Nightly, Mozilla вдосконалює деякі елементи версії браузера macOS, щоб покращити власні візуальні ефекти браузера. Нові вдосконалення включають:

  • Підтримка рідного повноекранного режиму системи macOS
  • Ефекти анімації, коли смуга прокрутки потрапляє в нижню і верхню частину вебсторінки
  • Покращення темного режиму.

За даними Mozilla, у Firefox Nightly увімкнено новий анімаційний ефект плоскої смуги прокрутки. Однак користувачам потрібно самостійно ввімкнути рідний повноекранний режим та розширені функції темного режиму. Якщо вам потрібно активувати рідний повноекранний режим, вам потрібно буде ввести “about: config”, а потім відкрити “full-screen-api.macos-native-full-screen”. Щоб увімкнути розширений темний режим, вам потрібно ще раз ввести “about: config”, а потім відкрити “widget.macos.respect-system-izgled”.

Робота з удосконалення рідної повноекранної підтримки macOS та покращеного темного режиму все ще триває. Таким чином, користувачі, які хочуть бути першими, можуть зіткнутися з багатьма проблемами після увімкнення цих функцій у Firefox Nightly. Користувачі, які прагнуть стабільності, можуть дочекатися офіційної стабільної версії цього браузера. Поточна версія Firefox 90 на каналі Nightly – це бета-версія (термін дії закінчується 1 червня). Згідно з FX Trains від Firefox, офіційна версія Firefox 90 повинна бути доступна 13 липня 2021 року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: