Meizu Watch готують революцію

Як і планувалося, Meizu провела сьогодні конференцію з випуску нового продукту та розкрила свій перший розумний годинник. Meizu Watch стане новим поколінням флагманських розумних годинників із невеликим екраном.

Meizu хоче змінити статус-кво домінування смартфонів у нашому житті. Вона сподівається, що годинник Meizu стане революційним продуктом.

Зовнішній вигляд годинника Meizu

Meizu Watch оснащений дисплеєм AMOLED. Він має індивідуальне покриття Corning Gorilla Glass, а також щільність пікселів 326PPI. Ефект відбивання надзвичайно якісний. Завдяки повноекранному дисплею четвертого покоління він може дати найкращі візуальні ефекти. Його циферблат розміром 46 мм.

Годинник підтримує глобальні жести. Таким чином, він не вимагає фізичних операцій з кнопками. Крім того, ви можете розблокувати його за допомогою ковзання.

Існує безліч індивідуальних циферблатів, включаючи сюрреалістичні серії, серії нової ери, серії туристичних сутінків та інші художні циферблати.

Наш головний герой доступний у двох кольорах, чорній скелі та блакитному, з ремінцем з фторового каучуку.

Потужність Meizu Watch

Годинник можна заряджати за допомогою загального зарядного кабелю. Крім того, годинник MEIZU постачається з mEngine, який підтримує mCharge. Через 45 хвилин він буде повністю заряджений.

Що стосується апаратного забезпечення, Meizu Watch поставляється з найсильнішим чипом нового покоління від Qualcomm Wear 4100. Він використовує 12-нм технологічну технологію, яка забезпечує користувачеві триваліший термін служби батареї та меншу генерацію тепла.

Flyme для годинника

Ще одна цікава функція цього годинника – нова система Flyme For Watch. Ця система повністю успадковує основні можливості звичайної ОС Flyme.

Для того, щоб отримати годинник, схожий на смартфон, Meizu розробила цю систему на основі коду Android. Вона здійснила 300 оптимізацій, завдяки чому смартгодинник може стабільно працювати зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Після оптимізації системи продуктивність можна покращити на 70%, а час повного використання енергії досяг 36 годин.

У порівнянні з іншими сторонніми системами, використання цієї системи може покращити сумісність програм та допомогти швидко побудувати екосистему додатків на годиннику. Flyme for Watch вперше було оголошено 2 березня цього року на конференції Meizu Flyme 9. Система використовує новий стиль дизайну, щоб полегшити реалізацію багатих функцій на годиннику.

Функції

Meizu Watch може повністю взаємодіяти зі смартфонами, реалізовувати нагадування про повідомлення, планувати нагадування, здійснювати передачу великих даних, підтримувати віддалене фотографування з камери та знаходити телефони.

Це не просто годинник, а й ключ від машини. Цей годинник використовує спеціальний вбудований додаток для здійснення деяких операцій з розумним автомобілем.

Підключення

Незалежний дзвінок eSIM став стандартною конфігурацією флагманських розумних годинників. Meizu Watch підтримує незалежні дзвінки, повідомлення та незалежний доступ до Інтернету. У ньому використовується металевий каркас без точок розриву, а антенний смуговий бар’єр відсутній.

 

 

Розумні годинники Meizu підтримують функції моніторингу здоров’я, включаючи: вміст кисню у крові, пульс, стрес та контроль сну.

Meizu об’єднався з Meixin для створення професійного тесту на здоров’я. У пристрої використовуються висококласні керамічні матеріали, ті, що не викликають алергії, професійний датчик лінзи Френеля та вигнутий дизайн мікродуги, який більше підходить для тривалого носіння. Спираючись на вбудований датчик кисню в крові, годинник Meizu повністю підтримує виявлення кисню в крові.

“SOS екстрений дзвінок” на телефонах Meizu також надійшов до Meizu Watch. Натискайте бічну кнопку 5 разів безперервно, і годинник автоматично викликає екстрений контакт. А коли пульс ненормальний, він також підтримує активну аномальну функцію дистрессу.

Що стосується спорту, розумний годинник Meizu підтримує розпізнавання більш як 10 активних видів спорту без ручного регулювання режиму. Водночас він готує різноманітні докладні дані про конкретні види спорту для користувачів, щоб у будь-який час переглянути статус тренування в режимі реального часу.

Meizu Watch коштує 1499 юанів (235 доларів) і офіційно надійде в продаж 1 червня.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua