Ігровий режим Android 12 відкриває нові можливості

The Android 12 Beta 1 тепер офіційно  доступний для багатьох пристроїв. Ця нова система має абсолютно новий інтерфейс. Також суттєво змінилися панель сповіщень та стилі управління. Згідно з повідомленнями, деякі розробники виявили, що система Android 12 має власний “Ігровий режим”. Після активації ігрового режиму він розблоковує низку нових функцій.

Користувачі можуть активувати “Ігровий режим” в інтерфейсі налаштувань Android 12. По-перше, вам потрібно зайти в меню “Сповіщення” та перейти до інтерфейсу «Не турбувати». Звідти натисніть «Графіки». Там ви побачите опцію активації «Ігрового режиму». Після його активації ви побачите нові функції, що додаються до ігрового режиму. Він може відбивати частоту кадрів у секунду, робити запис екрану, знімки екрана та екрани ігор в режимі реального часу. Однак виявляється, що ця функція наразі не повністю функціональна.

Згідно з повідомленнями, функція запису на екрані інтерфейсу може вибрати у якості джерела внутрішню аудіосистему пристрою, запис з мікрофона або одночасний запис. Ігрові режими систем інших виробників в основному націлені на  підвищення продуктивності та підтримання, наприклад, голосу та управління. Запуск вбудованого ігрового режиму зробить Google Android 12 дуже зручним для потокового відео в іграх. Крім того, функція внутрішнього запису також розв’язує проблему, через яку багато систем Android не можуть записувати внутрішній звук.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: