Ігровий режим Android 12 відкриває нові можливості

The Android 12 Beta 1 тепер офіційно  доступний для багатьох пристроїв. Ця нова система має абсолютно новий інтерфейс. Також суттєво змінилися панель сповіщень та стилі управління. Згідно з повідомленнями, деякі розробники виявили, що система Android 12 має власний “Ігровий режим”. Після активації ігрового режиму він розблоковує низку нових функцій.

Користувачі можуть активувати “Ігровий режим” в інтерфейсі налаштувань Android 12. По-перше, вам потрібно зайти в меню “Сповіщення” та перейти до інтерфейсу «Не турбувати». Звідти натисніть «Графіки». Там ви побачите опцію активації «Ігрового режиму». Після його активації ви побачите нові функції, що додаються до ігрового режиму. Він може відбивати частоту кадрів у секунду, робити запис екрану, знімки екрана та екрани ігор в режимі реального часу. Однак виявляється, що ця функція наразі не повністю функціональна.

Згідно з повідомленнями, функція запису на екрані інтерфейсу може вибрати у якості джерела внутрішню аудіосистему пристрою, запис з мікрофона або одночасний запис. Ігрові режими систем інших виробників в основному націлені на  підвищення продуктивності та підтримання, наприклад, голосу та управління. Запуск вбудованого ігрового режиму зробить Google Android 12 дуже зручним для потокового відео в іграх. Крім того, функція внутрішнього запису також розв’язує проблему, через яку багато систем Android не можуть записувати внутрішній звук.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua