Honor розвінчує чутки

Вчора були повідомлення, що Honor ще не отримав авторизацію Android від Google. У звіті також стверджується, що з цієї причини Honor не зможе зробити значного впливу за межами Китаю і зменшить прогноз продажів на цей рік. У швидкій відповіді Honor заявив, що повідомлення про відсутність авторизації Android є хибним.

За словами Honor, він успішно приєднався до GSMA 28 травня. Цей орган працює у напрямку розвитку ринків за межами Китаю. Після незалежності від Huawei бренд Honor наразі налічує команду з понад 8000 осіб. Сюди входить повна система досліджень і розробок, продажів, маркетингу, закупівель та виробництва. Раніше генеральний директор Honor Чжао Мін заявив, що з червня постачання чіпів Honor будуть повністю відновлені. З моменту своєї незалежності Honor поступово відновлює партнерів та постачальників. Такі, як AMD, Qualcomm, Samsung, Microsoft, Intel, MediaTek тощо повертаються до його ланцюга постачання. Компанія навіть випустить флагман з Snapdragon 888 / Pro у другій половині року. Новий смартфон Honor Magic та деякі моделі цифрової серії надійдуть протягом найближчих двох місяців. Серія Honor 50 буде офіційно запущена в червні, і вона поставляється з SoC Snapdragon 778G 5G. Дотепер було багато витоків та спекуляцій щодо серії Honor 50. Цей новий пристрій буде оснащений новим дизайном модуля задньої камери. За словами представників Honor, глобальна версія серії Honor 50 попередньо встановить сервіси Google. Це також означає, що звіт про Honor, який не отримав авторизацію Android, не відповідає дійсності.

Huawei проти США

Компанія Huawei та США посварилися, що врешті-решт призвело до заборони Huawei. Спочатку заборона США просто говорила про те, що американські компанії не можуть вести бізнес з Huawei. Наслідком цієї заборони було те, що Huawei не може використовувати Google Play Store або купувати чипи Qualcomm. Однак компанія може придбати чипи MediaTek або Samsung, оскільки вони не є американськими компаніями. Ця заборона не мала жодного впливу на Huawei, і за допомогою смартфонів Honor вона все-таки досягла першості серед виробників смартфонів у всьому світі через чверть року після заборони. Побачивши, що заборона не діє на Huawei, США ще більше посилили цю заборону, заявивши, що всі компанії, які використовують американські технології, не можуть вести бізнес з Huawei.

Це означає, що якщо ви використовуєте обладнання американського виробництва для виготовлення свого чипа, ви не можете вести бізнес з Huawei. Якщо ви це зробите, США заборонять американській компанії відправляти або обслуговувати це обладнання. На цей момент для Huawei це було закінчення гри. Враховуючи, що смартфони Honor постраждають, компанії довелося продати свій суббренд Honor. Ми сподівались, що після продажу Honor знову почне користуватися послугами Google Mobile. Однак досі цього не було.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua