Twitter випробовує нові функції

Згідно зі свіжим звітом, Twitter буде черпати натхнення у Facebook для впровадження абсолютно нової функції. Платформа для мікроблогів копіює або отримує натхнення, якщо хочете, у системі реакції Марка Цукерберга в соціальних мережах. Інформацію в ці вихідні розкрила відома Джейн Маньчун Вонг.

За словами інженера, новий формат реакції повинен мати параметри: “Ура”, “Хм”, “Сумно” та “Ха-ха”, на додаток до вже традиційних “Лайків”. Оскільки платформа присутня в кодах і не зовсім готова, деякі опції все ще зберігають подібні смайлики. Це не вперше, коли Twitter отримує деякі функції від Facebook. Якщо ви пам’ятаєте, пару років тому гігант запровадив нові візуальні рекомендації щодо профілів, які були досить схожі на Facebook.

Реакції в Facebook оновили взаємодію користувачів

Реакції були дуже добре сприйняті Facebook-користувачами. З цієї причини ми майже впевнені, що користувачі також насолоджуватимуться цим у Twitter. Раніше користувачі Facebook мали лише опцію “Подобається”, а іноді це був не найкращий спосіб висловити почуття чи справжні реакції. У наш час набагато краще поставити “ха-ха” на кумедний пост або “плач”, коли вам сумно з певною публікацією. Це, безумовно, стане хітом у Twitter, як тільки він з’явиться в прямому ефірі. Звичайно, зараз питання в тому, коли та чи справді він побачить світ. Наразі Twitter ще не сказав, коли нова функція досягне масової громадськості. До того, новинка — це лише частина набору удосконалень, які впроваджує соціальна мережа.

 

Прикладом нових функцій є функції Space. Після багатьох витоків вона вже доступний на робочих столах. Цього тижня ще однією новинкою, яка закінчилася заздалегідь, стала Платна послуга соціальної мережі. Зовсім недавно WhatsApp запустила свою платіжну систему в Бразилії. Ми майже впевнені, що інші платформи соціальних медіа та додатки для обміну повідомленнями намагатимуться впроваджувати такі функції, як ця, на більше ринків. Платформа мікроблогів наполегливо працює над покращенням досвіду своїх мільйонів користувачів. Сподіваємось, нові функції з’являться скоро.

У відповідних новинах гігант соціальних мереж бореться з урядом Індії. Індія запровадила нові ІТ-правила для компаній, які працюють у цій країні з минулої середи. Поки гіганти соціальних мереж намагаються дотримуватися, деякі з цих змін викликають занепокоєння. Беручи до уваги напруженість що зростає між соціальними медіа та урядом, ми не будемо здивовані, побачивши заборону Twitter, а також інших американських платформ соціальних медіа.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: