Перша партія смартфонів, які отримали оновлення HarmonyOS

За словами Huawei, вона офіційно випустить систему HarmonyOS 2 червня. Компанія вже давно оголосила про цю систему, тому трохи заплутано, коли компанія заявляє, що цю систему випустить. З усім тим, схоже, Huawei оголосить про початок публічної бета-версії. Поки що бета-тестування розробників рухається без перешкод, без суттєвих скарг. Ван Ченглу, президент департаменту програмного забезпечення споживчого бізнесу Huawei, директор департаменту штучного інтелекту та інтелектуального бізнес-сценарію, заявив, що мобільні телефони Huawei зможуть оновити HarmonyOS з початку червня.

Згідно з попередніми повідомленнями, усі моделі Huawei від HiSilicon Kirin 710 до серії Kirin 9000 можуть оновлюватися. Отже, перша партія пристроїв включає

  • Складний смартфон Huawei Mate X2
  • Huawei Mate X2
  • Серія Mate40
  • Серія Mate30
  • Серія Huawei P40

Однак популярне джерело Weibo @ 菊 厂 影业 сьогодні розкрило список пристроїв, які спочатку отримають оновлення HarmonyOS. Згідно з його витоком, про це буде повідомлено на пресконференції 2 червня. Також Huawei оголосить поступовий час оновлення для різних партій. З його звіту видно, що першою партією пристроїв є Huawei Mate 40, Mate 40 Pro, Mate40 Pro+, Mate40 RS, MateX2, nova8, nova8 Pro, MatePad Pro.

Крім того, офлайн-магазини Huawei також оновлять HarmonyOS 2 червня. Це означає, що з 2 червня шанувальники можуть зайти в Huawei’s experience store, щоб побачити дисплей HarmonyOS.

Ми очікуємо більше інформації про Huawei P50 / P50 Pro 2 червня

Через заборону Huawei розробка серії Huawei P50 йшла дуже повільно. Компанія повинна отримувати джерела для заміни компонентів та життєздатних постачальників. Це значно уповільнює процес, що веде до випуску цих смартфонів. На сьогодні точна дата запуску серії Huawei P50 ще не відома. Згідно з останніми припущеннями, Huawei може представити серію P50 на своєму заході 2 червня або оголосить дату запуску цієї флагманської серії на цьому заході. Швидше за все, так і буде.

Останні тизери розкривають два великі кільцеві модулі камер, подібні до моделей серії Huawei P50. Згідно з попередніми повідомленнями, Huawei P50 буде оснащений 6,3-дюймовим плоским екраном. Розміри цього пристрою становитимуть 156,7 x 74 x 8,3 мм. Якщо врахувати виступ задньої камери, товщина складе 10,6 мм. Серія Huawei P50 матиме близько трьох моделей. Ми очікуємо Huawei P50, P50 Pro та P50 Pro+. У той час як P50 буде використовувати мікровигнутий екран, P50 Pro використовуватиме «екран водоспаду», тоді як P50 Pro+ використовуватиме чотиригранний вигнутий екран. Усі три моделі вперше використають конструкцію з центральним отвором. У серії Huawei P50 буде попередньо встановлена HarmonyOS

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: