Windows 10 отримує важливе оновлення

Корпорація Майкрософт розпочала розповсюдження необов’язкового сукупного оновлення KB5003214, яке не пов’язане з виправленнями безпеки. Цей пакет активує віджет “Новини та інтереси” на панелі завдань, а також вводить ряд виправлень, спрямованих на покращення стабільності програмної платформи. Користувачі Windows 10 версій 21H1, 20H2 та 2004 можуть завантажити його.

На сумісних пристроях користувачі можуть отримати KB5003214 через Центр оновлення Windows. За необхідності ви можете скористатися програмами для автономного встановлення, які Microsoft опублікувала в офіційному каталозі оновлень. Оскільки оновлення є необов’язковим, його не можна буде завантажувати та встановлювати автоматично, але виправлення, які він містить, будуть частиною наступного сукупного оновлення, яке надійде в червні в рамках програми Patch Tuesday.

Що стосується нововведень, то найбільш помітним є поява віджета «Новини та інтереси» на панелі завдань. Все, що вам потрібно зробити, це навести курсор миші на відповідний значок на панелі завдань, щоб розгорнути віджет, вміст якого надходить від служб Bing та MSN. За потреби користувачі можуть приховати віджет, клацнувши на ньому правою кнопкою миші та вибравши відповідний пункт у контекстному меню.

Ми також виправили помилку, через яку програма «Ваш телефон», закріплена на панелі завдань, в деяких випадках не могла запускатися. Ця проблема з’явилася в Windows 10 (2004), і тепер розробники її виправили. Ми також усунули проблему, пов’язану з некоректною роботою сенсорного пристрою під час використання декількох моніторів. Виправлена ​​помилка, через яку об’єкти, видалені з робочого столу, могли продовжувати відбиватися. Розв’язано проблему з відтворенням відео при переході з зовнішнього дисплея HDR на внутрішній дисплей, який не є HDR. Ми також усунули проблему, пов’язану з низькою якістю звуку під час використання навушників Bluetooth.

Windows 10 отримує оновлення, яке активує віджет “Новини та інтереси”

В рамках конференції Microsoft Build 2021 програмний гігант не робив жодних гучних оголошень щодо Windows 10. Це пов’язано з тим, що для операційної системи відбудеться окрема подія яка відбудеться у найближчі кілька тижнів. Однак офіційно було оголошено, що повна підтримка програм для графічного інтерфейсу Linux в Windows 10 буде доступна для всіх користувачів пізніше цього року.

Попередній перегляд підтримки графічного інтерфейсу для Linux доступний через підсистему Windows для Linux. Він був доступний Інсайдерам минулого місяця. Завдяки цьому користувачі можуть запускати улюблені інструменти, утиліти та програми для Linux безпосередньо в Windows 10. Підтримка запуску додатків з графічним інтерфейсом зробить щоденну взаємодію з різними програмними продуктами більш комфортною, оскільки користувачам не потрібно буде налаштовувати віртуальну машину для взаємодії з програмами Linux.

Хоча під час анонсу було сказано, що підтримка додатків графічного інтерфейсу Linux стала загальнодоступною це насправді не так. Зараз він присутній лише в тестових збірках Windows 10, які використовуються учасниками Інсайдерської програми. Згідно з повідомленнями, звичайні користувачі Windows 10 зможуть запускати додатки Linux з графічним інтерфейсом лише після встановлення чергового функціонального оновлення програмної платформи, яке має бути запущене цієї осені.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua