PayPal дозволить виводити криптовалюти на сторонні гаманці

Paypal в останні місяці багато робить щодо криптовалют. Останні звіти показують, що це дозволить користувачам передавати цифрові активи на сторонні гаманці. Користувачі PayPal та Venmo можуть не тільки відправляти біткойни користувачам на платформі, але й виводити їх на такі платформи, як Coinbase та зовнішні гаманці криптовалюти.

Однак PayPal ще не повідомив, коли відкриє зашифровану функцію вилучення. Прийняття PayPal шифрування, схоже, мають посилання на майбутню стратегію. Він вважає, що випадки використання цифрових активів швидко зростали. Хосе Фернандес да Понте, керівник блокчейну та шифрування в PayPal, сказав: “Ми хочемо зробити це максимально відкритим, і дати своїм споживачам вибір оплатити будь-яким способом, яким вони хочуть платити”. Ходять чутки, що PayPal планує запустити власний стейблкоін, але Понте заявила, що “поки ще рано”.

Крім того, він також заявив, що центральним банкам доцільно випускати власні токени. Однак він не приймає загальної думки, що домінуватиме лише один стейблкоін або CBDC.

На початку цього місяця генеральний директор Шульман також заявив, що бізнес із шифрування PayPal приніс компанії значний прибуток. Результати діяльності компанії у першому кварталі були кращими, ніж очікувалось, з коригованим прибутком у розмірі 1,22 мільярда доларів. Це перевищує середню оцінку аналітиків в 1,01 мільярда доларів. Компанія заявила, що клієнти, які купують криптовалюти через платформу, входять в PayPal вдвічі частіше, ніж раніше.

Послуга оплати криптовалют Paypal – стимулює використання цифрових валют

Близько двох місяців тому PayPal офіційно представив службу оплати криптовалют, яка дозволяє користувачам здійснювати оплату за допомогою криптовалютних холдингів. Компанія працює над сервісом близько року. За даними PayPal, ця послуга буде продовжувати діяти, поки всі користувачі не зможуть користуватися нею. Мета цього сервісу – дозволити користувачам безперешкодно використовувати криптовалюти під час здійснення платежів. По суті, ви будете використовувати криптовалюту так само як використовуєте кредитні або дебетові картки на платформі.

Цікавою частиною цих послуг є те, що PayPal не стягуватиме комісій за транзакції за користування послугою оплати криптовалют. Однак ви не можете використовувати кілька монет для однієї покупки. Це означає, що для кожної покупки можна використовувати лише один тип монет. Нагадаємо, PayPal представив можливість зберігати, купувати та продавати криптовалюти у своєму цифровому рішенні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: