Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Після офіційного запуску серії Oppo Reno6 компанія представила офіційно Oppo Enco Free2 — бездротові навушники з шумопоглинанням. Початкова ціна цього пристрою становить 549 юанів (86 доларів США). Коробка пристрою використовує чорно-білий дизайн, що також означає, що цей пристрій може мати чорно-білі версії.

Всередині коробки у вас є навушники Oppo Enco Free2 з ковпачками різних розмірів. Також є зарядний кабель USB-C. Ця бездротова гарнітура невеликого розміру що має форму бруківки з індикаторами. Крім того, у цій гарнітурі використовується обтічна конструкція низького тиску, завдяки якій кожна вигнута поверхня м’яко прилягає до вуха. Вона легка, всього 4,4 грама на вухо.

Oppo Enco Free2 постачається з новим триядерним чипом для зменшення шуму. Це значно покращує обчислювальну потужність шумозаглушення та забезпечує його кращий ефект. Триядерний чіп також гарантує, що глибина шумозаглушення цього пристрою досягає 42 дБ, і його налаштовує Dynaudio. Будь то робота, навчання або відрядження, ви можете відновити ваш спокій у складному світі.

Oppo Enco Free2 оснащена унікальним персоналізованим зменшенням шуму та персоналізованою технологією слуху. Це усуває проблему відхилення шумозаглушення через розбіжності слуху у людини. Також можна налаштувати ексклюзивну програму компенсації звуку для користувачів.

Oppo Enco Free2 – єдиний у своєму роді

Завдяки подвійній передачі з низькою затримкою Bluetooth 5.2 Oppo Enco Free2 може значно покращити використання синхронізації аудіо та відео середнього класу. Це розв’язує проблеми з перешкодами та з відключенням.

Крім того, цей пристрій має велику область дотику, що дозволяє користувачам легко керувати ним. Існує можливість тривалого натискання, подвійного натискання, ковзання та потрійного натискання. Тривале натискання для перемикання режиму зменшення шуму / прозорості, а три натискання викликають голосового помічника. За даними компанії, максимальний час відтворення музики гарнітури може досягати 6,5 годин. Зарядний пристрій забезпечує відтворення музики до 30 годин. Також гарнітуру можна використовувати як пульт дистанційного керування фотографуванням з мобільного телефону.

Oppo Enco Free2 також підтримує флеш-з’єднання під час відкриття кришки. Це означає, що він автоматично підключається до спареного пристрою, коли ви відкриваєте кришку. Користувачам не доведеться переживати клопоту з повторним підключенням кожного разу, коли вони хочуть використовувати його з одним і тим же пристроєм. Коли навушник знято з вуха, музика автоматично призупиняється.

Цей пристрій також оснащений потрійним мікрофоном з системою зменшення шуму під час дзвінка. Це покращує слухову здатність цього пристрою під час телефонного дзвінка. Незалежно від того, чи свистить вітер, чи чується фоновий шум, він ефективно їх усуває. Oppo Enco Free2 має пило- та водонепроникну сертифікацію IP54. Це захищає пристрій лише від потовиділення або легких крапель.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua