Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Після офіційного запуску серії Oppo Reno6 компанія представила офіційно Oppo Enco Free2 — бездротові навушники з шумопоглинанням. Початкова ціна цього пристрою становить 549 юанів (86 доларів США). Коробка пристрою використовує чорно-білий дизайн, що також означає, що цей пристрій може мати чорно-білі версії.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Всередині коробки у вас є навушники Oppo Enco Free2 з ковпачками різних розмірів. Також є зарядний кабель USB-C. Ця бездротова гарнітура невеликого розміру що має форму бруківки з індикаторами. Крім того, у цій гарнітурі використовується обтічна конструкція низького тиску, завдяки якій кожна вигнута поверхня м’яко прилягає до вуха. Вона легка, всього 4,4 грама на вухо.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Oppo Enco Free2 постачається з новим триядерним чипом для зменшення шуму. Це значно покращує обчислювальну потужність шумозаглушення та забезпечує його кращий ефект. Триядерний чіп також гарантує, що глибина шумозаглушення цього пристрою досягає 42 дБ, і його налаштовує Dynaudio. Будь то робота, навчання або відрядження, ви можете відновити ваш спокій у складному світі.

Oppo Enco Free2 оснащена унікальним персоналізованим зменшенням шуму та персоналізованою технологією слуху. Це усуває проблему відхилення шумозаглушення через розбіжності слуху у людини. Також можна налаштувати ексклюзивну програму компенсації звуку для користувачів.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Oppo Enco Free2 – єдиний у своєму роді

Завдяки подвійній передачі з низькою затримкою Bluetooth 5.2 Oppo Enco Free2 може значно покращити використання синхронізації аудіо та відео середнього класу. Це розв’язує проблеми з перешкодами та з відключенням.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Крім того, цей пристрій має велику область дотику, що дозволяє користувачам легко керувати ним. Існує можливість тривалого натискання, подвійного натискання, ковзання та потрійного натискання. Тривале натискання для перемикання режиму зменшення шуму / прозорості, а три натискання викликають голосового помічника. За даними компанії, максимальний час відтворення музики гарнітури може досягати 6,5 годин. Зарядний пристрій забезпечує відтворення музики до 30 годин. Також гарнітуру можна використовувати як пульт дистанційного керування фотографуванням з мобільного телефону.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Oppo Enco Free2 також підтримує флеш-з’єднання під час відкриття кришки. Це означає, що він автоматично підключається до спареного пристрою, коли ви відкриваєте кришку. Користувачам не доведеться переживати клопоту з повторним підключенням кожного разу, коли вони хочуть використовувати його з одним і тим же пристроєм. Коли навушник знято з вуха, музика автоматично призупиняється.

Oppo Enco Free2 вийшла офиційно

Цей пристрій також оснащений потрійним мікрофоном з системою зменшення шуму під час дзвінка. Це покращує слухову здатність цього пристрою під час телефонного дзвінка. Незалежно від того, чи свистить вітер, чи чується фоновий шум, він ефективно їх усуває. Oppo Enco Free2 має пило- та водонепроникну сертифікацію IP54. Це захищає пристрій лише від потовиділення або легких крапель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: