WhatsApp подає до суду

Недавній звіт стверджує, що WhatsApp подала позов до суду. Гігант соціальних мереж звинувачує уряд Індії у спробі потоптати конфіденційність користувачів. Деякі експерти кажуть, що це змусить Facebook порушити політику захисту конфіденційності. На думку інсайдерів, позов вимагає, щоб Верховний суд Делі постановив, що одне з положень нових норм порушує право на приватність у Конституції Індії. Зокрема, це пов’язано з тим, що цей регламент вимагає, щоб компанії із соціальних мереж підтверджували „першого ініціатора отримання інформації”, коли вона потрібна уряду.

Цей регламент вимагає, щоб WhatsApp викривав лише тих, кого перевірено звинувачують у неправомірних діях. Однак WhatsApp стверджує, що неможливо зробити це ізольовано. Оскільки WhatsApp використовує наскрізне шифрування, він повинен порушити процес шифрування для одержувачів інформації та “ініціаторів”.

Зараз ЗМІ не змогли самостійно підтвердити, що WhatsApp подала позов до суду. Крім того, немає вказівок щодо того, коли суд Індії перегляне позов. WhatsApp має майже 400 мільйонів користувачів в Індії.

Боротьба між урядом Індії та технологічними гігантами, включаючи Facebook, Alphabet (материнську компанію Google) та Twitter, загострюється. Цей позов є лише останньою справою частої боротьби технологічних гігантів на величезному індійському ринку.

Індійський уряд продовжує посилювати свої закони

Раніше цього тижня індійська поліція відвідала офіс Twitter. Відтоді напруженість була високою. Twitter стверджує, що уряд Індії маніпулятивний і не зовсім правдивий. Індійський уряд змушує технологічні компанії видаляти певні публічні коментарі. Ці коментарі в основному пов’язані з пандемією COVID-19.

В цей час WhatsApp, його материнська компанія Facebook, та її технологічні конкуренти інвестують значні інвестиції в Індію. Однак керівники великих технологічних компаній побоюються, що дедалі жорсткіші правила уряду Індії можуть поставити під загрозу перспективи цих інвестицій.

Нові правила також передбачають вимогу до великих компаній соціальних медіа призначати громадян Індії на ключові ролі, що відповідають за дотримання вимог видаляти вміст протягом 36 годин після видання правового наказу та встановлювати механізм реагування на скарги. Крім того, ці технологічні компанії також повинні використовувати автоматизовані процедури для видалення порнографічного вмісту. Facebook заявила, що погоджується з більшістю положень нових правил. Однак вона все ще намагається узгодити деякі аспекти. Twitter, який отримав найбільшу критику за те, що не видалив публікації урядових критиків, відмовився від коментарів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: