Випущена Redmi AirDots3 Pro

На додаток до Redmi Note 10 Pro та Redmi Note 10, компанія випустила також нову гарнітуру. На останній конференції директор з продуктів Redmi, Ван Тен, офіційно випустив AirDots 3 Pro, яка є першою гарнітурою компанії  зі справжнім шумозаглушенням. Ця гарнітура має овальний кейс для зарядки та доступна у чорних та білих кольорах. Компанія стверджує, що цей пристрій досягає глибини зменшення шуму 35 дБ. Що стосується ціни, офіційна роздрібна ціна цього пристрою становить 349 юанів (55 доларів США). Однак при перших продажах перших червня цей пристрій буде доступний за 299 юанів (47 доларів США).

Крім того, цей пристрій оснащений 3 мікрофонами для зменшення шуму, а також підтримує низьку затримку до 69 мілісекунд. Це значно покращує роботу гарнітури. Крім того, у цьому пристрої використовується 9-міліметровий композитний динамічний блок, який налаштовано лабораторією Xiaomi Sound.

Час роботи акумулятора цієї гарнітури становить 6 годин, а с зарядним кейсом – до 28 годин. Зарядний кейс підтримує бездротову зарядку. За словами Redmi, функцію низької затримки гри в 69 мс потрібно поєднувати з протоколом Bluetooth 5.2 який зараз присутній в таких мобільних телефонах як Redmi Note 10 Pro.

Ця гарнітура підтримує функцію інтелектуального шатла з двома пристроями. Це означає, що він може одночасно підключатися до смартфона та комп’ютера.

Крім того, його система MIUI має спеціальне вікно, що спливає. За словами Ван Тенга, навушники Redmi AirDots3 Pro надійдуть у продаж 11 червня о 10:00.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua