Ericsson бореться за Huawei

Ericsson завжди голосно виступала проти упередженості уряду Швеції щодо Huawei. За словами шведської компанії, вона стикається з високим ризиком втратити свою частку ринку в Китаї, якщо це продовжиться. Компанія повторює свою стурбованість рішенням на внутрішньому ринку виключити Huawei та ZTE з розгортання 5G. Ще раз Ericsson згадує китайсько-шведське питання у своєму останньому проспекті для інвесторів. Проспект пов’язаний з випуском компанією Ericsson 8-річних незабезпечених облігацій на суму 500 мільйонів євро.

У своїй заяві компанія підтвердила занепокоєння, підняті у фінансовому звіті за четвертий квартал 2020 року, що рішення виключити продукцію китайських виробників з мережі країни може вплинути на економічні інтереси країни та її галузей, включаючи Ericsson. Він також зазначив, що головний офіс у Швеції означає, що рішення PTS має особливе значення, і існує ризик помсти з боку Китаю.

«Попри те, що Ericsson було запрошено взяти участь у різних процедурах торгів, що проводяться в Китаї, остаточний результат все ще невідомий. Поточна оцінка компанії полягає в тому, що її надії на успіх досить низькі». На думку Ericsson, така ситуація може вплинути на всю галузь.

Ericsson погрожує залишити Швецію

Що стосується обладнання 5G, існує три основних виробників – Huawei, Ericsson та Nokia. З моменту заборони Huawei кількома країнами, ігрове поле не було рівним. Nokia та Ericsson, очевидно, мають перевагу над Huawei не тому, що вони кращі, а через заборону Huawei.

Генеральний директор Ericsson незадоволений такою ситуацією. На початку цього року генеральний директор Ericsson оголосив, що “якщо заборона на Huawei все ще існує, Ericsson покине Швецію”. “Щоденні новини” повідомляють, що генеральний директор Ericsson Бер’є Екхолм заявив у текстовому повідомленні міністру торгівлі Швеції Анні Халлберг, що компанія покине Швецію, якщо (шведський уряд) не скасує скарги на Huawei та ZTE.

У відповіді Холберга йдеться: “Уряд не може скасувати заборону на Huawei, оскільки тимчасовий секретаріат Адміністрації пошти та телекомунікацій Швеції прийняв рішення на основі рекомендацій департаменту безпеки та Національних сил оборони”.

Бьорє Екхольм також сказав: «Хоча ми спілкувались із кількома шведськими юридичними фірмами, ніхто не готовий допомогти Huawei. Тут багато боягузів». Він також підтримує, що Huawei та інші основні гравці повинні подати позов проти цієї заборони.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: