Ericsson бореться за Huawei

Ericsson завжди голосно виступала проти упередженості уряду Швеції щодо Huawei. За словами шведської компанії, вона стикається з високим ризиком втратити свою частку ринку в Китаї, якщо це продовжиться. Компанія повторює свою стурбованість рішенням на внутрішньому ринку виключити Huawei та ZTE з розгортання 5G. Ще раз Ericsson згадує китайсько-шведське питання у своєму останньому проспекті для інвесторів. Проспект пов’язаний з випуском компанією Ericsson 8-річних незабезпечених облігацій на суму 500 мільйонів євро.

У своїй заяві компанія підтвердила занепокоєння, підняті у фінансовому звіті за четвертий квартал 2020 року, що рішення виключити продукцію китайських виробників з мережі країни може вплинути на економічні інтереси країни та її галузей, включаючи Ericsson. Він також зазначив, що головний офіс у Швеції означає, що рішення PTS має особливе значення, і існує ризик помсти з боку Китаю.

«Попри те, що Ericsson було запрошено взяти участь у різних процедурах торгів, що проводяться в Китаї, остаточний результат все ще невідомий. Поточна оцінка компанії полягає в тому, що її надії на успіх досить низькі». На думку Ericsson, така ситуація може вплинути на всю галузь.

Ericsson погрожує залишити Швецію

Що стосується обладнання 5G, існує три основних виробників – Huawei, Ericsson та Nokia. З моменту заборони Huawei кількома країнами, ігрове поле не було рівним. Nokia та Ericsson, очевидно, мають перевагу над Huawei не тому, що вони кращі, а через заборону Huawei.

Генеральний директор Ericsson незадоволений такою ситуацією. На початку цього року генеральний директор Ericsson оголосив, що “якщо заборона на Huawei все ще існує, Ericsson покине Швецію”. “Щоденні новини” повідомляють, що генеральний директор Ericsson Бер’є Екхолм заявив у текстовому повідомленні міністру торгівлі Швеції Анні Халлберг, що компанія покине Швецію, якщо (шведський уряд) не скасує скарги на Huawei та ZTE.

У відповіді Холберга йдеться: “Уряд не може скасувати заборону на Huawei, оскільки тимчасовий секретаріат Адміністрації пошти та телекомунікацій Швеції прийняв рішення на основі рекомендацій департаменту безпеки та Національних сил оборони”.

Бьорє Екхольм також сказав: «Хоча ми спілкувались із кількома шведськими юридичними фірмами, ніхто не готовий допомогти Huawei. Тут багато боягузів». Він також підтримує, що Huawei та інші основні гравці повинні подати позов проти цієї заборони.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua