Випущено iOS 14.6 та iPadOS 14.6 з новими музичними функціями

Сьогодні Apple випустила офіційне оновлення iOS 14.6 та iPadOS 14.6. Номер версії 18F72.

iOS 14.6 / iPadOS 14.6 заклав основу нових функцій Apple Music, включаючи Dolby Atmos (Spatial Audio) та аудіо без втрат. Його підтримка повинна з’явитися  в червні цього року.

Apple заявила, що просторове аудіо забезпечить імерсивний звук, тоді як звук без втрат – музику вищої якості. На момент виходу тисячі треків підтримуватимуть просторове звучання, а понад 20 000 пісень – аудіо без втрат. До кінця цього року 75 мільйонів пісень підтримуватимуть звук без втрат.

Для AirTags бета-версія додає нову функцію, яка дозволяє користувачам вводити адресу електронної пошти як метод контакту в режимі втрати замість номера телефону. В iOS 14.5 немає можливості використовувати електронну пошту, і Apple дозволяє лише використання телефонних номерів.

iOS 14.6 вперше запустить послугу підписки Apple Podcast. Вперше про цю послугу було оголошено на конференції Apple у квітні.

Вміст оновлення офіційної версії iOS 14.6:

Сімейство Apple Card

  • Тепер карткою Apple можна ділитися до п’яти людей, включаючи тих, хто має 13 років або старше в групі спільного користування.
  • Сімейство Apple Card підтримує витрати на відстеження сімей та встановлює кредит, а також додаткові ліміти та контроль витрат на управління.

Підкаст

Підтримка підписки на канали та окремі програми.

AirTag та “Знайди мене”

Нова опція в Lost Mode дозволяє додавати адреси електронної пошти замість телефонних номерів для AirTag та мережевих аксесуарів “Знайти”.

Номер телефону власника, що зображається при торканні AirTag пристроєм, який підтримує функцію NFC, буде частково прихований.

Доступність

Користувачі “Голосового управління” можуть вперше розблокувати перезапущений iPhone, використовуючи лише свій голос.

Це оновлення також розв’язує такі проблеми:

  • Після використання функції “Заблокувати iPhone” на Apple Watch “Розблокування за допомогою Apple Watch” може не спрацювати.
  • Нагадування можуть зображатися як порожні рядки.
  • Розширення для блокування дзвінків може не відбиватися в “Налаштуваннях”.
  • Під час дзвінка пристрій Bluetooth може іноді відключати або надсилати звук на інші пристрої.
  • Під час запуску iPhone може мати низьку продуктивність.

Щоб дізнатися про вміст безпеки в оновленнях програмного забезпечення Apple, відвідайте цей вебсайт:

https://support.apple.com/kb/HT201222

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua