ⓘ Від світового бренду ігрових моніторів №1 AOC розширює свою ігрову екосистему механічними клавіатурами, мишками та килимками для мишок

AOC, провідний міжнародний бренд ігрових моніторів, розширює свою нову категорію ігрових аксесуарів, запущену в березні – тоді були представлені дві гарнітури GH200 і GH300. Тепер модельний ряд розширено за рахунок нової ігрової периферії: мишей, механічних і мембранно-механічних клавіатур, а також килимків для мишок. Нові продукти розділені на три сегменти, що призначені задовольнити потреби різних категорій користувачів: просунуті моделі AGON 700-ї серії для кіберспортсменів, моделі середнього рівня 500-ї серії та початкового рівня 200-ї серії. Нові аксесуари відкривають шлях до розширення категорії товарів у найближчому майбутньому.

Геймерам добре відомо, що для перемоги в змаганні вирішальне значення мають не тільки навички, але і правильне спорядження. Ігрові монітори AOC з високою частотою оновлення і малим часом відгуку забезпечують швидкий візуальний зворотний зв’язок, що дозволяє миттєво реагувати на те, що відбувається. З новими аксесуарами від AOC користувачі зможуть отримати майже повну ігрову екосистему, яка дозволить їм домогтися кращих результатів, переносячи всі дії гравця у віртуальний світ якомога точніше і швидше.

 «Відтоді, як AOC увійшла в ігрову сферу, ми прагнули створювати найкращі продукти на ринку. Будучи виробником №1 серед ігрових моніторів, ми маємо намір ще більше розширити нашу історію успіху. Наразі ми раді представити професійні ігрові аксесуари, що легко налаштовуються та ідеально поєднуються з іншою продукцією AOC», – заявив Стефан Зоммер, директор з маркетингу та управління бізнесом в AOC International Europe.

Чудові ігрові клавіатури

Клавіатура преміум-класу AGON AGK700 зі 115 клавішами, оснащена високоякісними перемикачами Cherry MX Blue/Red, що забезпечують найкращий звуковий і тактильний зворотний зв’язок з можливістю одночасного натискання необмеженої кількості клавіш і функцією anti-ghosting – це ідеальне рішення для безперервного ігрового процесу. Вона має міцний алюмінієвий корпус, здатний витримувати високі навантаження, неминучі при дуже активних змаганнях.

Серія AOC 700

Спеціальні макроклавіші дозволяють швидко перемикатися між ігровими режимами (RTS, FPS, Racing) і RGB-підсвічуванням на певних моделях моніторів AGON, об’єднуючи всю екосистему AGON. Синхронізація підсвітки дозволяє всій системі, від монітора до миші, клавіатури і килимка для миші, пульсувати кольором в унісон. AGK700 також оснащена знімною магнітною підставкою для зап’ясть зі шкіряним оздобленням, що забезпечує додатковий комфорт. Наявність USB-концентратора гарантує легкий і зручний доступ до USB-роз’ємів для підключення іншої периферії.

GK500 – клавіатура середнього рівня зі 104 програмованими клавішами з механічними перемикачами Outemu Red/Blue. Вона також надає можливість одночасного натискання необмеженої кількості клавіш і оснащена функцією anti-ghosting. Завдяки сумісності з Light FX, клавіатура GK500 може бути синхронізована з моніторами AOC.

AGK700 та GK500 поставляються з додатковим набором клавіш W, A, S, D і USB-кабелем з позолоченим роз’ємом. В обох моделях профілі користувача можуть бути збережені у вбудованій пам’яті за допомогою утиліти G-Tools, а пізніше змінені безпосередньо на клавіатурі без використання додаткового програмного забезпечення. Доступність перемикачів Red або Blue для клавіатур GK500 і AGK700 може варіюватися в залежності від країни.

Серія AOC 500

Ігрова клавіатура початкового рівня GK200 оснащена мембранними перемикачами, що створюють відчуття «механічної клавіатури». Вона не боїться вологи і геймери можуть не побоюватися пролити улюблений напій в запалі битви. Світлові ефекти GK200 гарантують найпозитивніші враження, а наявність знімної підставки для зап’ясть гарантує високий рівень комфорту навіть при тривалих ігрових сесіях.

Серія AOC 200

Високоточні ігрові миші

Нова лінійка периферійних пристроїв AOC також включає три варіанти ігрових мишей, кожна з яких може похвалитися високоякісними оптичними датчиками Pixart. Всі три миші підтримують частоту дискретизації 1000 Гц і час відгуку 1 мс. AGM700 та GM500 також можуть синхронізувати своє RGB-підсвічування з клавіатурами серії 500/700 і деякими моніторами AGON. Обидві миші комплектуються USB-кабелем в обплетенні довжиною 1,8 м та позолоченим роз’ємом.

Миша преміум-класу AOC AGM700 призначена для правшів і відрізняється функціями, що дозволяють розширити можливості налаштування. Датчик Pixart 3389 підтримує роздільну здатність 16000 DPI, має швидкість відстеження 400 дюймів/с і прискорення 50 g, відповідає високим вимогам сучасних геймерів. Для досягнення оптимальної ергономіки є можливість точно відрегулювати вагу миші за допомогою п’яти доданих вантажів (по 5 грамів кожен). Для підвищення надійності, в ліву і праву кнопки вбудовані високоякісні перемикачі Omron з терміном служби 50 мільйонів натискань.

AOC GM500 має симетричний дизайн і підходить для використання лівою або правою рукою. Ця миша оснащена датчиком Pixart 3325, що підтримує роздільну здатність 5000 DPI, швидкість відстеження 100 дюймів/с і прискорення 20 g, що надає їй можливості відстежувати точні та швидкі рухи гравця. В GM500 також використовуються високонадійні перемикачі Omron. Всі вісім кнопок миші програмуються завдяки утиліті AOC G-Tools.

AOC GM200 – це миша для правші, яка має шість кнопок і сенсор Pixart 3519 (роздільна здатність 4200 DPI, швидкість відстеження 48 дюймів/с і прискорення 10 g). Наявність спеціальної кнопки дозволяє швидко перемикатися між роздільними здатностями 800-1600-2400-4200 DPI.

Міцна основа

Завершує комплект килимок для миші AMM700, що додається до клавіатур і мишей серії AGON. Поверхня з мікротекстурованої тканини гарантує легкість рухів і забезпечує точне відстеження руху ігрової миші, а нековзна гумова основа запобігає ненавмисному переміщенню килимка. RGB-підсвічування дозволяє вибирати між 4-ма світловими ефектами та за допомогою програмного забезпечення G-Tools може бути синхронізованим з іншими периферійними пристроями та моніторами AOC.

За допомогою нової периферії для геймерів, компанія AOC удосконалює свою ігрову екосистему, що дозволяє створювати більш повні і узгоджені ігрові настройки, виводячи ігровий процес на абсолютно новий рівень. А в найближчому майбутньому чекайте появи ще більш захоплюючих ігрових продуктів від AOC!

Утиліта G-Tools

Для налаштування кнопок клавіатур і мишок, запису макросів і управління ними, налаштування RGB-ефектів і синхронізації світлових ефектів між пристроями, компанія AOC розробила власне програмне забезпечення – G-Tools. Ця утиліта доступна для серій 500 і 700, а також підтримує деякі моделі AGON.

На всю ігрову периферію AOC надається 2-річна гарантія.

Додаткова інформація та технічні характеристики:

https://eu.aoc.com/en/gaming/accessories

Клавіатури AOC Gaming та AGON

GK200GK500AGK700
Перемикачімембранно-механічніМеханічні, OUTEMU Red та BlueМеханічні, CHERRY MX Red та Blue
RGB-підсвіткаRainbow Light FX16,8 млн кольорів з можливістю налаштування, синхронізація між пристроями Light FX16,8 млн кольорів з можливістю налаштування, синхронізація між пристроями Light FX
Підставка під зап’ястяПластикова, знімна, магнітнаПластикова, знімна, магнітнаШкіра PU, знімна, магнітна
Підтримка утиліти AOC G-ToolsЄЄ
ПідключенняUSB – 1,8 мUSB – 1,8 м2x USB – 1,8 м (1xUSB Passthrough)
Одночасне натисканняНатискання до 25 клавіш одночасно, функція anti-ghostingНатискання необмеженої кількості клавіш одночасно, функція anti-ghostingНатискання необмеженої кількості клавіш одночасно, функція anti-ghosting
Додаткові можливостіЗахист від вологи, медіа-клавіші, алюмінієва верхня кришкаВсі клавіші – програмовані, алюмінієва верхня кришка, вбудована пам’ять для збереження профілю, кабель в обплетенні з позолоченим USBВсі клавіші – програмовані, окремий регулятор гучності, виділені макроклавіші, вбудована пам’ять для збереження 3-х профілів, кабель в обплетенні з позолоченим USB

Мишки AOC Gaming та AGON

GM200GM500AGM700
СенсорPixart PMW3519 (4200 Real DPI, 48 IPS, 10G)Pixart PMW3325 (5000 Real DPI, 100 IPS, 20G)Pixart PMW3389 (16000 Real DPI, 400 IPS, 50G)
ПеремикачіMicroswitch (до 10 млн натиснень)Omron (до 50 млн натиснень)Omron (до 50 млн натиснень)
Кількість кнопок68, програмовані8, програмовані
RGB-підсвіткаСвітлові ефекти, залежні від DPI16,8 млн кольорів з можливістю налаштування, синхронізація між пристроями Light FX16,8 млн кольорів з можливістю налаштування, синхронізація між пристроями Light FX
Підтримка утиліти AOC G-ToolsЄЄ
ПідключенняUSB – 1,8 мUSB – 1,8 мUSB – 1,8 м
Додаткові можливостіКнопка перемикання DPIКнопка перемикання DPI, вбудована пам’ять для збереження профілю, кабель в обплетенні з позолоченим USBКнопка перемикання DPI, вбудована пам’ять для збереження 3 профілів, кнопка снайперської стрільби, набір з 5-ти важків для точного регулювання ваги (5 грам кожен), кабель в обплетенні з позолоченим USB

Навушники AOC Gaming

GH200GH300
ПідключенняДротовеДротове
Роз’єм3.5 ммUSB
Сумісність з PC Є, 3.5 ммЄ, USB
Сумісність з XBOXЄ, 3.5 ммНемає
Сумісність з Play StationЄ, 3.5 ммЄ, USB
Сумісність з Nintendo SwitchЄ, 3.5 ммЄ, USB (Док-станція)
Сумісність з мобільними пристроямиЄ, 3.5 ммНемає
Діаметр динаміка50 мм50 мм
АудіосистемаСтерео 2.0Віртуальний об’ємний звук 7.1 (тільки на PC)
ДизайнПолегшена конструкція, регульоване наголов’я зі сталевим слайдером
АмбушюриШтучна шкіра, піна з ефектом пам’яті
Кнопки управлінняНа дротіНа дроті
Тип мікрофонуЗмінний, на всі сторониЗмінний, на всі сторони
RGB-підсвіткаНемаєЄ
Інші особливостіСумісність з Windows Sonic Surround Sound в PC і XBOX
АксесуариY-розгалужувач

Про компанію AOC

AOC була заснована у 1967 році та є провідним світовим виробником моніторів і комп’ютерних аксесуарів. AOC – дочірня компанія TPV Technology Limited, найбільшого у світі виробника РК-дисплеїв. Серед величезного вибору моделей AOC, користувач знайде ідеальне рішення для професійної діяльності та розвитку. Усі монітори AOC відрізняються стильним дизайном та високою якістю зображення.

Завдяки значному портфоліо високопродуктивних геймерських моделей, AOC також є брендом-виробником ігрових моніторів номер один у світі. Додаткова інформація про ігрові пристрої компанії доступна на офіційному сайті AOC Gaming та в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: