Samsung планує продати 7 мільйонів складних смартфонів у 2021 році

Samsung є одним з найпродуктивніших виробників складних смартфонів у світі. У мережі з’явилася інформація, що цього року продавець має намір значно збільшити пропозицію складних моделей.

За даними деяких ЗМІ, посилаючись на анонімних джерел, «обізнаних у цьому», цього року планується продати три мільйони копій Samsung Galaxy Z Fold 3 з підтримкою стилуса S-Pen. Окрім них, у липні на ринок з’явиться розкладний Galaxy Z Flip 3.

За останніми даними, компанія готується продати сім мільйонів складних смартфонів двох типів. Примітно, що минулого року поставки склали лише 2,5 мільйона примірників. Деякі джерела кажуть, що компанія має намір збільшити продажі в 2,4 або навіть у 2,8 рази, покладаючись на цікавість покупців, які ще не володіють складними пристроями. Насправді він виграє, навіть якщо зможе продати більше трьох мільйонів гаджетів.

Новий флагман Samsung Galaxy Z Fold 3 стане першим смартфоном, який використовуватиме підекранну камеру під дисплеєм. Це забезпечить найкраще співвідношення екрану до рамки. Дисплей смартфона матиме гнучкий захисний Corning Gorilla Glass Victus. Хоча модель підтримує використання стилуса S Pen, все ще невідомо, чи буде він продаватися окремо.

Незабаром Samsung випустить олімпійську версію флагмана – Galaxy S21 Olympic Games Edition

Торішню Олімпіаду перенесли через пандемію коронавірусу. Через це запуск смартфона Samsung Galaxy S20+ Olympic Games Edition був скасований. Тепер стало відомо, що компанія підготувала олімпійську версію поточного флагмана Galaxy S21.

Спеціальна версія пристрою вийде в новій кольоровій гамі під назвою Phantom Blue, яка виглядає як темний відтінок фіолетового. На додаток до логотипів Galaxy та японського оператора мобільних телефонів Docomo, для яких пристрій стане ексклюзивним, S21 Olympic Games Edition матиме олімпійське гасло у вигляді п’яти кілець на задній панелі. Коробка пристрою також буде відрізнятися від базової коробки Galaxy S21. Крім того, олімпійський смартфон отримає ексклюзивні шпалери, екрани блокування, піктограми програм та анімацію завантаження та вимкнення.

Смартфон вже доступний для попереднього замовлення у японського оператора Docomo, і буде у продажу на початку наступного місяця. Ми припускаємо, що, як і в попередні роки, олімпійський смартфон буде безплатний для всіх спортсменів, які беруть участь в іграх.
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua