DxOMark: камера Redmi Note 10 Pro не гірше ніж в iPhone XS Max

До такого висновку дійшли експерти DxOMark, які протестували камеру Redmi Note 10 Pro. На їх думку, цей смартфон можна назвати збалансованим бюджетним камерофоном. Xiaomi Redmi Note 10 Pro не є конкурентом більшості флагманів за якістю камери, але це цінна пропозиція для мобільних фотографів з обмеженим бюджетом.

Він отримав середній бал 106 (111 балів за можливості фотографії та 95 балів за якість відео), і це далеко не вершина рейтингу DxOMark – він посів 72 місце. Але водночас він знімає краще, ніж колишні флагмани Oppo Find X2 Neo, Samsung Galaxy Z Flip та iPhone SE (2020), і має такий самий бал, як iPhone XS Max.

Серед сильних сторін камери Redmi Note 10 Pro експерти відзначили точність ефекту боке на портретних знімках, високий рівень деталізації при достатньому зовнішньому освітленні та точну експозицію. Експертам сподобався хороший баланс білого та тон шкіри під час знімання відео в приміщенні, а також добре контрольований шум у відео.

До недоліків камери Redmi Note 10 Pro можна віднести обмежений динамічний діапазон при записі відео, збої в автофокусі, низьку деталізацію при створенні збільшених знімків, а також ореоли в кадрах в русі. Вони також відзначили часто помітний зелений відтінок на знімках, зроблених на відкритому повітрі.

З висновків DxOMark, можна сказати, що Redmi Note 10 Pro виробляє саме такі кадри, яких слід очікувати від смартфона в його ціновому діапазоні. Камера справляється зі своїм головним завданням. Це добре для фотографування та відеознімання при хорошому навколишньому освітленні, а також для створення розмитих фотографій. Але слід забути про якісні фотографії та відео в темряві, а також про масштабування.

Плюси

 • Багато тонких деталей на портретах на відкритому повітрі
 • Точний попередній перегляд експозиції у фотознімках
 • Оцінка глибини та градієнт розмитості, як правило, точні в портретному режимі
 • Точна надширока експозиція з приємними кольорами на відкритому повітрі
 • Точна експозиція відео
 • Добре контрольований шум у відео
 • Хороший баланс білого та тони шкіри у відеокліпах у приміщенні

Мінуси

 • Відсікання у сценах із високим динамічним діапазоном (фотографії)
 • Часті відтінки зеленого кольору у зовнішні кадри
 • Нечіткість у фотографіях з рухом
 • Низька деталізація та неприродний рендеринг на знімках із телезбільшенням
 • Пошкодження та нестабільність відео AF, особливо в приміщенні та при недостатньому освітленні
 • Обмежений динамічний діапазон відео
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua